IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    За мен обяснението е просто ...ако са купували на 10 лв. сега им е мноооого трудно да признаят, че цената е добра ....
    като човек продавал на 2,30-2,50 миналата години, ми е мноооого лесно да призная, че цената в момента не е добра за покупки...
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

      Време беше да стигнете до това прозрениеХахахаха.....
      Казано от теб звучи тъпо.
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
        Според мен нещата тук са ОК.Ако имаше проблем някой "вътрешни" щяха да излизат и щеше да се разбере по обемите....Интересни ми са някой никове,дето тръбят ,че нямат други ,че не ги имтересува Хима,а не спират да пишат.Това завист ли е,злоба,яд,комлексарщина ......що ли? Ето, аз няма в стотици други позиции,но не пиша в техните теми по цял ден,че за шит и т.н.
        За мен обяснението е просто ...ако са купували на 10 лв. сега им е мноооого трудно да признаят, че цената е добра ....
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Според мен нещата тук са ОК.Ако имаше проблем някой "вътрешни" щяха да излизат и щеше да се разбере по обемите....Интересни ми са някой никове,дето тръбят ,че нямат други ,че не ги имтересува Хима,а не спират да пишат.Това завист ли е,злоба,яд,комлексарщина ......що ли? Ето, аз няма в стотици други позиции,но не пиша в техните теми по цял ден,че за шит и т.н.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Котката, разбира се, са спекулантите, които чекат да гепнат сиренцето. А мишленцето е управата, коя маневрира и се кълчи, за да преметне коткага, че е успяла да гепне мишленцето за опашката. Както знаем от "Том и Джери", Мишленцето все изиграва котката, та дори я залупва я с тиган, я с тенджера, я с бидон, та си правете сметка кво ви чака.
            Ти пък тук къде видя сиренце, по скоро некви корички изсъхнал хлеб от 2007. И мишоците обикалят нервно и се чудат къде избега сиренцето.
            Last edited by Todor Sabev; 24.06.2019, 13:51.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              Щом не са в състояние да си съставят отчета и поканата, нещо не е наред.
              Време беше да стигнете до това прозрениеХахахаха.....

              Коментар


              • Щом не са в състояние да си съставят отчета и поканата, нещо не е наред.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Само трябва да уточниш кой е котката и кои са мишките за да я схванем.
                  Котката, разбира се, са спекулантите, които чекат да гепнат сиренцето. А мишленцето е управата, коя маневрира и се кълчи, за да преметне коткага, че е успяла да гепне мишленцето за опашката. Както знаем от "Том и Джери", Мишленцето все изиграва котката, та дори я залупва я с тиган, я с тенджера, я с бидон, та си правете сметка кво ви чака.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                    Играта е на котка и мишка, все пак вярвам в хепиенда тука!
                    Само трябва да уточниш кой е котката и кои са мишките за да я схванем.

                    Коментар


                    • Играта е на котка и мишка, все пак вярвам в хепиенда тука!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                        нарочно изчаках да завърши борсовата сесия за да ти отговоря ...... не искам някой да вземе прибързано решение, а да има възможност да помисли върху двете гледни точки през уикенда



                        и кой им пречи да работят спокойно?
                        а кой им пречи да представят отчетите навреме?
                        нали има и други публични банки които преминават през стрес тестове, но това не им попречи да си представят отчетите и да свикат ОСА в рамките на законовият срок



                        ако проверките завършат успешно ще се вдига шум до небесата, но щом ще се спазва конфиденциалност това не ми се струва да е добре, май?



                        решение за чакалнята ще има най-рано по Коледа ....... това го писах още миналата година



                        търгово при ЧЕЗ чакай следващата година ........ и то ако разрешат на ЕУБГ да го купи което не ми се вярва да се случи...

