IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не може ли просто да си я търгуваме акцията?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      2-3 седмици до Оса, а материалите все още са тайна...интересно
      и консолидирания го няма....

      Коментар


      • 2-3 седмици до Оса, а материалите все още са тайна...интересно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Що, кажи си я, какъв да е проблемът, нали затова е форумът Понеже ме пита в една друга тема - дългосрочният ми пакет тук си стои, но понеже е наистина дългосрочен, дори не го броя за реална инвестиция, просто заспал депозит, който някога ще бъде осребрен, Другият пакет беше продаден. На загуба
          На каква средна цена ти е този дългосрочен депозит ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

            Груйче, и ти като мене......
            Кво да праиш, дедо, нали си се знаем. Понеже си фен на харните лафове, ти си избери в коя от двете хипоте(ну)зи попадаме:
            - great minds think alike
            - когато всички мислят еднакво, значи никой не мисли
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Що, кажи си я, какъв да е проблемът, нали затова е форумът Понеже ме пита в една друга тема - дългосрочният ми пакет тук си стои, но понеже е наистина дългосрочен, дори не го броя за реална инвестиция, просто заспал депозит, който някога ще бъде осребрен, Другият пакет беше продаден. На загуба
              Груйче, и ти като мене......
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                [/COLOR]

                Пепел ти на клавиатурата
                Аз имам една теория, но е за мен щото, ако я споделя ще предизвика подигравателни коментари от няколко видни познавачи на БФБ.
                Що, кажи си я, какъв да е проблемът, нали затова е форумът Понеже ме пита в една друга тема - дългосрочният ми пакет тук си стои, но понеже е наистина дългосрочен, дори не го броя за реална инвестиция, просто заспал депозит, който някога ще бъде осребрен, Другият пакет беше продаден. На загуба
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Как е? Как е?
                  Излезе ли отчета или пак гимнастики ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                    Аз също съм за нагоре ,но все пак какви са нивата надолу според теб........че с това поведение на мажо нищо не се знае?
                    Под 1.70 трудно може да падне според мен в близко бъдеще. Имай впредид, че се очаква дивидент 6-7 ст.и след като го обявят мисля, че ще отиде директно над 1.90. Ако пазарите навън продължават още нагоре може и над 2 да видим скоро......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                      Ключово ниво е 1.80, минем ли го отиваме директно на 1.90
                      Аз също съм за нагоре ,но все пак какви са нивата надолу според теб........че с това поведение на мажо нищо не се знае?

                      Коментар


                      • Ключово ниво е 1.80, минем ли го отиваме директно на 1.90

                        Коментар


                        • Май са вече на едногодишни

                          Коментар


                          • тук да не сме на шестмесечни отчети?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                              [/COLOR]

                              Пепел ти на клавиатурата
                              Аз имам една теория, но е за мен щото, ако я споделя ще предизвика подигравателни коментари от няколко видни познавачи на БФБ.
                              Не се притеснявай - конспирациите при публични дружества логично водят и до различни конспиративни теории.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Месечните и седмичните бюлетини са спрени отдавна!
                                2018г. поканата с материалите е качена за 30.05.2018, а сега няма никой!
                                Отчета и него никакъв го няма...

                                Някой наясно ли е какво става с тази "публична" компания, някой да е звънял или някой с предположения?
                                Да не са се обидили, че други компании взеха да ги конкурират по непрозрачни решения и да са решили да си върнат короната? Или и тях ги е завладял Шиши - това са негови номера...


                                Пепел ти на клавиатурата
                                Аз имам една теория, но е за мен щото, ако я споделя ще предизвика подигравателни коментари от няколко видни познавачи на БФБ.

                                Коментар

                                Working...
                                X