IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Мажи ските и си лягай!
    Тоя никога не ми е бил никакъв.
    Пригласяхте си преди ,ски има сняг няма освен на водни ски ​​​​​​​

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      Едно време кви дружки бяхте я сега кво стана ,кой предаде Левски
      Мажи ските и си лягай!
      Тоя никога не ми е бил никакъв. ​​​​​​​

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Ти първо се научи да пишеш грамотно и тогава разпределяй чуждите печалби.
        Може да ти дадат и пара на ръка, щото много ги разбираш нещата.
        Едно време кви дружки бяхте я сега кво стана ,кой предаде Левски ​​​​​​​

        Коментар


        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
          Може и с една нула зад еденицата
          Ти първо се научи да пишеш грамотно и тогава разпределяй чуждите печалби.
          Може да ти дадат и пара на ръка, щото много ги разбираш нещата. ​​​​​​​

          Коментар


          • Може и с една нула зад еденицата

            Коментар


            • Стига да не е от порядъка на 1ст. Голяма изненада ще ми е ако го дигнат даже мъничко. Зависи какво съобщение искат да отправят

              Коментар


              • За мен, специално тазгодишното решение за заделяне или незаделяне на дивидент тук ще бъде решаващо затова дали да смятам Хим като дивидентна компания или не. Ако се реши да разпределят дивидент, макар и на половина да кажем, аз ще си го реинвестирам на драго сърце.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Отменят концесионните такси за летищата във Варна и Бургас заради епидемията

                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    След корона грипа и удължаване сроковете на отчетите тук явно чакаме 31.07 за годишния и Q1и Q2 2020, а ОСА края на 09.2020. Ако има дивидент края на 11.2020.

                    ​​​​​​От друга страна то тук отчети ме влияят, така че чакаме си.
                    според мен срока е с един месец напред

                    годишен - 30,06,2020
                    ОСА - 30,08,2020
                    дивидент до 30,10,2020
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • След корона грипа и удължаване сроковете на отчетите тук явно чакаме 31.07 за годишния и Q1и Q2 2020, а ОСА края на 09.2020. Ако има дивидент края на 11.2020.

                      ​​​​​​От друга страна то тук отчети ме влияят, така че чакаме си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                        Баси съдбата- сам да си строиш пътя, па той да ти друса джипката..
                        М да отвътре започва всичко ,малко му остава ,скоро всеки сам ще трябва си пази кожата или джипа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                          Тук няма как да барне , че страх лозе пази ,да не се обърне някъде джипката
                          Баси съдбата- сам да си строиш пътя, па той да ти друса джипката..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            Тук няма как да барне , че страх лозе пази ,да не се обърне някъде джипката
                            Абе той и Черепа не беше никак за подценяване ама го прекара.Колко му е да го сложи и на тимчето.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                              да не се обърне някъде джипката
                              хахаха
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Интересно ми е кога Вожда ще подкара и тимаджии и Флагмана ще се оцапа до ушите.
                                Тук няма как да барне , че страх лозе пази ,да не се обърне някъде джипката

                                Коментар

                                Working...
                                X