IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    точно тях питах преди Коледа
    Интересно , чаках изсипване на холдинг Варна до поне 35 ама се чудят.....?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Попитай ПФ Доверие...

      ....
      точно тях питах преди Коледа
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        на 1,55 питах екс-експат-пенсията какъв пакет ще ми продадат ...... отговора им бе: "на този етап се въздържаме от продажби"

        на +1,60 ми се струва, че има достатъчно предлагане
        Попитай ПФ Доверие...
        Много ясно че няма да ти продадат акции ,когато една от слалома е хим....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
          Който не си е купил на 1,55 сега ще се моли да му пуснат на 1,60 и т.н., а изнервените ще стават все повече.
          на 1,55 питах екс-експат-пенсията какъв пакет ще ми продадат ...... отговора им бе: "на този етап се въздържаме от продажби"

          на +1,60 ми се струва, че има достатъчно предлагане
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
            Наистина ли мисли, че някой спекулант купува на пазар по 20к на ден?
            да, защо не?
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
              Наистина ли мисли, че някой спекулант купува на пазар по 20к на ден?
              С това темпо ще изпълни задачата чак март месец,я камилата я камиларя.После следващия мераклия за кеш и ....така като в оня филм
              "Шотландски боец".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                Наистина ли мисли, че някой спекулант купува на пазар по 20к на ден?
                Последния път когато мажо купуваше си пролича от километри. Доста по 20К минаваха на ден тогава. Бяха добри времена.
                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                Коментар


                • Наистина ли мисли, че някой спекулант купува на пазар по 20к на ден?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                    За последните поне 5 сесии не е търгувал. Това дали е добър знак или е само Коледна ваканция?
                    Аз откъде да знам,питай него?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      докато мажо не излезе и купи пакета на пенсиите само ще си чешем езиците.Колкото до парите всичко
                      живо кьораво и сакато бяга в злато ,там печалбите в пъти ще надхвърлят очакванията.Ето и доларът взе да
                      се спихва а акциите не са конкурентно способни да привличат пари.
                      За последните поне 5 сесии не е търгувал. Това дали е добър знак или е само Коледна ваканция?
                      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                        Тенденцията за спад на броя акционери е валидна и за много други компании на БФБ. Не конкретизирам Хим, но на хората им писна да седят и да чакат с години да изкарат някоя стотинка, а в САЩ и други нормални борси да правят по 30% за 12 месеца, всяка година нов връх, а СОФИКС е пъти под най - доброто си представяне и така вече над 10 г. За нас загубено десетилетие, а румънската борса получи статут на "развиващ се пазар".

                        Вечните схеми, некоректни мажоритари, никаква стратегия за фондовия пазар от държавата, закостеняло чиновническо управление на БФБ. От 2001-а антирекорд по обеми. Няма хляб на БФБ, само трошици, за който успял да клъвне навреме малко "Доверие" или "Алтерко".
                        Трябва да си мазохист за да държиш акции в дружества от групировката на ТИМ през миналата година,въпреки добрите отчети, на които май не всички вярват и е напълно нормално акционерите да намаляват .
                        В същото време има дружества като Доверие,Алтерко,Софком и други, при които е добре да яхнеш временно възходящата вълна и всеки си решава кога да слезе от новите флагмани.

                        Разбира се - не е препоръка за търговия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Ами като гледам при ПИБ нищо чудно.Тия от Доверие запушиха целият Софикс и сега седим като коне на празна ясла.Имало пари ,дръжки.[/QUOTE
                          Приемете го като стрес тест на пазара ……. за да има решения
                          Ами според мен трябва да се радвате ако Софикс се беше изстрелял към 600 щеше късия фонд да ви попари а сега надолЕ става трудно....

                          Коментар


                          • [QUOTE=Grosss;n3529467]

                            Ами като гледам при ПИБ нищо чудно.Тия от Доверие запушиха целият Софикс и сега седим като коне на празна ясла.Имало пари ,дръжки.[/QUOTE
                            Приемете го като стрес тест на пазара ……. за да има решения

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                              Кой и кога ще вземе пакета не може да се прогнозира. Надали някой се е разбързал да го взима, а със сигурност ще го търси на възможно най - ниски нива. По - скоро е притеснително да не извадят още някой милион от фонда и да видим СОФИКС отново между 450 и 500 или нивата преди създаване на BGX, тази акция ще е една от не малко засегнатите.
                              Ами като гледам при ПИБ нищо чудно.Тия от Доверие запушиха целият Софикс и сега седим като коне на празна ясла.Имало пари ,дръжки.
                              Last edited by Grosss; 06.01.2020, 16:55.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Ами то тоя пакет ако го го клатят до април какъв е смисълът да се влиза май месец пък и винаги ще се оправдаят с международното положение?
                                Кой и кога ще вземе пакета не може да се прогнозира. Надали някой се е разбързал да го взима, а със сигурност ще го търси на възможно най - ниски нива. По - скоро е притеснително да не извадят още някой милион от фонда и да видим СОФИКС отново между 450 и 500 или нивата преди създаване на BGX, тази акция ще е една от не малко засегнатите.
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X