IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кадифените ръкавици тръпнат ли тръпнат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

      Дори да е така, това е сигнал къде е потенциала. Ти същото ли направи?
      Аз мисля ,че акциите на ХИМ ще се качат поне с10 %....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Не се радвай , купува се Хим и ССВ и се продава Доверие......доколко ли ще го свалят......
        Ето защо бяха напаДките срещу мен за Доверие ,пречех на продажбите...ДА!
        Дори да е така, това е сигнал къде е потенциала. Ти същото ли направи?
        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
          Красота...
          Не се радвай , купува се Хим и ССВ и се продава Доверие......доколко ли ще го свалят......
          Ето защо бяха напаДките срещу мен за Доверие ,пречех на продажбите...ДА!

          Коментар


          • Красота...
            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

              Е защо се заби с тези БГ-пущиняци ?
              Не знам ,шесто чувство че ще я закарат към 1,90 така за спорта ,този месец .....Само спекула , като видя че не вървят излизам.....Щом Зрънчо се качва , банките и те балони , недоверие и то, планината и сие , еубг и то , фармите и те , монбатя и той , тук поне има нещо като фундамент и то малък , а и другаде не виждам къде ,всичко е надцененно и набалончено....
              Какво падение А .....?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Треис и Доверие ,според мен ще връщат......И понеже съм наивен и имам малко кеш напред , купих няколко иляди + хим за да ви досаждам след месец.....ако сте сгрешили!
                Е защо се заби с тези БГ-пущиняци ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                  Флагманът е само един.... но наистина този път Трейс и Доверие поведоха хорото..... но съм сигурен, че флагманът също няма да се изложи
                  Треис и Доверие ,според мен ще връщат......И понеже съм наивен и имам малко кеш напред , купих няколко иляди + хим за да ви досаждам след месец.....ако сте сгрешили!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                    Явно Доверие е новия флагман..... че то все пак те имат огромна империя от бизнеси
                    Флагманът е само един.... но наистина този път Трейс и Доверие поведоха хорото..... но съм сигурен, че флагманът също няма да се изложи

                    Коментар


                    • Явно Доверие е новия флагман..... че то все пак те имат огромна империя от бизнеси

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Ръст на седмица.
                        За месец-два мисля че ще ги докара 50 стинки нагоре. Все пак 2.15 е една справедлива цена за флагмана... на първо време. Зависи колко мощна ще е Шихан вълна 3

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Бъдещето е пидисестинки...
                          Ръст на седмица.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            Не живей в миналото, гледай в бъдещето...
                            Бъдещето е пидисестинки...
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Че те от двайс лева стигнаха до тук без сплит...
                              Не живей в миналото, гледай в бъдещето...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Че то отдавна са минали 1.70, стара ти е информацията.
                                Сега целта е да премине 1.50, може и другата седмица.

                                Плешив, в евро.

                                Коментар

                                Working...
                                X