IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Германският автопроизводител е продал 1159 автомобила в страната през 2019 г.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      Е днес направихте пачка, що сте толкоз унили?

      Аз лично съм много доволен!

      Коментар


      • Е днес направихте пачка, що сте толкоз унили?

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Тука натиска, ако не друго, поне е упорит - всеки ден с по стотинка, стотинка и половина.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

            Няма шанс под левче, даже и близо до левче. Трябва да познаваш добре пазара, за да го знаеш. Днес взех 3к между 57 и 58
            Набутал си се.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              Няма шанс под левче, даже и близо до левче. Трябва да познаваш добре пазара, за да го знаеш. Днес взех 3к между 57 и 58
              Бе ти да не си пепи с нов ник?

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                Тази цена ме устройва прекрасно. Дивидент мин.4%. Нетни активи на акция в пъти над борсовата цена. P/E много секси.... цената както е 1.5 и нещо сега, спокойно и без напрежение може да стане 2.5 или 3.5 или защо не 4.5 ?!
                +1

                Който няма доверие, не харесва акцията и е недоволен, винаги може да се "отърве" от акциите. Ако не виждате перспектива, 1,57 добра цена ли е за вас?
                P.S. аз бил бил много доволен на 60 ст. цена, с 6 ст. дивидент.
                Last edited by TheSkorpion; 04.02.2020, 09:43.
                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                  1,57 днес. Напълниха ли ти кошницата или не успя да пробвaш
                  ей че сте пишман-навиячи Вършите черната работа на други играчи
                  Тази цена ме устройва прекрасно. Дивидент мин.4%. Нетни активи на акция в пъти над борсовата цена. P/E много секси.... цената както е 1.5 и нещо сега, спокойно и без напрежение може да стане 2.5 или 3.5 или защо не 4.5 ?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                    Ще пробвам да взема днес поне още 5-6к под 1.60. Дано има кой да даде....
                    1,57 днес. Напълниха ли ти кошницата или не успя да пробвaш
                    ей че сте пишман-навиячи Вършите черната работа на други играчи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      А защо не изчакаш и да вземеш 5-6к под лефче?

                      Няма шанс под левче, даже и близо до левче. Трябва да познаваш добре пазара, за да го знаеш. Днес взех 3к между 57 и 58

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                        Ще пробвам да взема днес поне още 5-6к под 1.60. Дано има кой да даде....
                        А защо не изчакаш и да вземеш 5-6к под лефче?

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          Оборот нулев, на цялата борса, може би си чака корекция тук, друго обяснение нямам.
                          Ами то от две години и половина сме в корекция, няма какво да чакаме, просто продължаваме напред.

                          Коментар


                          • Оборот нулев, на цялата борса, може би си чака корекция тук, друго обяснение нямам.

                            Коментар


                            • Ще пробвам да взема днес поне още 5-6к под 1.60. Дано има кой да даде....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                                Флагманът заприлича на гемия, едва мърда, трюмовете дополовина с вода. шнорхела и той отдолу, дано не уплаши паламудите и калканите ако се потопи още към "дъното "
                                За Потъник ли говорите ?

                                Коментар

                                Working...
                                X