IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз

    Обясни, какво е лакон. Покажи, че много ги знаеш нещата.
    Като влизах в пубертета и аз така се заяждах като теб. Нищо лично, но елементарно се издаваш.
    https://www.youtube.com/watch?v=gUhtvVPqE-s
    Ето тези двамата са лакони
    Last edited by X_Y; 09.01.2020, 08:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

      Давай флагмане, разбий неверниците.
      Утре изригването ще е още по-мощно!
      Някои хора още не осъзнават, че Шихан вълна 3 вече е започнала......

      Коментар




      • Давай флагмане, разбий неверниците.
        търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

        Коментар


        • Утре тест на 1.70?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение

            ей, голям разбирач... 'както вече съм казал' - кой и какъв си ти, че да казваш?!? Ей тия "специалисти" най-ги обичам. "Скоро" ще стане, това, ще стане онова. Минат десет години и се изпокрият като мишки, после нещо се случи и "аз казах ли ви"?
            Естествено ,че съм голям разбирач, хронологията на събитията от последните години го доказва Вярвам ти,че не ги обичаш специалистите ,най-вероятно защото си толкова глупав ,че ти е трудно да проумееш ,че на света има и умни Хахахахах….По-добре не ми влизай с лични нападки,че посредственяци като теб ги ям на закуска.

            Коментар


            • Що си губите времето да отговаряте на трола? Няма смисъл. Оставете го да си пише...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                Тоест няма какво да кажеш...
                Колкото може каза потребителя

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                  Надяват се да подлъжат лаконите,но те вече поумняха и най-вероятно няма да им се поучат нещатаи както вече съм казвал, сокоро ще видим цена под левче
                  ей, голям разбирач... 'както вече съм казал' - кой и какъв си ти, че да казваш?!? Ей тия "специалисти" най-ги обичам. "Скоро" ще стане, това, ще стане онова. Минат десет години и се изпокрият като мишки, после нещо се случи и "аз казах ли ви"?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Рано е за коментариКъм момента се намирате на тест за интелигентност и скоро ще разберем кой как се е справилЕдни продават,други се правят,че купуват и после пак продават и т.нБорсата не е за всеки! Хахахаха….
                    Тоест няма какво да кажеш...
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                      Много добре, поддържат позицията ликвидна, независимо пропуснатите ползи.
                      Надяват се да подлъжат лаконите,но те вече поумняха и най-вероятно няма да им се поучат нещатаи както вече съм казвал, сокоро ще видим цена под левче
                      Last edited by strol; 08.01.2020, 16:29.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Рано е за коментариКъм момента се намирате на тест за интелигентност и скоро ще разберем кой как се е справилЕдни продават,други се правят,че купуват и после пак продават и т.нБорсата не е за всеки! Хахахаха….
                        Много добре, поддържат позицията ликвидна, независимо пропуснатите ползи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                          Потребителя strol иска ли да коментира случващото се?
                          Рано е за коментариКъм момента се намирате на тест за интелигентност и скоро ще разберем кой как се е справилЕдни продават,други се правят,че купуват и после пак продават и т.нБорсата не е за всеки! Хахахаха….

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            Аа, сигурно прави друго.. Казал е, че ще купува на 60 стотинки..
                            Стотинките изяснихме. Левчетата само не. Дали на 2,60 или 3,60 или 4,60.
                            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                              Не е експат...познайте кой купува от три дена...следващата ракета да не кажете че не съм ви предупредил...първа спирка 3лв

                              без препоръки....
                              Алигатора???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                                Не е експат...познайте кой купува от три дена...следващата ракета да не кажете че не съм ви предупредил...първа спирка 3лв

                                без препоръки....
                                ей тъй като обявиш!!! Дано тоя път ти се получи...

                                Коментар

                                Working...
                                X