IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
    аз мисля тест на 2.50
    теста е на 2,60 ...... следваща съпротива 3 лева ......... целта е 3,60
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Аз пък имам чувството, че оставихме Полки да се бори сам с мецаните! Срамота
      чувството пак те лъже ........ може ли сам да се боря с мецаните и да ги бутам нагоре за да купувам на по-висока цена ......... този номер само ти го правиш

      очевидно, че няма сериозен продавач по позицията за да падне цената, но пък за сметка на това има свободни електрони които се напъват без да знаят и те какво правят...

      суша е ........ нито големи мецани, нито гладни за акции алигатори се виждат на хоризонта - само цаца ......... да видим на кой нервите ще издържат по-дълго в това дебнене
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
        аз мисля тест на 2.50
        Може и на 3 ако се размине кризата

        Коментар


        • Аз пък имам чувството, че оставихме Полки да се бори сам с мецаните! Срамота
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • аз мисля тест на 2.50

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              Прав си от 2 20 пипа внимателно
              Мисля, че видяхме сегашното дъно. Според мен ще последва движение към 1.90, ако го мине следва тест нa 2.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                Купувача пипа внимателно да не уплаши пилците
                Прав си от 2 20 пипа внимателно

                Коментар


                • Купувача пипа внимателно да не уплаши пилците

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                    При мойте обеми са си една прилична кола.... ама чакаме все още. Днес още по-добре изглеждат нещата - асковете са доста оредели.....
                    Време е вече да потегляме...Флагманът ще трябва да поведе ескадрилата...Дълго време стоя на пристанището, натрупа солиден фундамент и запаси! Едно през океанско пътуване ще му се отрази добре, както на капитана,също и на моряците. Успех и на пътниците,които са на него!
                    Last edited by Damodaran; 19.09.2019, 16:23.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                      за 7 стинки разлика, голям пост му удари
                      При мойте обеми са си една прилична кола.... ама чакаме все още. Днес още по-добре изглеждат нещата - асковете са доста оредели.....
                      Last edited by mapadona; 18.09.2019, 20:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                        Хубав обем мина днес. Сигнал за скок с няколко стот. Очаквам още по-големи обеми тия дни и раздвижване. Жалко, че не идва дивидента, че исках да го реинвестирам около 1.67-68 ама скоро няма да има май такава цена. Над 1.75 не ми се купува вече май, а там има по-голямо предлагане....
                        за 7 стинки разлика, голям пост му удари
                        Я всегда буду твоим поводом напиться.

                        Коментар


                        • Хубав обем мина днес. Сигнал за скок с няколко стот. Очаквам още по-големи обеми тия дни и раздвижване. Жалко, че не идва дивидента, че исках да го реинвестирам около 1.67-68 ама скоро няма да има май такава цена. Над 1.75 не ми се купува вече май, а там има по-голямо предлагане....
                          Last edited by mapadona; 16.09.2019, 23:40.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                            Подготвих се за разпродажби, а то нищо!?
                            Споко ще дочакаш.Имай търпение само .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Damodaran Разгледай мнение
                              Привет,
                              Кога се очаква да се изплати дивидента?
                              по закон до 23.10.2019 год. ХИМ-а трябва да внесе общата сума при депозитаря ........ мисля, че най-късно до 25-и всеки ще си е получил заслуженото

                              а аз ще чакам Ади да дойде с найлоновата торбичка да ми сипе...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Damodaran Разгледай мнение
                                Привет,
                                Кога се очаква да се изплати дивидента?
                                След два месеца горе-доле.

                                Коментар

                                Working...
                                X