IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хайде, налакътниците да са готови поне до 2.10 да са ги сложили предпазливите, че голямо блъскане ще пада на входа.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      не видях, но това няма значение ........... нали искаш да купиш на 1,95 ...... защо си махаш ордера? ....... и ти си един оптимист ........ слагаш и махаш ордери само, но иначе много вярваш в ЪП-а
      сложих и държах заради теб МНОГО минути (90), но нищо.. да си гледал
      сега оптимистично ще си чакам където точно аз реша, айде лека
      Last edited by X_Y; 13.12.2018, 08:54.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        сложих и държах час и половина, не ти ли стигна времето, за да видиш?
        не видях, но това няма значение ........... нали искаш да купиш на 1,95 ...... защо си махаш ордера? ....... и ти си един оптимист ........ слагаш и махаш ордери само, но иначе много вярваш в ЪП-а

        Last edited by X_Y; 13.12.2018, 08:54.
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          нямаш ли никакъв кеш за да сложиш на 1,95?
          сложих и държах час и половина, не ти ли стигна времето, за да видиш?
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

            ето, до николко... не сипват
            нямаш ли никакъв кеш за да сложиш на 1,95?
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              не виждам ордер на 1,95 ....... сложи и да видим до колко минути ще ти сипят
              ето, до николко... не сипват
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                купих и продадох на 2.02 средна, но от тогава на около 1.90-1.95 чакам и нищо не става
                Декември и януари по принцип са най-добрите месеци за оптимизъм.Да не се получи полова изненада за мечките?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  купих и продадох на 2.02 средна, но от тогава на около 1.90-1.95 чакам и нищо не става
                  не виждам ордер на 1,95 ....... сложи и да видим до колко минути ще ти сипят
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    на 1,84-1,85 не купи ли? ......... или висока ти идва тази цена
                    купих и продадох на 2.02 средна, но от тогава на около 1.90-1.95 чакам и нищо не става
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                      Ама никой не излиза, от двайсе дни чакам в ниското и няма и няма.
                      на 1,84-1,85 не купи ли? ......... или висока ти идва тази цена
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Това си е идеална цена за излизане
                        Ама никой не излиза, от двайсе дни чакам в ниското и няма и няма.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          кажи на мен кога да вляза ...... мога още сега да ти благодаря ....... ако трябва, де...
                          Ще ти кажа като дойде момента.Сега не е времето.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Ако искаш ще ти подскажа кога да влезеш.Сигурен съм че после ще ми благодариш .
                            кажи на мен кога да вляза ...... мога още сега да ти благодаря ....... ако трябва, де...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Sharky's Разгледай мнение

                              Брато, ти нали излезе миналта година на 1,70? Стига си спамил, като стане пак толкова се включи и кажи - нали ви казах преди три години, че нещо някога ще се случи?
                              И бай дъ уей - миналата година когато пак спамеше ДАУ бе 19 хиляди.
                              Със здраве.
                              Иначе си ми индикатор кога да влеза тук. Предната година изкарах лев. Тази съм пас.
                              А дано изкараш и сега ама с това ти мислене ме съмнява че този път ще удариш греда.Ако искаш ще ти подскажа кога да влезеш.Сигурен съм че после ще ми благодариш .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Много са ти постни изказванията.
                                Оня ден биеше дайрето и мяташе кючеци на масата, като пожелаваше провал на всички.
                                Бъркаш.С висше образование съм много специално.Добър математик съм завършил математическа гимназия и после учил висша математика.Правя точни математически изчисления на базата на данните от пазара и използвайки моя математически алгоритъм прогнозирам пазара кога ще падне.До тук съм познал всеки път.Ти си прави извода.Ако не можеш ще загубиш всичките си пари .
                                Last edited by RUBLA; 12.12.2018, 08:53.

                                Коментар

                                Working...
                                X