IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Наясно си с чалгата.
    Ще видим дали си наясно с артиите.
    наясно съм как ги масажират онези които стискат артиите

    4,40 мин. на клипа
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
      лайкове от мен



      шоколади, марципани, биберони, макарони .......... тонколони, монколони...

      герап у

      https://www.youtube.com/watch?v=MAqrLgRYxiU

      гледай накрая на клипа един как го масажират
      Наясно си с чалгата.
      Ще видим дали си наясно с артиите.

      Коментар


      • лайкове от мен

        Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Цена под петьорка е трагикомедия, а оттам нататък можем да водим сериозни разговори.
        шоколади, марципани, биберони, макарони .......... тонколони, монколони...

        герап у

        https://www.youtube.com/watch?v=MAqrLgRYxiU

        гледай накрая на клипа един как го масажират
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Цена под петьорка е трагикомедия, а оттам нататък можем да водим сериозни разговори.

          Коментар


          • Миченцата ще бъдат премазани.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

              Дивидент ще има и Мин ще е от 7ст можеш да бъдеш сигурен.
              Нямам нужда да чакам резултатите вярвам на усештанията които имах на ОС. хората са твърди и стабилни и. Не си губят времето да говорят празни приказки и знаят какво правят имат големи професионалисти. В екипа си.Преди бях просто инвеститор в Хим. Но след. Ос вече съм им признавам си голям фен.
              Аз трудно ставам фен на някой от 1990 бях фен на Манчестър ерата Фъргюсън и на Булс ерата Джордан...та и тук нещата са доста сходни особено ако четеме някаква скрита авто психоанализа.

              мааллииииййййй ......... аку идъ и нъ УСА шъ стани мазало ти казвъм ........ яку мъ запали ти казвъм шъ знайш ......... обадисъ и ше хойм заедно

              булс, джордан, фергюсен, ферхойден, ферхундето и те ли ша идвът на ОС?
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                Първо ,прочети някоя книжка ,за това как инвестира Бъфет ,и след това се изказвай ….
                казвай направо кои книги и авторите им ......... да бъдем делови...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  Дивидент ще има и Мин ще е от 7ст можеш да бъдеш сигурен.
                  Нямам нужда да чакам резултатите вярвам на усештанията които имах на ОС. хората са твърди и стабилни и. Не си губят времето да говорят празни приказки и знаят какво правят имат големи професионалисти. В екипа си.Преди бях просто инвеститор в Хим. Но след. Ос вече съм им признавам си голям фен.
                  Аз трудно ставам фен на някой от 1990 бях фен на Манчестър ерата Фъргюсън и на Булс ерата Джордан...та и тук нещата са доста сходни особено ако четеме някаква скрита авто психоанализа.
                  Малииий….дано сам не си вярваш на простотиите дето си написалСкоро не се бях смял толкова

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    мда ......... те и на тяхната борса му свалят и ризата, и кожата в последно време ....... за последните 10 години редица известни инвеститори които управляват фондове бият Бъфет по всички показатели .......... остаря нещо дядото и започна да изкукуригва, май

                    погледни преди ейпъл и си направи сметката ............ през 2009-2011 бъфет нямаше ейпъл ........ нямаше ябълки и през 2012-2015 мисля .......... започна да купува ябълки през 2016

                    ябълката падна вече с 20% от върха от $233

                    ти да не си мислиш, че Бъфет не нацелва греди?
                    Първо ,прочети някоя книжка ,за това как инвестира Бъфет ,и след това се изказвай ….

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      гледай само как си противоречиш в две последователни изречения и то два пъти:

                      1. - резултатите от стрес тестовете ще са ясни в средата на юли ........... уж цената ще е 2,70 след стрес тестовете а уточняваш, че "Краят на юни началото на юли" ......... как ще стане това???

                      2. уточняваш "30%" ......... 1,84 + 30% = 2,40 ......... а не 2,70 '_



                      не са излезнали отчетите за Q3 .......... не е завършило половината тримесечие от Q4 и не се знае какви ще са резултатите ....... а ти вече за дивидента си мечтаеш...

                      имай малко търпение поне да видиш консолидирания отчет за 2018 година ......... след това ще се обсъжда дивидента...

