IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

    Са сетиш
    Сещам се че и за дървените така разправяха едно време...
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Да не би да е записано в правилата на бфб?
      Са сетиш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
        всъщност сега те разбрах, сори, ами Хима просто няма начин да изпадне от софикса
        Да не би да е записано в правилата на бфб?
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Аз нищо няма да кажа но според задалата се ситуация сами си правете изводите.Разбира се който има акъл в главата ще изтълкува нещата правилно.

          Коментар


          • всъщност сега те разбрах, сори, ами Хима просто няма начин да изпадне от софикса
            Last edited by petyob; 10.12.2018, 22:50.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

              ами вервай, ако мислиш, че жената може да надуе корема без да има .. онуй
              Въпросът беше съвсем различен.
              Не съм сигурен че си го прочел, но в никакъв случай не съм питал да вервам или да не вервам.

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                А за кой период на летене става дума?

                ПП
                Абе носи се слух, че ако няма зделки може да испадне от софикс? Има ли такова нещо, или съм се заблудил?
                ами вервай, ако мислиш, че жената може да надуе корема без да има .. онуй

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  А за кой период на летене става дума?

                  ПП
                  Абе носи се слух, че ако няма зделки може да испадне от софикс? Има ли такова нещо, или съм се заблудил?
                  Ти ги разбираш нещата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                    А това,че няма сделки или са редки с малки обеми, при спад е добре. Означава,че няма кой да продава и аукционерите вярват в позицията.
                    всеки път като се напише, че вече няма кой да продава и започва спада

                    Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                    А тези дребни сделки според мен са от хиени дето се мъчат да оплашят "стадото",ама не им се получава.​​​​​​
                    мда ......... как позна?

                    Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                    ВЕНСЕРЕМОС!
                    комунистически апел на капиталистическа борса ........ а, сега, де ......... как го измисли това?
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                      Не ги разбирате с вожда нещата.Интересно е,че когато цената летеше,никакъв го нямаше във форума.Сега като пада не спира писането. А това,че няма сделки или са редки с малки обеми, при спад е добре.Означава,че няма кой да продава и аукционерите вярват в позицията.А тези дребни сделки според мен са от хиени дето се мъчат да оплашят "стадото",ама не им се получава.ВЕНСЕРЕМОС!
                      А за кой период на летене става дума?

                      ПП
                      Абе носи се слух, че ако няма зделки може да испадне от софикс? Има ли такова нещо, или съм се заблудил?
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                        Не ги разбирате с вожда нещата.Интересно е,че когато цената летеше,никакъв го нямаше във форума.Сега като пада не спира писането. А това,че няма сделки или са редки с малки обеми, при спад е добре.Означава,че няма кой да продава и аукционерите вярват в позицията.А тези дребни сделки според мен са от хиени дето се мъчат да оплашят "стадото",ама не им се получава.ВЕНСЕРЕМОС!
                        Понеже ме трият непрекъснато няма да се впускам в обяснения.Определено си в грешка но сам ще разбереш след време.Аз разбира ще ти го припомня.Успех с инвестирането!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Интересно е друго - Синият Чип, Флагманът на БФБ, няма една сделка днес?

                          Мисля си че даже и пидисестинки са много за тази артия...

                          Не ги разбирате с вожда нещата.Интересно е,че когато цената летеше,никакъв го нямаше във форума.Сега като пада не спира писането. А това,че няма сделки или са редки с малки обеми, при спад е добре.Означава,че няма кой да продава и аукционерите вярват в позицията.А тези дребни сделки според мен са от хиени дето се мъчат да оплашят "стадото",ама не им се получава.ВЕНСЕРЕМОС!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Интересно ми е от кога изказването за бъдеща цена на дадена акция се определя като спекулация.Ами ако някой не ми вярва че на Хима ще падне цената да се хване на бас с мен.
                            Интересно е друго - Синият Чип, Флагманът на БФБ, няма една сделка днес?

                            Мисля си че даже и пидисестинки са много за тази артия...

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Интересно ми е от кога изказването за бъдеща цена на дадена акция се определя като спекулация.Ами ако някой не ми вярва че на Хима ще падне цената да се хване на бас с мен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                                Хората като индианеца, полки и строл ми е ясно какво правят. В случая ми помагат, тъй като съм дългосрочен и си пазарувам бавно и напоително. Те също. Иначе нямаше да си губят времето тук. Така че хайде Ние Мечоците, ако сте го гледали по картууна.
                                Избързваш с покуплите.Сега ако пазариш си се набутал яко.Бфб ще пада още доста.Търпение му е майката.

                                Коментар

                                Working...
                                X