IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Контрол панел после има поле в което изписва ника, който не искаш да четеш. За индианци върши идеална работа. Само цитатите се виждат, но няма идеално щастие.
    Който не чете парите си ще осере.Всеки лев ще занули и много,много ще боли.Истината неудобна за мнозина,ви пази да не се наденете на Батя ви на натегната му пружина.Че той лъжливи и омайни ги преде парите ви да прибере

    Коментар


    • Ех ама сте и вие, индианците са изчезващи, има ги само в резерватите и в казината ! Бъдете по толерантни и не дискриминирайте човека !

      Коментар


      • Доби value и тази тема Мерси, колеги. Щом модерацията не сработва, поне филтрите да помогнат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Контрол панел после има поле в което изписва ника, който не искаш да четеш. За индианци върши идеална работа. Само цитатите се виждат, но няма идеално щастие.
          Благодаря, сработи!
          Last edited by Crusible; 08.07.2020, 11:12.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

            Батя, един технически въпрос - как/откъде се слага игнор на индианец? Сериозно питам, всъщност.
            Контрол панел после има поле в което изписва ника, който не искаш да четеш. За индианци върши идеална работа. Само цитатите се виждат, но няма идеално щастие.

            Коментар


            • Крушенец и да четеш и да не четеш кога ти давам прогноза за спад на пазара пак ще си загубиш парите.То в тая игра се иска поне малко и усет да имаш ама при теб липсва и се изяждаш от нерви.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Ташуняк, не ти виждам постовете понеже си ми в игнора, само като някой те цитира /добре е от Инвестора да коригират това/
                Мога само да коментирам, че ако имаше топки и действаше повече отколкота да говориш, вече можеше да си с 1 000 лв. напред

                Жив и здрав!
                Батя, един технически въпрос - как/откъде се слага игнор на индианец? Сериозно питам, всъщност.

                Коментар


                • Ааааа Батка само да ти кажа че не знам кой няма топки ама аз съм на ДАУ а теб и след 10 г пак ще те намеря на бфб .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Ташуняк, не ти виждам постовете понеже си ми в игнора, само като някой те цитира /добре е от Инвестора да коригират това/
                    Мога само да коментирам, че ако имаше топки и действаше повече отколкота да говориш, вече можеше да си с 1 000 лв. напред

                    Жив и здрав!
                    Батка ти не си ми в игнора,но само да ти кажа,че нямаш усет към пазара освен да стискаш артии и да викаш че пружината се натягала.Ще проееря как да те сложа в игнора да не ти чета подвеждащите писания че се нервирам като манипулираш хората.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Има да почакаш за нашия бас: дъната бяха на ХИМ 83 стот. и на ЦКБ 76 стот.
                      ЦЦЦЦ даже не знаеш за какво ни беше баса.

                      Коментар


                      • Ташуняк, не ти виждам постовете понеже си ми в игнора, само като някой те цитира /добре е от Инвестора да коригират това/
                        Мога само да коментирам, че ако имаше топки и действаше повече отколкота да говориш, вече можеше да си с 1 000 лв. напред

                        Жив и здрав!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Якооооооооооо!!!! Артията удари 1 лев.Загубилите басовете пишете да ви кажа на кой да изпратите уискитата.Батя ти си щастливец,че си спести 1000 лв за които искаше да хванеш бас.Аз обаче отново познах.Много ги усещам спадовете тъй да знаеш . Натегнатата пружина се счупи май .
                          Има да почакаш за нашия бас: дъната бяха на ХИМ 83 стот. и на ЦКБ 76 стот.

                          Коментар


                          • Якооооооооооо!!!! Артията удари 1 лев.Загубилите басовете пишете да ви кажа на кой да изпратите уискитата.Батя ти си щастливец,че си спести 1000 лв за които искаше да хванеш бас.Аз обаче отново познах.Много ги усещам спадовете тъй да знаеш . Натегнатата пружина се счупи май .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                              Да, а по едно време беше по 85 стинки и стигна 1.2. Сметни колко ръст е това за един месец. Акциите се качват и падат
                              Не че нещо но самият факт,че още се заблуждаваш с бфб ми говори че нито си готов за големите пазари,ното разбираш,нито имаш достатъчно ресурс.Мислиш си че много ти е всно бфб но и него не го виждаш.Това което съм казал април че ще се случи с бфб вече е факт.Ще стоите и ще гледате как нищо не се случва или ако нещо се размърда то ще е в посока надолу близката 1 година.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                                Да, а по едно време беше по 85 стинки и стигна 1.2. Сметни колко ръст е това за един месец. Акциите се качват и падат.
                                Тия движения отдавна ги отиграх и си стоя на кеш и пак ще купувам на 85 ст а ти ще гледаш.Друг е въпроса че не ме интересува бфб защото на американската борса всеки ден има компании които се качват с по 10-20 % и до сега съм направил толкова пари които ти никога няма да видиш от бфб и не само.
                                Last edited by X_Y; 05.07.2020, 18:20.

                                Коментар

                                Working...
                                X