IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    китай по стар комунистически метод първо в продължение на месец отричаше, че се е появил нов вирус!!! ... не забравай това, плийс
    "Докторе" запри се малко ,че олекваш.Корона вирусаът е грип и трябва технологично време да се осъзнае,че е опасен.Няма етикет с надпис-опасен.Бъди сигурен,че след кризата хамериканците ще направят филм как спасяват света от висруса.Нищо ,че перуката искаше да купи само за тях ваксина и не помага по никакъв начин на съюзниците си.Няма друга страна която би се справила по-добре от Китай,Особенно пък либералните.Как мислиш-пълна карантина за 2 седмици и след това сме добре.Това не е морска вълна като отмине и свърши.Няма ли начин след това да се пръпне някой заразен.......от някъде и пак...?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

      Полки, ако Китай се е лутал....
      китай по стар комунистически метод първо в продължение на месец отричаше, че се е появил нов вирус!!! ... не забравай това, плийс
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

        Полки, ако Китай се е лутал.... значи разбираш какво става с Италия, че и цялата Европа (Либерална, обичаща всички различни така да го кажа че иначе може да ме изтрият), то всъшност май повечето по високите етажи се масажират едни други там и са различни. Та заради ограничението на правата а"Абе как ще го направим това сега" има и ще има в пъти повече болни от Китай. Всичкото производство с Испания и Италия спира поне за месец и половина от вчера. От там Франция ще ги последва и после Германия, така че лятото ако започнем да си стъпваме на краката пак ще е ОК.
        гледам, че и теб повечете те интересува кой как се масажира ...... а мен това не ме вълнува...

        иначе всички плюете европата и се кланяте на раз_путин и северна корея, но никой не отива при тях да живее, нито им иска валутите, нито им кара колите и т.н.

        Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

        Като изпозатворят след 2-3 седмици и тук всичко не ми се мисли...
        аз исках по-радикални мерки при нас ..... затварят границите и поставят всичко под карантина за 2 седмици ....... забранява се да влизат чужденци .... българите които се прибират първо се поставят под карантина и после ги пускат по родните села ..... така за 2 седмици всичко приключва...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          елементарно е ....... китайците първи се сблъскаха с короната и се лутаха 2 месеца ...... черпейки китайския и световен опит мисля, че един месец ще ни е достатъчен за да се върнем към нормален ритъм на живот...
          Полки, ако Китай се е лутал.... значи разбираш какво става с Италия, че и цялата Европа (Либерална, обичаща всички различни така да го кажа че иначе може да ме изтрият), то всъшност май повечето по високите етажи се масажират едни други там и са различни. Та заради ограничението на правата а"Абе как ще го направим това сега" има и ще има в пъти повече болни от Китай. Всичкото производство с Испания и Италия спира поне за месец и половина от вчера. От там Франция ще ги последва и после Германия, така че лятото ако започнем да си стъпваме на краката пак ще е ОК. Като изпозатворят след 2-3 седмици и тук всичко не ми се мисли...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            Eвала, ти направо спаси и туристическия сезон....купувай тогава албенката нищо че е балонеса в сравнение с всичко от света в сектора.
            Мда, ама не, както казваше навремето един адаш, лека му пръст.
            петко, и летен сезон ще има ..... и в морето ще се топна ..... но албенки не ми трябват => оставям ги за тебе
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              елементарно е ....... китайците първи се сблъскаха с короната и се лутаха 2 месеца ...... черпейки китайския и световен опит мисля, че един месец ще ни е достатъчен за да се върнем към нормален ритъм на живот...
              Eвала, ти направо спаси и туристическия сезон....купувай тогава албенката нищо че е балонеса в сравнение с всичко от света в сектора.
              Мда, ама не, както казваше навремето един адаш, лека му пръст.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                Eдно е какво ни се иска, а друго каква е реалността.
                На Китай му бяха нужни 3 месеца тотална карантина като в пандиз, ама ние нали сме богопомазани викаш и за месец ще сме ок ..
                елементарно е ....... китайците първи се сблъскаха с короната и се лутаха 2 месеца ...... черпейки китайския и световен опит мисля, че един месец ще ни е достатъчен за да се върнем към нормален ритъм на живот...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  аз пък мисля, че кризата с "Ковид-19" ще приключи за 2-3 седмици ...... след това и борсите ще тръгнат да възстановяват ....... после и икономиките ще ги последват...
                  Eдно е какво ни се иска, а друго каква е реалността.
                  На Китай му бяха нужни 3 месеца тотална карантина като в пандиз, ама ние нали сме богопомазани викаш и за месец ще сме ок ..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Много ми се иска ,но не мисля,че кризата провокирана от "Ковид-19" ще приключи за 2-3 седмици,иначе принципно си прав.
                    аз пък мисля, че кризата с "Ковид-19" ще приключи за 2-3 седмици ...... след това и борсите ще тръгнат да възстановяват ....... после и икономиките ще ги последват...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                      Тук във форума са се събрали такива каръци, че трябва да правят обратното на това което мислят. Ама всъщност са такива каръци, че пак ще е неправилно и пак ще загубят
                      Хахахахаха !! Много точно го каза.Право в десятката.Понякога като им чета писаниците ме изумяват с наивни разсъждения.Само ако могат да си представят колко тежки ще са последствията от за реалната икономика и колко безработица ще има сами ще си окачат въжето.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Напротив, нека да продават.. Колкото по малко акции останат в спекуланти, толкова по лесен и рязък ще е отскока като му дойде времето
                        подкрепям това мнение Батя. (знаем , че нашата борса е специфична!!)
                        Нека им видим силата на мечките Харесвам мечката, защото е уж по-интелигента от бика После Софикс ще пита - биете ли ги !? Ми да, от немай къде

                        Коментар


                        • Тук във форума са се събрали такива каръци, че трябва да правят обратното на това което мислят. Ама всъщност са такива каръци, че пак ще е неправилно и пак ще загубят

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Кой продава през Карол?
                            Ами тия дето ще записват ИПО на илевън

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Кой продава през Карол?
                              Аз купувам през Карол, за продаващите не знам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Напротив, нека да продават.. Колкото по малко акции останат в спекуланти, толкова по лесен и рязък ще е отскока като му дойде времето
                                Прав си брат...няма да им подсказвам повече....нали ме знаеш...нали уж все с добро...все да помогна!спирам!

                                Коментар

                                Working...
                                X