IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Кой продава през Карол?
    Няма кой...само дребни спекуланти...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
      Браво на алигатора че не спира да купува...братя каролци спрете да продавате на толкова ниски нива...бавно ще ви ги вземе всичките!а после,краят на юни коронката ще свърши и ще си гласува колкото иска дивидент!
      Кой продава през Карол?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
        Браво на алигатора че не спира да купува...братя каролци спрете да продавате на толкова ниски нива...бавно ще ви ги вземе всичките!а после,краят на юни коронката ще свърши и ще си гласува колкото иска дивидент!
        Напротив, нека да продават.. Колкото по малко акции останат в спекуланти, толкова по лесен и рязък ще е отскока като му дойде времето

        Коментар


        • Браво на алигатора че не спира да купува...братя каролци спрете да продавате на толкова ниски нива...бавно ще ви ги вземе всичките!а после,краят на юни коронката ще свърши и ще си гласува колкото иска дивидент!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            Много ми се иска ,но не мисля,че кризата провокирана от "Ковид-19" ще приключи за 2-3 седмици,иначе принципно си прав.
            Това с вируса ще е поне месец и половина още.Като гледам Италия не ми се вярва скоро да се заживее нормално.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
              Да не забравяме че тук имаме 830 мил. неразпределена печалба от 2006 насам . Това е печалба без тази от 2019 . Какъв е проблема да разпределят някакви си 15 мил. както миналата година. За мен е важно да има интересни придобивания на нови активи точно сега, когато ще има добри възможности за поглъщане на бизнеси в затруднение на ниски цени.
              +1

              Коментар


              • Момчета не се заблуждавайте.Няма да има дивидент.За компаниите сега ще е въпрос на оцеляване.Конкретни за Потъник да не съм лош пророк но я търсете на 60 ст че вероятноста да се изсипе до там вече е повече от реална.Който няма резерв пари и има дългове към банките да се готви за много тежки времена и дано оцелее.

                Коментар


                • Да не забравяме че тук имаме 830 мил. неразпределена печалба от 2006 насам . Това е печалба без тази от 2019 . Какъв е проблема да разпределят някакви си 15 мил. както миналата година. За мен е важно да има интересни придобивания на нови активи точно сега, когато ще има добри възможности за поглъщане на бизнеси в затруднение на ниски цени.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    в момента да се прогнозира дивидент си е равносилно да се залага на ролетката "черно/червено" или на "голямо/малко" ....... нека видим колко ще продължи кризата и после ще мислим за дивидент ....... ако всичко приключи до 2-3 седмици дивидент ще има ......... ако кризата се проточи няколко месеца дивидент няма да има...
                    Много ми се иска ,но не мисля,че кризата провокирана от "Ковид-19" ще приключи за 2-3 седмици,иначе принципно си прав.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                      Аз пък мисля,че вероятността да получим дивидент за миналата година е незначителна Честно казано не мисля ,че и в близките няколко години трябва да се надяваме на дивидент.
                      в момента да се прогнозира дивидент си е равносилно да се залага на ролетката "черно/червено" или на "голямо/малко" ....... нека видим колко ще продължи кризата и после ще мислим за дивидент ....... ако всичко приключи до 2-3 седмици дивидент ще има ......... ако кризата се проточи няколко месеца дивидент няма да има...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Аз пък мисля че нивото 0,87 си е добра подкрепа-по подобие на нивото 2,52(02/2018г) което се оказа добра съпротива -ще има няколко дена затваряне малко под него малко над него и после .........Кви дивиденти кви отчети кви вируси ви тресат незнам .Много лалалне тука (и не само тука де )много нещо -Успех само на купилите .

                        Горното не е препоръка за продажби или покупки а технически анализ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          Мисля че ще има същият дивидент както миналата година!
                          Аз пък мисля,че вероятността да получим дивидент за миналата година е незначителна Честно казано не мисля ,че и в близките няколко години трябва да се надяваме на дивидент.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            Налучкваш правилната посока.... все пак мисля че ще има дивидент..... пък и цената лятото би трябвало да е друга
                            Мисля че ще има същият дивидент както миналата година!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lefti

                              Знам, тогава лафа ще е - досега го лапах, отсега почвам и да го гълтам!
                              Налучкваш правилната посока.... все пак мисля че ще има дивидент..... пък и цената лятото би трябвало да е друга

                              Коментар


                              • Във вторник ще е ъп-а. Утре ще изчкат дъртия.
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X