IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    твоето избухване е ясно ....... стигне ли 1,70 започваш да продаваш ...... върне ли на 1,65 започваш да купуваш ........ падне ли на 1,60 започваш да осредняваш...
    Ми то при тоя пазар кво друго да правя. Имам и акции и кеш и накъдето и да отиде все ми е добре....

    Коментар


    • а преди 2 години на този ден цената беше 2,60 и груйчовците изпадаха във възторг, че малко оставало до "тройката с гарнитура"

      ех, спомени...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
        Тук и при ЦКБ всеки момент ще избухне....
        твоето избухване е ясно ....... стигне ли 1,70 започваш да продаваш ...... върне ли на 1,65 започваш да купуваш ........ падне ли на 1,60 започваш да осредняваш...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

          Не. Ше избухне някога и неочаквано. Докато се пренапъвате и пренавивате напук няма да избухне, така че по-полека...
          И аз мисля, че ако избухва, ще избухне неочаквано и бързо. Сега просто е скука.
          Имам и искам да се случи скоро. Но за съжаление никой не може да предскаже кога...
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
            Тук и при ЦКБ всеки момент ще избухне....
            Не. Ше избухне някога и неочаквано. Докато се пренапъвате и пренавивате напук няма да избухне, така че по-полека...
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • Тук и при ЦКБ всеки момент ще избухне....

              Коментар


              • Германският автопроизводител е продал 1159 автомобила в страната през 2019 г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Е днес направихте пачка, що сте толкоз унили?

                  Аз лично съм много доволен!

                  Коментар


                  • Е днес направихте пачка, що сте толкоз унили?

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Тука натиска, ако не друго, поне е упорит - всеки ден с по стотинка, стотинка и половина.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Няма шанс под левче, даже и близо до левче. Трябва да познаваш добре пазара, за да го знаеш. Днес взех 3к между 57 и 58
                        Набутал си се.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                          Няма шанс под левче, даже и близо до левче. Трябва да познаваш добре пазара, за да го знаеш. Днес взех 3к между 57 и 58
                          Бе ти да не си пепи с нов ник?

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            Тази цена ме устройва прекрасно. Дивидент мин.4%. Нетни активи на акция в пъти над борсовата цена. P/E много секси.... цената както е 1.5 и нещо сега, спокойно и без напрежение може да стане 2.5 или 3.5 или защо не 4.5 ?!
                            +1

                            Който няма доверие, не харесва акцията и е недоволен, винаги може да се "отърве" от акциите. Ако не виждате перспектива, 1,57 добра цена ли е за вас?
                            P.S. аз бил бил много доволен на 60 ст. цена, с 6 ст. дивидент.
                            Last edited by TheSkorpion; 04.02.2020, 09:43.
                            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                              1,57 днес. Напълниха ли ти кошницата или не успя да пробвaш
                              ей че сте пишман-навиячи Вършите черната работа на други играчи
                              Тази цена ме устройва прекрасно. Дивидент мин.4%. Нетни активи на акция в пъти над борсовата цена. P/E много секси.... цената както е 1.5 и нещо сега, спокойно и без напрежение може да стане 2.5 или 3.5 или защо не 4.5 ?!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                                Ще пробвам да взема днес поне още 5-6к под 1.60. Дано има кой да даде....
                                1,57 днес. Напълниха ли ти кошницата или не успя да пробвaш
                                ей че сте пишман-навиячи Вършите черната работа на други играчи

                                Коментар

                                Working...
                                X