IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение

    Иде втората!
    да, от същото място е
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      Бързо привърши порцията..
      Иде втората!

      Коментар


      • Бързо привърши порцията..
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Раздвижване. Хайде, смъквачите на цени, ето ниски са, възползвайте се.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
            доста хора пак влезнаха на цени от 2,60-3,60 защото всички очакваха поне 11 лв. колкото беше емисионна на втората серия при увеличението на капитала
            по онова време в тази тема пишеше един ник "люк скайуокър" на който меча светеше в зелено и ритуално избичваше мечките ............ че точно тогава люкчо пишеше и че "бруталното рали предстои" и наистина това се случи ............. за 9 месеца акцията роди и от 3,63 цената падна на 0,63

            но инвеститорите вече бяха претръпнали след спада от 19 лв. до 1 лев и за тях това поредно падане до 63 ст. беше като детска игра...

            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              в момента в който двамата директори си смениха привилегированите за обикновенни аз направих обратното и смених моите обикновенни за привилегировани
              не си спомням точно, но едва ли съм далече от истината, че Иво Каменов и Марин Митев смениха по около 300-360 хил.акции всеки и искаха да дадат тон за конвертиране, но не си спомням някой друг да се е излъгал и да си е сменил привилегированите за обикновенни акции..

              тогава към 3,60 бутаха само обикновенните нагоре, а никой не закачаше привилегированите и те поскъпваха по-бавно, а нямаше и обеми...

              доста хора пак влезнаха на цени от 2,60-3,60 защото всички очакваха поне 11 лв. колкото беше емисионна на втората серия при увеличението на капитала
              Last edited by polki; 21.03.2019, 22:03.
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Понеже имаше привилигировани акции в ХИМ ,как определиха цената на привилигированите спрямо обикновените..
                Спомням си цената 2,22 и някакъв ластик на обикновените от лефче нагоре но никога не съм имал и не ме е касаело......
                де да знам как са си я определили ......... или по звездите, или някой нумеролог

                цената на хим-а беше паднала до около 1,13 и от там я грабнаха и закараха на 2,60 и обявиха, че издават привилегирована емисия на 2,20

                след това се опитаха да наложат тезата, че е по-добре инвеститорите да имат обикновенни акции вместо привилегировани и направиха номера че привилегията стана по-еФтина от обикновенната по пътя към 3,60 ............ в момента в който двамата директори си смениха привилегированите за обикновенни аз направих обратното и смених моите обикновенни за привилегировани
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  [ATTACH=CONFIG]n3453549[/ATTACH]

                  изнесените данни са обществено достъпни и не са собственост нито на съседен сайт, нито на конкурентна медия
                  Понеже имаше привилигировани акции в ХИМ ,как определиха цената на привилигированите спрямо обикновените..
                  Спомням си цената 2,22 и някакъв ластик на обикновените от лефче нагоре но никога не съм имал и не ме е касаело......

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	pe4.jpg
Views:	1
Size:	38.7 КБ
ID:	3453549


                    изнесените данни са обществено достъпни и не са собственост нито на съседен сайт, нито на конкурентна медия
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Би ли пояснил какво онагледяват цифричките под двете години.
                      и да каже що е отразял половината редове и колони на таблицата, която е взел от конкурентен сайт

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        грешка при изброяването ........... ето ти табличка за по-прегледно

                        [ATTACH=CONFIG]n3453380[/ATTACH]
                        Би ли пояснил какво онагледяват цифричките под двете години.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                          А активите същите ли са? аааа?
                          кои активи? ............ онези преоценените активи за 7-8 млрд. лв. които носят смешна печалба от 68 млн.лв. ли? .......... за тях ли пишеш?
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                            хаха. пак точиш лиги да купиш ниско...

                            не се хаби да ми обясняваш как не искаш да купиш, моля
                            разкри ме и силен аргумент изкара срещу моята теза за печалбата наполовина при ХИМ ......... капитулирах пред довода ти и си заравям главата в пясъка (спирам да пиша в темата, де)
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              грешка при изброяването ........... ето ти табличка за по-прегледно

                              [ATTACH=CONFIG]n3453380[/ATTACH]
                              хаха. пак точиш лиги да купиш ниско...

                              не се хаби да ми обясняваш как не искаш да купиш, моля

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Сирма,Треис и Елана?Първото се листна преди 3 год и оттогава все надоле по урвата,второто беше ехеее а сега....
                                грешка при изброяването ........... ето ти табличка за по-прегледно

                                Click image for larger version

Name:	pe4alba.jpg
Views:	1
Size:	49.4 КБ
ID:	3453380
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X