IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

    Липсата на знания и опит Ви прави да изглеждате като идиоти!Когато решите да инвестирате е добре да се консултирате с професионалисти или да инвестирате във фондове управлявани от хора които знаят какво правят
    Моля!? Самостоятелните трейдъри тук, тоест почти всички в този форум според теб са ИДИОТИ??? Баааааси нагльото...
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
      Как защо ,Да не плащат ,а да си търгуват )
      Избягаха им стотици милиярди,на прага на граждански кеч и разпад са и пак са твърдо решени,странно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Те самите имат мноооооого голям проблем с това евро и се чудят какво да го правят.Има много неща които не знаем,
        само предполагаме и едно от тях е защо британците са твърдо решени да напуснат ЕС.
        Как защо ,Да не плащат ,а да си търгуват )

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          Сигурно ни мразят и ни завиждат
          Те самите имат мноооооого голям проблем с това евро и се чудят какво да го правят.Има много неща които не знаем,
          само предполагаме и едно от тях е защо британците са твърдо решени да напуснат ЕС.
          Last edited by Grosss; 17.01.2020, 11:39.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Може пък и да е за хубаво ,че не ни пускат........
            Сигурно ни мразят и ни завиждат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Много си прав, но голяма част от списващите не са били тук през 2005-07, за да знаят какво беше, а пък също много не искат да си спомнят 2008. Отделно я няма еуфорията, щото тогава влязохме в НАТО и ЕС, а в момента не ни пускат никъде - причините са ясни, но си ги избираме 10-та година подред. Оттам тръгва всичко, защото рибата се вмирисва откъм главата. И все пак има надежда - аз все още съм умерен оптимист и за борсата, и за страната ни!
              Може пък и да е за хубаво ,че не ни пускат........

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MaseratiSUV Разгледай мнение

                Да я коментираме 1929-а година,няма проблем, но нито ти, нито аз сме участвали през 1929 на пазара. През 2005-2007 г. ралито аз си участвах, и помня как 2004 г. ми се обесняваше същото, на БФБ няма ликвиднсот затова инвестирам навън. Ликвидността е функция на по-високите цени....като стана хим 14 лева, вече имаше ликвидност и взе да им харесва на институционални от всякакъв калибър.
                Просто дадох пример, кога на пазара ще има големи международни институционални инвеститори. Клиентите на една гръцка банка пускаха пазарни поръчки купува за по 1-2 млн.лева.....
                Много си прав, но голяма част от списващите не са били тук през 2005-07, за да знаят какво беше, а пък също много не искат да си спомнят 2008. Отделно я няма еуфорията, щото тогава влязохме в НАТО и ЕС, а в момента не ни пускат никъде - причините са ясни, но си ги избираме 10-та година подред. Оттам тръгва всичко, защото рибата се вмирисва откъм главата. И все пак има надежда - аз все още съм умерен оптимист и за борсата, и за страната ни!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                  Това е преди 12 години... и на други цени...други пазарни настроения. Спокойно може да се попита -Помните ли 1929 година?
                  Да я коментираме 1929-а година,няма проблем, но нито ти, нито аз сме участвали през 1929 на пазара. През 2005-2007 г. ралито аз си участвах, и помня как 2004 г. ми се обесняваше същото, на БФБ няма ликвиднсот затова инвестирам навън. Ликвидността е функция на по-високите цени....като стана хим 14 лева, вече имаше ликвидност и взе да им харесва на институционални от всякакъв калибър.
                  Просто дадох пример, кога на пазара ще има големи международни институционални инвеститори. Клиентите на една гръцка банка пускаха пазарни поръчки купува за по 1-2 млн.лева.....

                  Коментар


                  • Днес ще има по-сериозна търговия по позицията след вчерашния застой. Пакетът според мен или е приключил или и са останали макс 50т. Очакват ни добри времена и плавен ръст до 2 лв.следващите няколко седмици.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                      https://www.investor.bg/companies/CHIM/chart/
                      Както се вижда от графиката, преди две години съм бил изключително правКъм момента нищо не се е променило,тренда е низходящ и посоката е ясна-60ст.Просто е въпрос на време Хахахахаха…..
                      Шейсе стинки... много си ларж бе!

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Липсата на знания и опит Ви прави да изглеждате като идиоти!Когато решите да инвестирате е добре да се консултирате с професионалисти или да инвестирате във фондове управлявани от хора които знаят какво правят
                        Ясно. А ти възползваш ли се от собствените си препоръки? мавърикчо
                        Разкажи ни, дай ни личния си пример.
                        Last edited by Три без коз; 16.01.2020, 21:49.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                          Определено не си за тук, но липсата на персонал те държи тук...
                          Липсата на знания и опит Ви прави да изглеждате като идиоти!Когато решите да инвестирате е добре да се консултирате с професионалисти или да инвестирате във фондове управлявани от хора които знаят какво правят

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
                            Бъдете поне малко реалисти,днес положението вече е катастрофално- Сделки-0 Оборот-0,нещо като WCKой нормален човек ще набие пари във WC-то бе пичове???Хахахаха...
                            Определено не си за тук, но липсата на персонал те държи тук...
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Бъдете поне малко реалисти,днес положението вече е катастрофално- Сделки-0 Оборот-0,нещо като WCKой нормален човек ще набие пари във WC-то бе пичове???Хахахаха...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                                А ти? Как коментираш развитието тук с оглед на това, че изобщо не съвпада с многогодишните ти прогнози за цена от левче. Сега е 1.71. На каква стойност ще признаеш неуспеха?
                                https://www.investor.bg/companies/CHIM/chart/
                                Както се вижда от графиката, преди две години съм бил изключително правКъм момента нищо не се е променило,тренда е низходящ и посоката е ясна-60ст.Просто е въпрос на време Хахахахаха…..

                                Коментар

                                Working...
                                X