IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Защо се умълчахте така? "Мълчанието на агнетата" Хахахахаха……..а толкова веселко си блеехте преди седмица
    Last edited by strol; 24.02.2020, 14:11.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

      Да ли е добра инвестиция ще покаже времето. Мисля, че няма да бъде последното изсипване. Нямам акции тук и няма препоръки, но гледам с интерес, защото за мен тази цена си е рискова и не бих инвестирал, но на 1.1 - 1.2 лв бих си купил. Успех.
      Ако още ден-деа няма изсипване от голям продавач (видя се че вчера нямаше кой да продава надолу) цената ще тръгне плавно нагоре до нивата отпреди месец 1.6 и нещо. За повече трябва да се разиграе Шиханчо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

        Аз лично не очаквах да купя толкова бройки на такава цена. Средната ми вече е под 1.60 като на 2/3 от пакета имам дивидент от мин.год. Демек средната ми е около 1.53. Тази година очаквам минимум същия дивидент като 2018, а може и повече. Добра инвестиция отвсякъде!
        Да ли е добра инвестиция ще покаже времето. Мисля, че няма да бъде последното изсипване. Нямам акции тук и няма препоръки, но гледам с интерес, защото за мен тази цена си е рискова и не бих инвестирал, но на 1.1 - 1.2 лв бих си купил. Успех.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
          Нека стане 1,20 и тогава може да говорим за по-добра инвестиция
          Залагам, че по-скоро ще стане 1.70 отколкото 1.20. На бутилка черно джони?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

            Аз лично не очаквах...... 1.53. ..... . Добра инвестиция отвсякъде!
            Нека стане 1,20 и тогава може да говорим за по-добра инвестиция

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              +1

              и днес беше хубав ден за "българската демокрация"
              Аз лично не очаквах да купя толкова бройки на такава цена. Средната ми вече е под 1.60 като на 2/3 от пакета имам дивидент от мин.год. Демек средната ми е около 1.53. Тази година очаквам минимум същия дивидент като 2018, а може и повече. Добра инвестиция отвсякъде!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                Помогнох с колкото можах днес и тук и при ЦКБ, успех на всички нови/стари акционери. И най-важното е да вярвате, че сте взели правилното решение. Моят таргет тук остава 1.90 и 1.80 при банката!
                +1

                и днес беше хубав ден за "българската демокрация"
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Помогнох с колкото можах днес и тук и при ЦКБ, успех на всички нови/стари акционери. И най-важното е да вярвате, че сте взели правилното решение. Моят таргет тук остава 1.90 и 1.80 при банката!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    .................................................. ........
                    ...... нека грухчо се изкаже
                    Престани да се заяждаш с форумците бе, смърфче злобно, вечно недоволно.....
                    Прави си прогнозите, аналлизите, мечтите и мераците...
                    Малко позитивизъм и добронамереност, хич няма да ти навреди.....

                    пп Пътувам в метрото и две злобни бабички коментират чужденци, дето са решили да посетят скапаната ни татковина....Не ми се описва словоизлеянието...Все едно им вземат залъка от вилицата....Дъртите хора трябва да са добродушни, усмихнати и да имат кинти....
                    Каръков не е от тях...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                      Но и угодия няма. На 2.48 викаха тройка с гарнитура, на 1.48 викат левче.
                      по-правилно е да се каже:

                      онези които купуваха на 2,48 и викаха "тройка с гарнитура" сега продават на 1,48 и викат "левче"

                      моят отговор за тях е:

                      колкото сделки направиха на "тройката с гарнитура", толкова сделки ще направят и на "левчето"

                      ...... нека грухчо се изкаже
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                        Тази волатилност е прекрасна , тъкмо ще отсее идиотите
                        Но и угодия няма. На 2.48 викаха тройка с гарнитура, на 1.48 викат левче.

                        Коментар


                        • Тази волатилност е прекрасна , тъкмо ще отсее идиотите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                            Някой обира при банката
                            явно е някой който не знае какво прави

                            Коментар


                            • Някой обира при банката

                              Коментар


                              • Кой ИП се е закотвил на 1.46?

                                Коментар

                                Working...
                                X