IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Явно Флагмана вече се казва Доверие със капитан Огнян Донев

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      Теб ти казах на 2.20 да продаваш ,а сега лапай мухите
      Мухите ги лапаш ти. Аз купувам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MaseratiSUV Разгледай мнение

        Бързаш!
        Писнало ми е да слушам мастити прогнози за след 6 месеца или 6 години,дезинформация по всички линии.

        Коментар


        • Миналата седмица си взех 2 хил. ей тъй, да си утежня тази книга в портфейла,..., който се надява на бързи печалби не само не е за Бфб, но и за всички останали пазари.. За мен дивидентната доходност е котвата за цената тук. Гледам и некви милиони акции на репа минали на 1.155, така че и големите нямат интерес от ниски цени

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

            Като имам кеш нямам проблем да пада. Вече имам достатъчно акции, както и кеш свободен. Накъдето и да тръгне цената все е добре!
            Ако застане на един лев още две години, кое му е "все добрето"?
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Скоро,моро ,театър ,вятър.
              Бързаш!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Явно на теб стролчето ти е личен съветник.
                Теб ти казах на 2.20 да продаваш ,а сега лапай мухите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Пълни сега после на 0.60 ще хвърлиш кърпата
                  Явно на теб стролчето ти е личен съветник.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                    Пълни сега после на 0.60 ще хвърлиш кърпата
                    или на 3.60 ще изсипеш самосвала

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Като имам кеш нямам проблем да пада. Вече имам достатъчно акции, както и кеш свободен. Накъдето и да тръгне цената все е добре!
                      Пълни сега после на 0.60 ще хвърлиш кърпата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        То 1.80 чакаше до нова. година а ква стана
                        Като имам кеш нямам проблем да пада. Вече имам достатъчно акции, както и кеш свободен. Накъдето и да тръгне цената все е добре!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                          Имам таргет да взема още 50т. Половината около 1.50, ако падне по-надолу другата половина около 1.40. Като тръгне после шихан вълната, ще продаваме над 2 кинта още напролет....
                          То 1.80 чакаше до нова. година а ква стана

                          Коментар


                          • Имам таргет да взема още 50т. Половината около 1.50, ако падне по-надолу другата половина около 1.40. Като тръгне после шихан вълната, ще продаваме над 2 кинта още напролет....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              ето че ХИМ се изравни с ЦКБ ….. очаквам развитие по темата понеже тия дни ще трябва облигациите при банката да се обърнат в акции при цена решена в началото на 2019 г
                              Честно казано не разбирам за какво говориш ?

                              Наистина напоследък не следя изкъсо позициите поради пълния ступор,в който е изпаднала борсата.
                              .
                              Част от облигациите ги конвертираха в началото на годината и увеличението на капитала при ЦКБ е вписано от почти 8 месеца.
                              Цената на конвертиране наистина е 3,23 ,но това е проблем основно на пенсионните фондове на Съгласие.

                              Относно останалите облигации - срока им изтича след няколко години .
                              Относно цената - според мен цената на ЦКБ трябва да е значително по-висока от тази на ХИМ ,но това може да стане при едно от двете условия:

                              1.Мажоритаря да поиска това.
                              или
                              2.Мажоритаря да реши да сподели част от печалбата под формата на дивидент.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                ето че ХИМ се изравни с ЦКБ ….. очаквам развитие по темата понеже тия дни ще трябва облигациите при банката да се обърнат в акции при цена решена в началото на 2019 г
                                Може ли да има връзка натиска върху цената с момента на конвертирането ? Възможна ли е някаква счетоводна врътка ? Всъщност ако видя да прелитат големи пакети сам ще си отговоря...
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X