                        ==============

                        мисля, че при ХИМ в момента са в шах и не знаят какво да правят ....... не знаят какво да очакват от ЕЦБ след стрес-тестовете и затова забавят ОСА и обявяването на дивидента

                        поискат ли увеличение на капитала на ЦКБ тогава дивидент няма да раздават при ХИМ-а, но всичко ако е точно при банката то тогава ще се раздаде по някоя стинка на акционерите тук

                        чакат се резултатите от стрес теста според мен

                        ==========

                        не е препоръка - просто размисли без страсти
                        Сладури като теб убиват желанието ми да ви споделям каквото и да е инфо
                        безжизненото и без никакъв смисъл отговори нямат
                        проверките приключиха отдавна

                        Коментар


                        • нарочно изчаках да завърши борсовата сесия за да ти отговоря ...... не искам някой да вземе прибързано решение, а да има възможност да помисли върху двете гледни точки през уикенда

                          Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                          Хайде спокойно хората работят усилено дайте им шанс да приключат отчетите и да ни поканят на събранието...,
                          било е адски напрегнато и натоварено с проверката на ецб..,
                          и кой им пречи да работят спокойно?
                          а кой им пречи да представят отчетите навреме?
                          нали има и други публични банки които преминават през стрес тестове, но това не им попречи да си представят отчетите и да свикат ОСА в рамките на законовият срок

                          Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                          проверката свърши успешно резултати няма да разберем накарали са всички банки да подпишат конфеденцялност на информацията и да не я разпространяват...та направо в Q3.
                          ако проверките завършат успешно ще се вдига шум до небесата, но щом ще се спазва конфиденциалност това не ми се струва да е добре, май?

                          Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          Решението за чакалнята ще бъде взето...под сурдинка най добре представилата се банка на стрес тестовете на ЕЦБ Еееееее
                          ЦКБ...
                          решение за чакалнята ще има най-рано по Коледа ....... това го писах още миналата година

                          Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          Хефест се има поводи за празник.....а и между другото. Кефете се и за сделката на чез
                          химимпорт ще глътне огромна печалба от търговото при тази сделка
                          успех и имайте търпение!
                          търгово при ЧЕЗ чакай следващата година ........ и то ако разрешат на ЕУБГ да го купи което не ми се вярва да се случи...

                          ==============

                          мисля, че при ХИМ в момента са в шах и не знаят какво да правят ....... не знаят какво да очакват от ЕЦБ след стрес-тестовете и затова забавят ОСА и обявяването на дивидента

                          поискат ли увеличение на капитала на ЦКБ тогава дивидент няма да раздават при ХИМ-а, но всичко ако е точно при банката то тогава ще се раздаде по някоя стинка на акционерите тук

                          чакат се резултатите от стрес теста според мен

                          ==========

                          не е препоръка - просто размисли без страсти
                          Last edited by _1912_; 21.06.2019, 17:27.
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Когато компания влезе сред тези с добро управление, въпреки че няма ДВИ, няма комуникация с акционерите и въпреки погазването на всички законови срокове - работата за мен не е странна, а тъжна...
                            Дааа.

                            Тъжно е .

                            Представи си само какви са останалите компании...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                              минаха 3 седмици след крайния законов срок за провеждане на ОСА и никой не си прави труда да каже две думи на акционерите какво става?

                              няма ли някой журналист да си свърши работата и да драсне два реда по темата?

                              няма ли КФН да вземе мерки?

                              няма ОСА, няма и отчет ........ има ли пилот в самолета?


                              не е препоръка...
                              Хайде спокойно хората работят усилено дайте им шанс да приключат отчетите и да ни поканят на събранието...,
                              било е адски напрегнато и натоварено с проверката на ецб..,проверката свърши успешно резултати няма да разберем накарали са всички банки да подпишат конфеденцялност на информацията и да не я разпространяват...та направо в Q3. Решението за чакалнята ще бъде взето...под сурдинка най добре представилата се банка на стрес тестовете на ЕЦБ Еееееее
                              ЦКБ...Хефест се има поводи за празник.....а и между другото. Кефете се и за сделката на чез
                              химимпорт ще глътне огромна печалба от търговото при тази сделка
                              успех и имайте търпение!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Аз дори не смея да правя сценарии. Ако има някакво такова различно събитие, за което намекваш, то какво пречи на някой да върне примерно "Благодаря ви за интереса, но поради технически трудности не сме готови все още. Очаквайте материалите в края на месеца на страницата на ........"?
                                ами няма да е в края и на този месец ....... затова го няма тои ред в сайта им
                                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X