IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Damodaran Разгледай мнение
    Привет,
    Кога се очаква да се изплати дивидента?
    И аз тва се чудя.

    Коментар


    • Привет,
      Кога се очаква да се изплати дивидента?

      Коментар


      • Апокалипсиса отлага ли се? Белкем следващата година се получи... То има една теория за "късата поличка".... Като ще е лаладжийски форума да стъпваме поне на доказали се лаладжийски теории....
        колкото толкова

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          назад в темата съм писал ....... "след 9-и септември" и дори съм уточнил "до 10-и ноември" ще купувам аз

          има няколко важни събития (външни и вътрешни) които ще се случат в тези два месеца, а "треперищите ръчички ще хвърлят горещият картоф" като за последно ........ мисля, че това ще е дъното при ХИМ

          миналото лято писах, че ще растем от ноември-декември 2019 или от януари, февруари, март 2020 ......... и все още мисля така ......... но всичко зависи от САЩ, Европа и Китай

          _____________

          миналата година като писах, че разтежа на ХИМ-а зависи от САЩ, Европа и Китай ........ ти ли ме пита по какъв начин ХИМ-а зависи от САЩ, Европа и Китай или някой друг герой беше тогава???

          _____________
          Дреме му на г-н Керезов за случващото се в САЩ и Китай,те между другото пак пускат печатниците за да отложат кризата за след години.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            назад в темата съм писал ....... "след 9-и септември" и дори съм уточнил "до 10-и ноември" ще купувам аз

            има няколко важни събития (външни и вътрешни) които ще се случат в тези два месеца, а "треперищите ръчички ще хвърлят горещият картоф" като за последно ........ мисля, че това ще е дъното при ХИМ

            миналото лято писах, че ще растем от ноември-декември 2019 или от януари, февруари, март 2020 ......... и все още мисля така ......... но всичко зависи от САЩ, Европа и Китай

            _____________

            миналата година като писах, че разтежа на ХИМ-а зависи от САЩ, Европа и Китай ........ ти ли ме пита по какъв начин ХИМ-а зависи от САЩ, Европа и Китай или някой друг герой беше тогава???

            _____________
            Аз понакупих на средна 1,73 но мога да купя още малко на около 1,60.
            Това червеното сега го прочетох. Не съм бил аз.
            Last edited by siko13; 10.09.2019, 14:41.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

              Е да де и аз искам да си купя евтинко.
              назад в темата съм писал ....... "след 9-и септември" и дори съм уточнил "до 10-и ноември" ще купувам аз

              има няколко важни събития (външни и вътрешни) които ще се случат в тези два месеца, а "треперищите ръчички ще хвърлят горещият картоф" като за последно ........ мисля, че това ще е дъното при ХИМ

              миналото лято писах, че ще растем от ноември-декември 2019 или от януари, февруари, март 2020 ......... и все още мисля така ......... но всичко зависи от САЩ, Европа и Китай

              _____________

              миналата година като писах, че разтежа на ХИМ-а зависи от САЩ, Европа и Китай ........ ти ли ме пита по какъв начин ХИМ-а зависи от САЩ, Европа и Китай или някой друг герой беше тогава???

              _____________
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                подготвил си се за разпродажби, а аз съм се подготвил за покупки

                не съм написал, че заварката ще стане НА 9-и септември, а съм написал СЛЕД 9-и септември

                какъв ти е точно проблема, че не разбирам защо си станал толкова рано на 10-и септември за да ме информираш за какво си се подготвил, а то нищо...
                Е да де и аз искам да си купя евтинко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                  Подготвих се за разпродажби, а то нищо!?
                  подготвил си се за разпродажби, а аз съм се подготвил за покупки

                  не съм написал, че заварката ще стане НА 9-и септември, а съм написал СЛЕД 9-и септември

