IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добър ръст днес и оборота не е лошДа не вземат да го преместят Хима в трета глуха и само на аукцион да се търгува

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      същите неща пишехте и преди 3 месеца:


      за последните 60-70 борсови сесии (3 месеца) оборота е следния:

      сделки - 740

      прехвърлени акции - 1 250 775 бр.

      оборот - 2 359 618326 лв.

      не ти ли стига оборота за да влезнеш в ХИМ-а ?

      винаги можеш и да излезнеш .......... преди 2 месеца на 2 лв. пишехте, че повече нямало да пада и нямало смисъл да се продава, а аз ви пишех, че 1,90-2,00 лв. е чудесна цена за продажби, нали?

      сега ти казвам, че и 1,70 не е толкова лоша цена за излизане от позицията ....... очаквам след 3 месеца при цена 1,40-1,50 ти пак ще ми пишеш как минавали малко бройки и как било цигания

      не е препоръка - нямам акции
      Eхееее, а за последните 600 - 700 сесии колко е оборота?
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Хихихи днес много сте узряли.Червени отвсякъде.
        Казал чуждопоклонникът и продължил да чисти кенефите.

        Коментар


        • Хихихи днес много сте узряли.Червени отвсякъде.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
            Тук уж сте все оптимисти а цената пада ?
            Нещата между САЩ и Китай не вървят добре ,въпрос на време е това да се отрази на пазарите.
            Та цена 1,50 ще е мине кат малка спирка ,отделно стЪбилната политическа обстановка в бг ще долее още масло в огъня....
            Хихихи.Не слушат когато им даваш инфо от извора.Ха сега нека се напасат с артии та дано поумнеят.

            Коментар


            • Тук уж сте все оптимисти а цената пада ?
              Нещата между САЩ и Китай не вървят добре ,въпрос на време е това да се отрази на пазарите.
              Та цена 1,50 ще е мине кат малка спирка ,отделно стЪбилната политическа обстановка в бг ще долее още масло в огъня....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                същите неща пишехте и преди 3 месеца:


                за последните 60-70 борсови сесии (3 месеца) оборота е следния:

                сделки - 740

                прехвърлени акции - 1 250 775 бр.

                оборот - 2 359 618326 лв.

                не ти ли стига оборота за да влезнеш в ХИМ-а ?

                винаги можеш и да излезнеш .......... преди 2 месеца на 2 лв. пишехте, че повече нямало да пада и нямало смисъл да се продава, а аз ви пишех, че 1,90-2,00 лв. е чудесна цена за продажби, нали?

                сега ти казвам, че и 1,70 не е толкова лоша цена за излизане от позицията ....... очаквам след 3 месеца при цена 1,40-1,50 ти пак ще ми пишеш как минавали малко бройки и как било цигания

                не е препоръка - нямам акции
                Нищо подобно не съм ти писал, обмисляй си цитатите и употребата на единствено и множествено число, също така и какво щяло пак "да ти пиша", че адски детски звучи. Само за един ден нащрака три очаквани цени, на които ще влизаш. Не те зная какво работиш, понеже все посред нощ се освобождаваш, но поне в рамките на едно денонощие си дръж на казаната дума, преумаряш ли се, не те знам.. Все тая на колко ще влизаш, не е това темата тук. Най-вероятно на 2.15 ще се престрашиш.
                М.... . ш..... ..й.о!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki

                  нямаш опита явно и не знаеш какво следва

                  в момента минават малко бройки защото сме далече от дъното .......... когато видиш да започнат да минават големите пакети ще разбереш, че тогава е дъното, а след това ще бъдем още малко в безвремемие като сегашното и след това се поема рязко нагоре ........ но има доста вода да изтече до тогава...



                  ами недей да четеш ........ да не съм те карал да сричаш форума ........... не съм те карал и да купуваш акции => или аз и затова съм виновен, че имаш акции и търпиш загуби?
                  Не съм те карал да си измисляш, кой има акции и кой няма. Всеки твой пост е насочен към хипотетични притежатели на акции, които постоянно търпят загуби, понеже не са те послушали и купили на 1.80. Вечно за някакви въображаеми притежатели си загрижен.
                  Ако нещо не знаеш, попитай, но не си измисляй, че голяма детска градина става. А да казваш да не четем, си е баш наглост.
                  Last edited by stabwound; 15.05.2019, 06:18.
                  М.... . ш..... ..й.о!

