IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
    Вземи тия на 1,44 щото утре ще ги търсиш там ама нема да ги има
    Аз след акция колкото пъти съм тичал, толкова пъти съм грешал, така че ако не ми ливнат, няма да си купя тук и толкова, ще ида другаде. пари да имаш - акции и жени винаги ще се намерят
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Спада тук от 2,35 до 1,40 нагледно показва каква роля на борсата имат институционалните инвеститори , ако бяха на борсата щеше да има прекрасна ликвидност и нови инвеститори, и нямаше некви дребни бройки от доверия да доведат до такива сътресения...…….. надявам се хората от които зависи това да са си извлекли поука за в бъдеще...………. да не мислите че световните лидери примелно във застраховането държат парите на клиентите си наредени в палети във фед …… т.е. те самите си осигуряват ликвидност

      Коментар


      • Вземи тия на 1,44 щото утре ще ги търсиш там ама нема да ги има

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

          Спокойно Груйче,поже пък да те огрее на цена под левче
          Ми може, всеки си носи кръста Ако дават дивидент, в което не съм убеден, левче ще е супер, тогава пак ще вкарам някое левче, но предпочитам да се качва де, не не съм мазохист, а още повече не съм с безкрайно дълбока кесия
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Оф, айде сипете пак де, три пъти си местя ордера и все не ме огрява - не искам много, още 5К и повече няма да наливам тук, обещавам
            Спокойно Груйче,може пък да те огрее на цена под левче
            Last edited by strol; 27.02.2020, 15:21.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
              БРАВО на треперещите потни ръчички …… супер сте, колкото повече са продали толкова повече ще искат да купят
              Да,но за същите пари ще си купят два пъти повече акции на Химимпорт Поне при мен вече е така,но понеже съм алчно копеле,мисля да изчакам още време

              Коментар


              • Оф, айде сипете пак де, три пъти си местя ордера и все не ме огрява - не искам много, още 5К и повече няма да наливам тук, обещавам
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                  БРАВО на треперещите потни ръчички …… супер сте, колкото повече са продали толкова повече ще искат да купят
                  Треперещите не знам ама купилите ставаме почетни акционери тук за доста дълго време....
                  Да му мислят тези с десетки Иляди акции......
                  Имам малко за да пиша в темата ...!

                  Коментар


                  • БРАВО на треперещите потни ръчички …… супер сте, колкото повече са продали толкова повече ще искат да купят

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                      Новия вирус си е сложил короната и царства навред! Вероятно ще погуби повече индивиди, не защото е по опасен от другите, а защото страха всяван в хората е в пъти по-силен! Масовата хистерия е доминиращ механизъм разпалващ пламъците на човешкото безумие.
                      Коронавирусната епидемия вероятно ще бъде само един от многото негативни шокове, които ще сполетят световната икономика през тази година. Другите включват риска от война между САЩ и Иран, която да предизвика скок в цените на петрола; политически хаос в САЩ, тъй като чуждестранните съперници се намесват в предстоящите президентски избори; и ескалация на напрежението между САЩ и Китай.

                      Съберете всичко това и рискът от глобална рецесия нараства.

                      https://www.investor.bg/analizi/91/a...299370/?page=1

                      Коментар


                      • Новия вирус си е сложил короната и царства навред! Вероятно ще погуби повече индивиди, не защото е по опасен от другите, а защото страха всяван в хората е в пъти по-силен! Масовата хистерия е доминиращ механизъм разпалващ пламъците на човешкото безумие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                          Защото чакаме консолидирания отчет
                          очакванията ми са за отчет подобен на миналогодишния +/- няколко % разлика ..... прогнозирам дивидента да се запази същият...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Защото чакаме консолидирания отчет

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              Невероятно изпълнение ……. не разбирам продавачите
                              и какво точно не разбираш? ...... изгърмяло репо ...... продава се "на пожар" ........ няколко мисирки подплашени от продажбите тук в допълнение от коронавирусът, индексите навън и шума около резиденцията в барселона ...... и се стига до това 1,40

                              помогнах подобаващо с 50 каймета и чакам следващите камилчета с нетърпение ...... за съжаление акциите от репото свършиха, но се надявам мисирчетата да продължат в същият дух

                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                                Продават първо там, където има оферти купува.
                                тц ........ продават там където имат акции за продаване ...... защото дори и да има оферти купува като нямат какво да продадат то нищо не се случва
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X