                  какъв ти е точно проблема, че не разбирам защо си станал толкова рано на 10-и септември за да ме информираш за какво си се подготвил, а то нищо...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    след 9-и септември ще видиш на кой какво му се прави ........ до тогава тук ще е така...
                    Подготвих се за разпродажби, а то нищо!?
                    Last edited by siko13; 10.09.2019, 08:42.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Ами Убаво е да четеш не дословно а принципно какво е станало....
                      Никой не е писал че Софикса/БФБ/ е бил 280 а се е качил с 280 пункта и ако не е бил Никиту и мисията Лондон когато излъга всичкито БФБ за 100 милиона ....Софикс никога не би станал 730 пункта...
                      или не си разбрал какво се е случило, или не си спомняш какво е станало

                      Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      А относно ССВ банките са особена порода , и 10 стотинки може да са много и 20 лв можа да са малко....
                      това ми напомня култовата ти фраза от 2011 година .......... ще цитирам:

                      "няма как банка на която акцията струва 1 лев (цкб) да купи банка на която акцията струва 10 лв. (бакб)



                      Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Ако наблюденията и участието на западните бамки , ми дават някакви наблюдения по скоро сме на път към първото във Бъдещето...
                      Не обичам за ми цитират копи пеис отчети.....
                      онзи ден те похвалих ........ връщам си думите назад
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        nikitу никога не е имал 20 млн. кеш ........ никога!!!!

                        БФБ (навярно за Софикс си мислиш) никога не е бил 280 по времето на Никиту ......... фонда експат-софикс стартира при над 450 пункта!!!

                        никиту не е закарал софка до 730 пункта ........ запомни ..... никога!!!

                        общо взето приказки за наивници
                        Ами Убаво е да четеш не дословно а принципно какво е станало....
                        Никой не е писал че Софикса/БФБ/ е бил 280 а се е качил с 280 пункта и ако не е бил Никиту и мисията Лондон когато излъга всичкито БФБ за 100 милиона ....Софикс никога не би станал 730 пункта...
                        А относно ССВ банките са особена порода , и 10 стотинки може да са много и 20 лв можа да са малко....
                        Ако наблюденията и участието на западните бамки , ми дават някакви наблюдения по скоро сме на път към първото във Бъдещето...
                        Не обичам за ми цитират копи пеис отчети.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ALFA Разгледай мнение

                          Никиту нали сега ще пуска скоро "късия" софикс.... - за едно връщане с валсова стъпка - мое да ни изпише и веждите
                          а, дано ....... е, т'ва чакаме и още 2-3 неща покрай него
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            nikitу никога не е имал 20 млн. кеш ........ никога!!!!

                            БФБ (навярно за Софикс си мислиш) никога не е бил 280 по времето на Никиту ......... фонда експат-софикс стартира при над 450 пункта!!!

                            никиту не е закарал софка до 730 пункта ........ запомни ..... никога!!!

                            общо взето приказки за наивници
                            Никиту нали ще пуска скоро "късия" софикс.... - за едно връщане с валсова стъпка - мое да ни изпише и веждите
                            Ako пробваме, да перефразираме бате Венци - "кинг кеш, кинг кеш".. шшш :d
                            Last edited by ALFA; 05.09.2019, 15:17.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                              Брат, аз такава цена 1,64 не видях никъде
                              направило ми е впечатление, че доста неща не виждаш и се питам ....... за какво си губиш времето вече толкова петилетки тук?
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Ша ние сме виновни ,после държавата и накрая хвърляш кърпата и лягаш да те утешава жената ако имаш ....
                                Всеки път едно и също...
                                Знаеш ли че със 20 милиона Никито качи БФБ със 280 пункта до 730 ...
                                Тогава ядохме Кифтетата ,сега всеки ще си плаща ,аз предупреждавам от пролетта на 2017 че мисия Лондон е мисия Фалит...
                                Бутачи на борда ,това откъде го измисли....
                                nikitу никога не е имал 20 млн. кеш ........ никога!!!!

                                БФБ (навярно за Софикс си мислиш) никога не е бил 280 по времето на Никиту ......... фонда експат-софикс стартира при над 450 пункта!!!

                                никиту не е закарал софка до 730 пункта ........ запомни ..... никога!!!

                                общо взето приказки за наивници
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X