IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    Ами и аз ги съжалявам ама преди 2 месеца им писах какво наблюдавам отвъд океана ама и на мен като теб ми разправяха че понеже съм нямал акции щял съм да купувам скъпо.Хахаха !!!
    и какво от това? ......... на мен лятото ми пишеха, че няма да съм във форума октомври, ноември и декември...

    затова сега всеки ден им припомням, че съм тук .......... но в никакъв случай не ми е забавно, че губят пари бавно и методично така както им казах през юли

    забавлява ме например "кросс" който преди 2 седмици писа как до 20 дни 10 акции щели да излетят, а миналата седмица писа, че две акции вече били излетели ............ същият този герой декември, януари и в началото на февруари се въртеше из форума и питаше защо само ХИМ и ЦКБ поскъпват и не можеше да си обясни какво става защото беше заложил на други кончета тогава .... след това влезна тук и вече всеки месец пише как от другата седмица цената на ХИМ тръгва рязко нагоре

    как да не се забавляваш с подобни глупости???

    добрата новина за мен е, че вече знам кога ще обърне платната ХИМ и ще започне да поскъва акцията...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      хич не е забавно да ги гледам .......... жал ми е за тях...

      забавлявам се само когато пълни профани започнат да пишат как другата седмица пазара обръща и съм щял да завиждам защото нямам акции...
      Ами и аз ги съжалявам ама преди 2 месеца им писах какво наблюдавам отвъд океана ама и на мен като теб ми разправяха че понеже съм нямал акции щял съм да купувам скъпо.Хахаха !!!

      Коментар


      • бях ви писал, че съпротивата е 1,96 ...... тогава прецаканка изрази несъгласие ........ след това цената се върна до 2,07-2,08 .......... и после пак дълго време алигатора крепеше 1,96

        коя е следващата съпротива ли?

        след като мечките пробиха 1,96 на алигатора му остава да крепи 1,80

        лятото ви бях писал, че годината започна с 1,80 и нищо чудно на 1,80 да завърши годината

        преди месец когато "се затвориха няколко репа според еди мърфи" беше първия ден в който се наложи да се сложат каските ............. днес бе втория ден в който каските наложително се слагаха ............ от сега нататък все по-често ще се налага да се слагат каските ............ пригответе си ги и не забравяйте да ги слагате понеже все по-често ще се ползват по предназначение...

        препоръчвам в следващите месеци да не излизате на борсата без каски

        не е препоръка за покупка или продажба на акции .......... аз нямам акции...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
          Мале мале !

          Върнах си продадените акции на текущите нива 1,84-1,92 !
          Дано съм направил добра сделка !
          напълно неориентиран си и не знаеш какво правиш...

          нито си дей-трейдър ........ нито си инвеститор ............ нито имаш представа това което го правиш за какво го правиш...

          същото го писа и на 2 лв. ......... преди това същото го писа на 2,12 ......... аз не мога да ти разбера играта, но дано ти разбираш какво правиш...

          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Дребните ще купуват по-високата тарифа.Няма логика големият да купува до 1.9 и после същото да ви
            го продава на 1.5.
            според твоята теория ............. големия като купи от мен на 2,40-2,50 ... аз (дребния) трябва да купувам на по-висока цена, така ли?

            да, обаче на практика се получава нещо различно ........... оставям на теб да се сетиш къде грешиш

            ако не се сещаш ............ ще ти обясня по-нататък...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Колко забавно е да гледаш играта когато си продал навреме и сега нямаш притеснения че артиите падат.
              хич не е забавно да ги гледам .......... жал ми е за тях...

              забавлявам се само когато пълни профани започнат да пишат как другата седмица пазара обръща и съм щял да завиждам защото нямам акции...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Sharky's Разгледай мнение
                Странен ден.. а накрая с 80хил акции над1,90 което е 10% от оборота...
                няма нищо странно ...... мечката е хитро животно ............. напада бързо и изненадващо .......... обира всичко което се изпречи на пътя и дим да я няма ............ след това изчаква пак да се съберат жертви .......... пак атакува и така докато има съпротива .............. след това използва същата тактика на следващата съпротива при по-ниска цена

                пак напомням ............ мечката не е намерила акциите на пътя за да ги хвърля безогледно на пазара и да ги продава без да я интересува цената...

                този номер ( "треперищите панирани жабчета" да подаряват акциите си) ще го наблюдаваме на дъното...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Колко забавно е да гледаш играта когато си продал навреме и сега нямаш притеснения че артиите падат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                    Има хора които не искат да имат кеш, други пък имат акции за малко и повечето време са на кеш, други държат до дупка. Верен отговор няма според мен и всеки си отиграва позицията както намери за правилно. Затова винаги ще има и различни мнения. Очевадно е че целия пазар е надолу от както РОМ-а не излезе от Фармата, и в момента да се дера да викам утре ще има рали нагоре не мисля, че може да се случи.. Виждайки какво се случва и навън всички са на изчакване, по-скоро очаквам още доста надолу. Аз споделих че продадох на 1.97 преди време а бях купувал със средна до към 2,49. Майната му. Сега обаче ако изобщо го купя ще го чакам под 1.50
                    внимавай какво си пожелаваш ............. желанията винаги се сбъдват

                    казах ти и преди месец ......... сега пак повтарям ........... имай търпение и ще купиш на каквато цена искаш...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Къде е Полки , с неговите грешни прогнози че На Нова година ще бъде 1,90 ...
                      Голем лайк....
                      тук съм ....... няма да пропусна шоуто, я

                      два-три пъти писах, но после го триех защото прецених, че няма нужда да добавям сол в раната...

                      =================

                      разбира се, че прогнозите са ми абсолютно грешни до една ............. но имам една вярна прогноза която винаги ми се сбъдва

                      и тази прогноза е следната:

                      "колкото и песимистична прогноза направя ........... накрая се оказва, че е била супер оптимистична"

                      така е...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Колко да е фин. анализатор.
                        Сигурно прави фин. анализ на паркинги с камиони.
                        Е поне не е циркаджия като теб.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Канадецът е финансов анализатор,а аз пари имам,но ще купувам артиите по на левче а не като теб скъпо.
                          Колко да е фин. анализатор.
                          Сигурно прави фин. анализ на паркинги с камиони.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Не се мотай по плажовете, а бачкай, че щи трябват стинки за скъпи артии.
                            Колегата ти от Кенъдъ кара ли камион.
                            Канадецът е финансов анализатор,а аз пари имам,но ще купувам артиите по на левче а не като теб скъпо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Офф…ама много си кух
                              Маверик, не се прави на умен, не ти отива.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Бакшиш, недей лъга. По-малко сме.
                                Офф…ама много си кух

                                Коментар

                                Working...
                                X