IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
    Е той сладура приключи не можа да дочака 23октомри
    Да си призная, преди малко се замислих - опитах се да си представя, да погледна от страната на продавците. В мене се породи един странен въпрос, - "Добре де, ако се разпродадт на флагмана на 1,60, къде ще идат и какво друго ще дирят"!? Е да, има алтернативки обезценени (от подобни продавци) от типа на бордчето и гагарин...но флагманът си е флаггман - на централно място е в индекса
    За разлика от останалите - И дивидентен ))
    Last edited by precakanoto; 02.10.2019, 16:38.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
      Пуснете още малко кръв де, че имам още да пазаря.....
      Е той сладура приключи не можа да дочака 23октомри

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
        Докато е БХ, се пълнят бройки, скока ще е после.
        Не бъди много сигурен, че баце ще загуби. Чудесно би било, но все пак зависи и от чувалите с булетините )) Брой, състав и др. параметри ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
          Пуснете още малко кръв де, че имам още да пазаря.....
          Подаръците скоро ще свършат според мен. Взех си малко на 1,66. Ще чакам и на 1,60, може и да не ме огрее.
          Това не е препоръка!

          Коментар


          • Докато е БХ, се пълнят бройки, скока ще е после.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Пуснете още малко кръв де, че имам още да пазаря.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                Малко ще трябва да потърпиш
                ... Гласувания дивидент се изплаща в 2-месечен срок от датата на провеждане на Общото събрание, съгласно изискванията на нормативните актове и на правилника на „Централния депозитар“ АД.

                Общото събрание на акционерите на „ХИМИМПОРТ” АД, проведено на 23 август 2019 г., прие предложението на Управителния съвет за изплащане на дивидент на акционерите по издадените обикновени акции от капитала на Дружеството, като разпределя част от печалбата за 2018 г. за брутен дивидент от 0.063 лв.

                Коментар


                • Малко ще трябва да потърпиш

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                      Хахахаха…..много сте зле
                      Ти пък си много добре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stompar Разгледай мнение
                        Тя задната е близко до първа предавка Стават грешки.
                        така е ........ задната е близко до предната, но стане ли грешка болката е силна ........ ако не се ползва монойл

                        така, че ........ умната
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          още преди година писах, че треперищите ръце на жабчетата ще хвърлят акцийките си на дъното ........ а следващият път пак ще купуват около върха ......... и накрая ще пишат, че всичко по борсите е измама

                          това си е основен закон!!!
                          Аз съм привърженик на идеята, че timing the market стратегията е доста трудно да се приложи на практика и е доста рисковано. Ако някой успее да измисли метод, с който надеждно да предсказва кога и на къде ще отидат пазарите, най-вероятно ще вземе нобелова награда и ще направи милиарди долари. Това, което аз се стремя да правя е да се абстрахирам от текущото състояние на пазара и да се опитам регулярно и дисциплинирано да инвестирам, като за всяка операция се стремя да избера най-добрата към момента ценна книга според моите разбирания. До някъде, тази стратегия може би работи за мен, защото не търся бърз спекулативна капиталова доходност и съм склонен да държа ценни книги с години. Отделно на БФБ няма особено голям избор от особено обещаващи акции, а аз се стремя, ако затворя дадена позиция да имам нещо конкретно набелязано, където да отворя нова позиция.

                          Коментар


                          • Тя задната е близко до първа предавка Стават грешки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                              Малко нааобратно тръгна...
                              Хахахаха…..много сте зле

                              Коментар


                              • Малко нааобратно тръгна...

                                Коментар

                                Working...
                                X