                  Коментар


                  • Всеки ден се търгуват по 2-4 хиляди.. За това ли беше цялото двегодишно реване..
                    същите неща пишехте и преди 3 месеца:

                    кой ще продава на 1,70-1,80-1,90???
                    за последните 60-70 борсови сесии (3 месеца) оборота е следния:

                    сделки - 740

                    прехвърлени акции - 1 250 775 бр.

                    оборот - 2 359 618326 лв.

                    не ти ли стига оборота за да влезнеш в ХИМ-а ?

                    винаги можеш и да излезнеш .......... преди 2 месеца на 2 лв. пишехте, че повече нямало да пада и нямало смисъл да се продава, а аз ви пишех, че 1,90-2,00 лв. е чудесна цена за продажби, нали?

                    сега ти казвам, че и 1,70 не е толкова лоша цена за излизане от позицията ....... очаквам след 3 месеца при цена 1,40-1,50 ти пак ще ми пишеш как минавали малко бройки и как било цигания

                    не е препоръка - нямам акции
                    Last edited by polki; 14.05.2019, 22:37.
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                      Още дълго ще се покачва до към две за левчеСамо да не стане три за левче Хахахаха….С нетърпение чакам шорт фонда на НикитУ
                      Смешно.Толкова за Строл.
                      Полки, при такова предлагане колко бройки ще пазаруваш на 1.50....? Или 1.60, все тая..?
                      Всеки ден се търгуват по 2-4 хиляди.. За това ли беше цялото двегодишно реване.. Не си струваше циганията да я чете форума толкова време.
                      М.... . ш..... ..й.о!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                        днес пак ще ми се обяснява как цената се покачва ....... но както и да е...

                        и така си се покачва вече цяла година
                        Още дълго ще се покачва до към две за левчеСамо да не стане три за левче Хахахаха….С нетърпение чакам шорт фонда на НикитУ
                        Last edited by strol; 14.05.2019, 18:55.

                        Коментар


                        • днес пак ще ми се обяснява как цената се покачва ....... но както и да е...

                          и така си се покачва вече цяла година

                          Last edited by polki; 14.05.2019, 17:58.
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                            при сегашната ликвидност като почнеш да купуваш отиваме на 3-ката
                            ех, мечти...

                            предлагане има достатъчно ....... няма да уточнявам на какви цени

                            това, че нямало предлагане го чета още от 2,30 когато алигатора крепеше ...... как става така, че цяла година форума ме убеждава, че вече няма кой да продава, а ставам свидетел на все по-добри цени и по-добри...

                            да видим Костолани какво казва по въпроса:


                            Първоначално изпратено от Костолани
                            Цялата борса зависи от това дали има повече акции от идиотите или обратно.

                            или

                            При най-ниското ниво на курсовете най-твърдите имат акциите, а най-треперещите парите, във върха на бума най-коравите са с парите, а треперещите държат акциите.
                            и моята практика е показала, че по върховете треперищите ръчички на идиотите кътат акции и купуват като точно тогава липсва предлагане на акции ........... а при дъната е точно обратното ......... не веднъж съм писал, че на най-ниските цени треперушките си хвърлят акциите с лека ръка

                            не веднъж и картинки с диаграми съм ви качвал за тези фази в психиката на жабчетата ....... ако трябва пак ще ги кача, но да не отегчавам интелигентните инвеститори
                            Last edited by polki; 14.05.2019, 17:58.
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              преди година писах тук за два варианта:

                              оптимистичен => 1,65-1,66

                              песимистичен => 1,14-1,15

                              писах също така, че ще започна да купувам на 1,50-1,55

                              не знам защо си запомнил 1 лев ........ казват, че на страха очите са големи
                              при сегашната ликвидност като почнеш да купуваш отиваме на 3-ката

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                преди година писах тук за два варианта:

                                оптимистичен => 1,65-1,66

                                песимистичен => 1,14-1,15

                                писах също така, че ще започна да купувам на 1,50-1,55

                                не знам защо си запомнил 1 лев ........ казват, че на страха очите са големи
                                Що да ме е страх.....имам достатъчно пари за една хубава долна врътка.

                                Коментар

                                Working...
                                X