IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

    Към днешна дата сте останали 3482 лакона
    Бакшиш, недей лъга. По-малко сме.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Ей, тва никой не казва, колко останахме акционерите.
      Към днешна дата сте останали 3482 лакона

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        Чета ти мъдростите от плажа в Джамайка и се смея със сълзи.Един приятел канадец ме пита какво става и му обеснявам,че наивниците на борсата нямат свършване.Та той ти препоръча да замразиш шишета с вода в хладилника за да имаш винаги под ръка,че от тук нататък според него много ще ти трябва .
        Не се мотай по плажовете, а бачкай, че щи трябват стинки за скъпи артии.
        Колегата ти от Кенъдъ кара ли камион.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Ще ти махам от совалката, но това си е твой проблем, защото не слушкаш.
          Надай се следващото лето, като си дойдеш, да купиш еФтинко от некой посредник.
          Чета ти мъдростите от плажа в Джамайка и се смея със сълзи.Един приятел канадец ме пита какво става и му обеснявам,че наивниците на борсата нямат свършване.Та той ти препоръча да замразиш шишета с вода в хладилника за да имаш винаги под ръка,че от тук нататък според него много ще ти трябва .

          Коментар


          • Ей, тва никой не казва, колко останахме акционерите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

              На 1лв. див. ще е по-добър ... При текущата политика
              Вярвай си

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Въпрос на време да свали ордерите под 1,50
                Освен него други с кеш няма много ,няма пред Кой да се напъва ,виж продавачи има
                Винаги съм знаел, че много ги разбираш нещата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Той е на загуба вече и му се е спекло да не казвам какво .
                  Ще ти махам от совалката, но това си е твой проблем, защото не слушкаш.
                  Надай се следващото лето, като си дойдеш, да купиш еФтинко от некой посредник.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                    Въпрос на време да свали ордерите под 1,50
                    Освен него други с кеш няма много ,няма пред Кой да се напъва ,виж продавачи има
                    На 1лв. див. ще е по-добър ... При текущата политика

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Все си мисля, че "батко ви" днес беше изненадан във второто пулувреме от "трета глуха" с гаден падащ лист,... - та се видя и реакцията му! В петък ще се види кой го разсърди
                      Въпрос на време да свали ордерите под 1,50
                      Освен него други с кеш няма много ,няма пред Кой да се напъва ,виж продавачи има

                      Коментар


                      • Все си мисля, че "батко ви" днес беше изненадан във второто пулувреме от "трета глуха" с гаден падащ лист,... - та се видя и реакцията му! В петък ще се види кой го разсърди

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                          Навсякъде трупове на инфарктни заювци.......... те ви класика на мечи капан
                          Тези глупости ги дрънкаш от 2.20

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                            Няма значение дали съм продал или съм в акции. Ти не си нервен ама се опитваш да нервираш другите.
                            Той е на загуба вече и му се е спекло да не казвам какво .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              Навсякъде трупове на инфарктни заювци.......... те ви класика на мечи капан
                              Напротив!! Тия които продадоха днес са от последните с акъл.Остават на борсата аматьорите и фантазьорите.Особено на БФБ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                                Няма значение дали съм продал или съм в акции. Ти не си нервен ама се опитваш да нервираш другите.
                                Да бе, да, аз съм им виновен на кеширалите.

                                Коментар

                                Working...
                                X