IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тия от както ги помня и без Ковид пак си бавеха отчетите.Иначе са царе на стакмистиката.

    Коментар


    • Хора, аз за разлика от вас не съм човек, който чете глусти и не ме интересува какъв график имат.
      Аз гледам кое е редно и каква е логиката. Това, че имат график да не дават отчети в срок, в сегашната ситуация, която с нищо не им пречи да имат отчет не е мой проблем.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
        Това ми звучи, като някаква гавра. Да имаше промяна в сроковете, защото имаше и извънредно положение, имаше блакажи и т.н. Но от средата на Май ги няма вече. Не е сериозно. А вие водите сериозна дискусия за дивидент.
        Сериозно е бре, хората си пуснаха график кога какво ще обявяват. Вземи се информирай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          Това ми звучи, като някаква гавра. Да имаше промяна в сроковете, защото имаше и извънредно положение, имаше блакажи и т.н. Но от средата на Май ги няма вече. Не е сериозно. А вие водите сериозна дискусия за дивидент.
          Вземи прочети до кога и как се промениха сроковете...
          Гавра беше цената от 5лв платена от държавата, но това е за другата тема.

          Коментар


          • Това ми звучи, като някаква гавра. Да имаше промяна в сроковете, защото имаше и извънредно положение, имаше блакажи и т.н. Но от средата на Май ги няма вече. Не е сериозно. А вие водите сериозна дискусия за дивидент.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
              А преди дивидент или не, не трябва ли някой отчет за 2020 да изкарат. Да се види, как е работата?
              Това е много обидно, една камара дружества още да нямат отчети за края на Март. Поправете ме, ако тук има отчет.
              Отчет няма има промяна на срокове заради Ковид.

              Коментар


              • А преди дивидент или не, не трябва ли някой отчет за 2020 да изкарат. Да се види, как е работата?
                Това е много обидно, една камара дружества още да нямат отчети за края на Март. Поправете ме, ако тук има отчет.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                  Според моите сметки би трябвало покана за ОС да излезе до края на този месец, а ОС да се проведе до края на август. Евентуален дивидент до края на октомври. Почнах да се съмнявам в дивидент тази година с оглед на развитието на икономиката и засегнати сектори в които оперира хим. Ще ме изненадат приятно, ако дадат някоя стотинка.
                  Че защо да е проблем да се запази дивидентът. Реално извън холдинга ще излязат има няма 2 млн. лева. Другите пари под формата на дивидент ще си останат пак в холдинга, в широкия смисъл, разбира се. Ако 2 млн. са проблем за тия хора, по-добре направо да се зануляваме тук и да не си губим времето повече

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Силно се надявам дивидента да бъде запазен ! В противен случай отиваме под номинал !
                    Там ще иде артията.

                    Коментар


                    • Според моите сметки би трябвало покана за ОС да излезе до края на този месец, а ОС да се проведе до края на август. Евентуален дивидент до края на октомври. Почнах да се съмнявам в дивидент тази година с оглед на развитието на икономиката и засегнати сектори в които оперира хим. Ще ме изненадат приятно, ако дадат някоя стотинка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                        Няма. Все ми се струва, че до края на този месец трябва да имаме дата.
                        Силно се надявам дивидента да бъде запазен ! В противен случай отиваме под номинал !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                          Все още няма инфо за ОС в ТР и x3news ... ???
                          Няма. Все ми се струва, че до края на този месец трябва да имаме дата.

                          Коментар


                          • Все още няма инфо за ОС в ТР и x3news ... ???

                            Коментар


                            • То да е един - да го преживееш!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                                Ех ама сте и вие, индианците са изчезващи, има ги само в резерватите и в казината ! Бъдете по толерантни и не дискриминирайте човека !
                                Абе майната им.Тъкмо да не пишат глупости.Да си крият главите като щрауси.Те ще си губят парите като не слушат кога им казвам че следва спад.

                                Коментар

                                Working...
                                X