IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    ти твоите нали ги намаза и март месец скокна от тях? ....... точно накрая на пързалката и в края на сезона го направи ....... тц тц тц

    а аз си стягам багажа за морето ....... в четвъртък пътувам нататък...
    Остави го морето за хората с кеш.
    За набълбукани, като теб, има само пързалка.

    Коментар


    • Интересно ми е кога Вожда ще подкара и тимаджии и Флагмана ще се оцапа до ушите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Полки, намаза ли ските!
        ти твоите нали ги намаза и март месец скокна от тях? ....... точно накрая на пързалката и в края на сезона го направи ....... тц тц тц

        а аз си стягам багажа за морето ....... в четвъртък пътувам нататък...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          чудесно владееш майчиния си език, милиционеров...
          Полки, намаза ли ските!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

            Тогда Матросов/Polki поднялся и своим телом закрыл амбразуру.....
            чудесно владееш майчиния си език, милиционеров...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Виж, аз също съм на мнение, че повечето, ако не всички са омазани ! Тук влизат обаче не само мастити бизнесмени, а и почти всички политици по върховете ! Против съм да се действа избирателно и да се притискат едни, а за други прокуратурата да остава сляпа ! Това е всичко друго, но не и нормално правосъдие !
              Съгласен съм. Примерно даването на подкуп и то в особено големи размери е подсъдимо във всяко едно правосъдие. Едната страна, в единия казус, вече доброволно и публично си призна без бой, че е давал подкупи! Огромни подкупи. С което е ощетил бюджета на държавата в големи размери. Сега остава да се докаже на кой е давал подкупи или да си признае този който ги е вземал?! Но така или иначе 50% от работата е свършена...
              Last edited by maki; 01.06.2020, 16:10.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение
                Виж, аз също съм на мнение, че повечето, ако не всички са омазани ! Тук влизат обаче не само мастити бизнесмени, а и почти всички политици по върховете ! Против съм да се действа избирателно и да се притискат едни, а за други прокуратурата да остава сляпа ! Това е всичко друго, но не и нормално правосъдие !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Колега, твоето хвърляне да осъждаш неосъдени хора е много по неприемливо !
                  https://frognews.bg/novini/elena-gun...varhovete.html

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

                    Тогда Матросов/Polki поднялся и своим телом закрыл амбразуру.....
                    Колега, твоето хвърляне да осъждаш неосъдени хора е много по неприемливо !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      „Тези имена, тези суми съм ги взел от една книга, която се казва „Най-богатите българи“ (2003-2004 год.) и всъщност съм си водел бележки.“ Това каза Атанас Бобоков пред съда във връзка с гърба на снимката, която е иззета при обиск в дома му, информира БГНЕС
                      Тогда Матросов/Polki поднялся и своим телом закрыл амбразуру.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Гледам в записчицата на Бобоков и мажо участва със сериозна сумичка....?
                        „Тези имена, тези суми съм ги взел от една книга, която се казва „Най-богатите българи“ (2003-2004 год.) и всъщност съм си водел бележки.“ Това каза Атанас Бобоков пред съда във връзка с гърба на снимката, която е иззета при обиск в дома му, информира БГНЕС
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Е точно той ли да го каже, нима не помним как те и ОД буквално изгониха чужденците с извиване на ръце за жълти стотинки...който трябва отвън е видял и ни е зачеркнал вовеки и заради такива като тях.
                          Гледам в записчицата на Бобоков и мажо участва със сериозна сумичка....?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            из интервю с г-н Каменов от 02.2020г. Какво е състоянието на фондовия пазар в България и в Югоизточния регион като цяло?

                            След голямата световна финансова криза, както и след няколко последвали политически кризи в България, от няколко години фондовият пазар в страната започна да се съживява и активизира. Въпреки че има нови инвестиции и интерес от навлизане на нови компании на пазара, има още много стъпки, които трябва да се предприемат за последвщао развитие. В България все още липсват големите международни играчи. Това трябва да се промени, ако страната иска да привлече големи инвеститори, коитомогат да допринесат с know-how и свеж ресурс.

                            https://www.worldfinance.com/wealth-...aria-heres-how
                            Е точно той ли да го каже, нима не помним как те и ОД буквално изгониха чужденците с извиване на ръце за жълти стотинки...който трябва отвън е видял и ни е зачеркнал вовеки и заради такива като тях.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                              От февруари 2018г.
                              Тая акция съм забелезал, че като скочи рязко, следва дълго и бавно разпродаване после, както е сега вече над 2 г. така че е време пак за скок.

                              Коментар



                              • из интервю с г-н Каменов от 02.2020г. Какво е състоянието на фондовия пазар в България и в Югоизточния регион като цяло?

                                След голямата световна финансова криза, както и след няколко последвали политически кризи в България, от няколко години фондовият пазар в страната започна да се съживява и активизира. Въпреки че има нови инвестиции и интерес от навлизане на нови компании на пазара, има още много стъпки, които трябва да се предприемат за последвщао развитие. В България все още липсват големите международни играчи. Това трябва да се промени, ако страната иска да привлече големи инвеститори, коитомогат да допринесат с know-how и свеж ресурс.

                                https://www.worldfinance.com/wealth-...aria-heres-how

                                Коментар

                                Working...
                                X