IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И тук спад на 1.78 вече.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Смешно е как една от най-големите икономически структури в страната едва добутва капитализацията си до към 220 млн. евра.
      има причини за това ......... не мислиш ли?
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Смешно е как една от най-големите икономически структури в страната едва добутва капитализацията си до към 220 млн. евра.

        Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
        имаше един връх при ХИМ на 3,60 но това беше преди 8-9 години ......... тази цена е бленувана толкова дълго време, че купувалите в диапазона 2,60-3,60 вече са се отказали от всякакви мечти и блянове

        [ATTACH=CONFIG]n3431424[/ATTACH]

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

          Да, ще има рали от 0,70 до към 1,50 и после всички фенове с години ще повтарят какви огромни ръстове е направила артиятаама след 2-3г я камилата я камиларяНай-смешни са тези дето инвестирали на БФБ дългосрочно за пенсия то до тогава поне още 1-2 кризи ще има и 1/3 от компаниите на БФБ или ще са фалирали или ще струват жълти стотинки
          имаше един връх при ХИМ на 3,60 но това беше преди 8-9 години ......... тази цена е бленувана толкова дълго време, че купувалите в диапазона 2,60-3,60 вече са се отказали от всякакви мечти и блянове

          Click image for larger version

Name:	2019-01-chim.jpg
Views:	1
Size:	82.2 КБ
ID:	3431424
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            лошо я ........... преди 6-7 месеца като пишех, че цената ще пада с 6-7 ст. месечно се правихте на многознаещи и ме питахте къде ще съм по коледа и след нова година за да ми припомните какво съм бил казал

            какво съм виновен, че преди година (януари месец) ти обикаляше темите и питаше защо само ХИМ и ЦКБ поскъпват ............ след това влезна на около 2,60 и чак сега започна да се усещаш, че е лошо...

            искам да те "успокоя", че лошо тепърва ще става тук ........ а добрата новина все пак е, че след година-две-три може и да има рали при ХИМ ........... няма да е толкова брутално ралито какъвто ще е спада, но рали ще има - вярвай в това!!!

            не е препоръка - нямам акции - просто "размисли и страсти"
            Не си схванал намекът ми и пак като грамофонна плоча бля,бля и така до края на света.

            Коментар


            • Само да поясня на прерийния кактус, Полки и Тролчо(маверик), че Софикс е на 25 месечно дъно.
              Гледам, че бърборят глупости и не могат да се зАпрът.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                лошо я ........... преди 6-7 месеца като пишех, че цената ще пада с 6-7 ст. месечно се правихте на многознаещи и ме питахте къде ще съм по коледа и след нова година за да ми припомните какво съм бил казал

                какво съм виновен, че преди година (януари месец) ти обикаляше темите и питаше защо само ХИМ и ЦКБ поскъпват ............ след това влезна на около 2,60 и чак сега започна да се усещаш, че е лошо...

                искам да те "успокоя", че лошо тепърва ще става тук ........ а добрата новина все пак е, че след година-две-три може и да има рали при ХИМ ........... няма да е толкова брутално ралито какъвто ще е спада, но рали ще има - вярвай в това!!!

                не е препоръка - нямам акции - просто "размисли и страсти"
                Да, ще има рали от 0,70 до към 1,50 и после всички фенове с години ще повтарят какви огромни ръстове е направила артиятаама след 2-3г я камилата я камиларяНай-смешни са тези дето инвестирали на БФБ дългосрочно за пенсия то до тогава поне още 1-2 кризи ще има и 1/3 от компаниите на БФБ или ще са фалирали или ще струват жълти стотинки
                Last edited by strol; 16.01.2019, 08:24.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Лошо Полкимного лошокакто каза чичо Гошо
                  лошо я ........... преди 6-7 месеца като пишех, че цената ще пада с 6-7 ст. месечно се правихте на многознаещи и ме питахте къде ще съм по коледа и след нова година за да ми припомните какво съм бил казал

                  какво съм виновен, че преди година (януари месец) ти обикаляше темите и питаше защо само ХИМ и ЦКБ поскъпват ............ след това влезна на около 2,60 и чак сега започна да се усещаш, че е лошо...

                  искам да те "успокоя", че лошо тепърва ще става тук ........ а добрата новина все пак е, че след година-две-три може и да има рали при ХИМ ........... няма да е толкова брутално ралито какъвто ще е спада, но рали ще има - вярвай в това!!!

                  не е препоръка - нямам акции - просто "размисли и страсти"
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
                    Всички сме се предали,артията е обречена и надежда няма
                    Мдаааа кофти.Прав си.Язък за надежтите на мнозина.Ще поплачат после ще им мине,а Потъник ще продължи надолу докато се удари в дъното.Красота !!

                    Коментар


                    • Цена под 5 кинта е близка до безобразието.
                      На кеширалите винаги ще им е скъпа.

                      Коментар


                      • Лошо Полкимного лошокакто каза чичо Гошо

                        Коментар


                        • Всички сме се предали,артията е обречена и надежда няма

                          Коментар


                          • Предай се Ташункопо-малко ке боли
                            Last edited by Grosss; 15.01.2019, 13:38.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                              Някои твърдят, че тази година ще й се размине.
                              Ти какво мислиш?
                              Реално първите сигнали за задаваща се криза почнаха още миналата година юли месец.Няма да избегнат кризата.Въпроса е колко бързо ще се справят с нея.Някой казват че ще е невиждана до сега.Цените на имотите падат непрекъснато,но пък тия на добри локейшъни и хубаво строителство се купуват.Тенксгивинг въобще не се усети миналата година.Нямаше голямо движение на стоките.Борсата им пада а и Перушан ги забърква едни каши които допълнително стагнират нещата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Викаш, квот кажеш ти, тва става.
                                de късмет, де ........ дано някой ден от мен да зависи какво ще става

                                засега съм на по-ниско ниво ........... кораба-майка се свързва с мен и ми пуска факса как ще се развият нещата ........... разбира се, че и това не е малко =>>> поне знам какво следва
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X