                      да не цитирам отново мистър Керезов, че "никой не е обещавал, че ще има дивидент всяка година"
                      Дивидент ще има и Мин ще е от 7ст можеш да бъдеш сигурен.
                      Нямам нужда да чакам резултатите вярвам на усештанията които имах на ОС. хората са твърди и стабилни и. Не си губят времето да говорят празни приказки и знаят какво правят имат големи професионалисти. В екипа си.Преди бях просто инвеститор в Хим. Но след. Ос вече съм им признавам си голям фен.
                      Аз трудно ставам фен на някой от 1990 бях фен на Манчестър ерата Фъргюсън и на Булс ерата Джордан...та и тук нещата са доста сходни особено ако четеме някаква скрита авто психоанализа.
                      Last edited by Scottie Pippen; 27.11.2018, 09:56.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Тоя Бъфет ако паркира на нашата борса ще загуби всичко за месец,нашите топ специалисти по прибирането ще му вземат и ризата
                        на гърба.
                        мда ......... те и на тяхната борса му свалят и ризата, и кожата в последно време ....... за последните 10 години редица известни инвеститори които управляват фондове бият Бъфет по всички показатели .......... остаря нещо дядото и започна да изкукуригва, май

                        погледни преди ейпъл и си направи сметката ............ през 2009-2011 бъфет нямаше ейпъл ........ нямаше ябълки и през 2012-2015 мисля .......... започна да купува ябълки през 2016

                        ябълката падна вече с 20% от върха от $233

                        ти да не си мислиш, че Бъфет не нацелва греди?
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          Уважаеми колеги, които търгувате сега единствено с празни приказки, защото нищо друго не е останало в портфейлите ви и нямате една стинка за да се усмихнете, пазарът рано или късно ще обърне!...

                          На борсата се искат пари ............ с празни приказки като:



                          или



                          нещата няма да станат...



                          Бъфет говори за репутацията на публичните компании, а ти го разбираш, че който не пише за Ъп по време на борсов спад ще загуби репутацията си...

                          то бива бива неориентирани хора, но това вече минава всякакви

                          аз ще кажа само: "никой не бива да е пророк в "собствената" си страна (акция)"

                          след подобна година като 2018 в темата ХИМ с редица сбъднали се прогнози ....... навсякъде другаде ще бъдеш уважаван и чуван когато казваш нещо, но не и в страната на жабчетата...
                          Тоя Бъфет ако паркира на нашата борса ще загуби всичко за месец,нашите топ специалисти по прибирането ще му вземат и ризата
                          на гърба.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                            Уважаеми колеги, които търгувате сега единствено със страх, защото нищо друго не е останало в портфейлите ви, пазарът рано или късно ще обърне!...
                            Уважаеми колеги, които търгувате сега единствено с празни приказки, защото нищо друго не е останало в портфейлите ви и нямате една стинка за да се усмихнете, пазарът рано или късно ще обърне!...

                            На борсата се искат пари ............ с празни приказки като:

                            Бруталното рали тепърва предстои.
                            или

                            След 20 дни 10 комании рязко ще обърнат посоката и начело ще е ХИМ
                            нещата няма да станат...

                            Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                            Едва ли обаче форумът ще забрави недостойното ви поведение в този момент! „Нужни са 20 години, за да си изградите добра репутация, и 5 минути, за да я съсипете" - казва Бъфет.
                            Бъфет говори за репутацията на публичните компании, а ти го разбираш, че който не пише за Ъп по време на борсов спад ще загуби репутацията си...

                            то бива бива неориентирани хора, но това вече минава всякакви

                            аз ще кажа само: "никой не бива да е пророк в "собствената" си страна (акция)"

                            след подобна година като 2018 в темата ХИМ с редица сбъднали се прогнози ....... навсякъде другаде ще бъдеш уважаван и чуван когато казваш нещо, но не и в страната на жабчетата...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                              2.70 след резултатите от. Стрес тестовете. Краят на юни началото на юли..::30%.
                              гледай само как си противоречиш в две последователни изречения и то два пъти:

                              1. - резултатите от стрес тестовете ще са ясни в средата на юли ........... уж цената ще е 2,70 след стрес тестовете а уточняваш, че "Краят на юни началото на юли" ......... как ще стане това???

                              2. уточняваш "30%" ......... 1,84 + 30% = 2,40 ......... а не 2,70 '_

                              Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                              Ръст очаквам на акцията и 20% ръст на дивидента...консервативно!
                              не са излезнали отчетите за Q3 .......... не е завършило половината тримесечие от Q4 и не се знае какви ще са резултатите ....... а ти вече за дивидента си мечтаеш...

                              имай малко търпение поне да видиш консолидирания отчет за 2018 година ......... след това ще се обсъжда дивидента...

                              да не цитирам отново мистър Керезов, че "никой не е обещавал, че ще има дивидент всяка година"
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                Това не е пропадане пич. Пропадане е когато понижението е с огромни обороти т.е продават институционалните инвеститори а не такива като мене да си купят цигари
                                ама , разбира се ......... как ще е пропадане? ......... миналата седмица като изсипаха 500 000 бр. това оборот ли беше???

                                това, че няма кой да посрещне мечките си е проблем на самите мечки ....... на кого да "сипят"??? ...... и алигатора го нема вече
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X