IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Е тя още чака в ТР, но материалите не се намират

    Аз нямам, но не вярвам да не си забелязъл от къде ще задухат ветровете! Експатски разбира се!
    Поръчани дялове за обратно изкупуване 6 180 000

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      Е тя още чака в ТР, но материалите не се намират
      а нормално ли е да ги търсим по ТР?!? Освен информационните сайтове за чий е сайта на компанията, който дълго време го мътиха .... виждал съм тъпи сайтове, виждал съм и още по-тъпи, но такова нещо не съм виждал !!! Имаше един колега дето плачеше на Керезов за сайта, сега нищо не пише ? Сигурно му харесва ... хора сякакви

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

        Е тя още чака в ТР, но материалите не се намират
        Е тя поканата без материалите няма абсолютна никаква стойност!
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

          Мерси! Докъде я докарахме!?! вече е трудно да намериш покана за ОС.
          Е тя още чака в ТР, но материалите не се намират

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
            Мерси! Докъде я докарахме!?! вече е трудно да намериш покана за ОС.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

              Има я качена в ТР.

              Управителният съвет на “ХИМИМПОРТ” АД, гр. София, на основание чл. 223, ал. 1 от ТЗ и чл. 115 от ЗППЦК, свиква редовно /годишно/ Общо събрание на акционерите на “ХИМИМПОРТ” АД на 30.09.2020 г. от 15.00 часа, а при липса на кворум на тази дата – на 15.10.2020 г. от 14.00 ч., в седалището на дружеството в гр. София, ул. “Стефан Караджа” №2, при следния дневен ред:
              https://smallpdf.com/shared#st=fe0ca...mpress&rf=link

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение


                Абсолютно не съм съгласен !

                Ако наистина са сериозна фирма - би трябвало да дадат дивиденти и да укрепят доверието на акционерите си като наложат добри традиции, а не да отблъснат и малкото останали независими такива. А защо не - да привлекат и нови акционери?

                Забравяш ,че притежават и най-голямото застрахователно дружество в България.
                А те заедно с банките и пенсионните дружества,гравитиращи към холдинга се нуждаят добър имидж и от доверието на хората, че могат да се справят с кризите с ефективни мерки за преструктуриране и намиране на нови възможности, а не само с икономии и увеличаване на такси.

                Примерно Зърнени храни БГ, БРП, ПДНГ, България Ер и някои други дружества очевадно се нуждаят от спешни промени .
                Там проблемите не са от Ковид кризата, а доста по отдавна ги замитат под килима.
                И ако продължават да си заравят главите в пясъка и се правят, че не ги виждат - нищо добро не ги очаква.
                Само счетоводните трикове няма да ги държат дълго над водата - има нови регулации и европейски изисквания,както идват и нови надзорни органи.

                А сегашната криза, както и новата европейска перспектива могат да открият и интересни възможности.
                Както обикновено, много точно мнение. Подписвам се под него.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                  Хима са сериозна фирма, не са за един ден, не вярвам да дадат дивидент, нито сега нито догодина. Може и занапред да не дават, ако не предприемат сериозни трансформации да се нагодят към пост-Ковид икономическите реалности. Ако продължат като са карали досега забравете дивиденти.
                  Ами да погледнем набързо какви бизнеси имат и откъде може да има печалби? ЦКБ със сигурност, в Б-я само банките винаги печелят няма криза, няма мриза, винаги са на печалба, нови такси има и т.н. ЦКБ-Сила - там потока от пари си тече - няма криза, няма мриза, таксата управление е твърд % на база актива и тече редовно. Зрънчо - имоти под наем, отдадени вероятно дългосрочно, не са от засегнати бизнеси, вероятно ще продължат да си капят по-малко, НО редовно. Останалото - ами там ако ми посочите едно което ще е на печалба - евала, но аз виждам само загуби там. Само на летището погледнете приземените самолети. Само разсъждавам.

                  Абсолютно не съм съгласен !

                  Ако наистина са сериозна фирма - би трябвало да дадат дивиденти и да укрепят доверието на акционерите си като наложат добри традиции, а не да отблъснат и малкото останали независими такива. А защо не - да привлекат и нови акционери?

                  Забравяш ,че притежават и най-голямото застрахователно дружество в България.
                  А те заедно с банките и пенсионните дружества,гравитиращи към холдинга се нуждаят добър имидж и от доверието на хората, че могат да се справят с кризите с ефективни мерки за преструктуриране и намиране на нови възможности, а не само с икономии и увеличаване на такси.

                  Примерно Зърнени храни БГ, БРП, ПДНГ, България Ер и някои други дружества очевадно се нуждаят от спешни промени .
                  Там проблемите не са от Ковид кризата, а доста по отдавна ги замитат под килима.
                  И ако продължават да си заравят главите в пясъка и се правят, че не ги виждат - нищо добро не ги очаква.
                  Само счетоводните трикове няма да ги държат дълго над водата - има нови регулации и европейски изисквания,както идват и нови надзорни органи.

                  А сегашната криза, както и новата европейска перспектива могат да открият и интересни възможности.

                  Коментар


                  • Хима са сериозна фирма, не са за един ден, не вярвам да дадат дивидент, нито сега нито догодина. Може и занапред да не дават, ако не предприемат сериозни трансформации да се нагодят към пост-Ковид икономическите реалности. Ако продължат като са карали досега забравете дивиденти.
                    Ами да погледнем набързо какви бизнеси имат и откъде може да има печалби? ЦКБ със сигурност, в Б-я само банките винаги печелят няма криза, няма мриза, винаги са на печалба, нови такси има и т.н. ЦКБ-Сила - там потока от пари си тече - няма криза, няма мриза, таксата управление е твърд % на база актива и тече редовно. Зрънчо - имоти под наем, отдадени вероятно дългосрочно, не са от засегнати бизнеси, вероятно ще продължат да си капят по-малко, НО редовно. Останалото - ами там ако ми посочите едно което ще е на печалба - евала, но аз виждам само загуби там. Само на летището погледнете приземените самолети. Само разсъждавам.

                    Коментар


                    • Та дивидента е важен

                      Коментар


                      • Явно не е много за хвалене ,като се има в предвид ,че и сайта е техен (

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Аз не виждам покана за ОСА.
                          Има я качена в ТР.

                          Управителният съвет на “ХИМИМПОРТ” АД, гр. София, на основание чл. 223, ал. 1 от ТЗ и чл. 115 от ЗППЦК, свиква редовно /годишно/ Общо събрание на акционерите на “ХИМИМПОРТ” АД на 30.09.2020 г. от 15.00 часа, а при липса на кворум на тази дата – на 15.10.2020 г. от 14.00 ч., в седалището на дружеството в гр. София, ул. “Стефан Караджа” №2, при следния дневен ред:

                          Коментар


                          • Аз не виждам покана за ОСА.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                              Хим също
                              Някой с достъп до ТР да ни осветли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                                Газта и Зрънчо имат насрочени дати за ОС.
                                Хим също

                                Коментар

                                Working...
                                X