IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес има публикувана покана за свикване на ОСА на 30.09.2020г.
    ...................
    9. Разпределяне на печалбата на дружеството за 2019 г. Проект за решение – ОС взема решение, съгласно предложение, съдържащо се в материалите по двневния ред;
    ....................

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Преди 2 г много пишмян инвестори дори ми обесняваха как съм изтървал влака като излязах на 1.72 при цкб . Що съм купувал имоти а не артии Хихихихи ! Идиоти !
      Напомни ми как стисках от КТБ криза време и успях да махна на около 2, нито акция повече, за сега къде продам на БФБ, не се връщам, ако ще на АЕЦ-а акции да пуснат. Тук поне дивидент имаше, но и на това вече не може да се разчита. Грозно го спряха, можеше само да го намалят, много грозно, некоректно и отново минус към доверието.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

        Тази цена от 60ст, взе да Ви се вижда реалистичнаПреди 2г, бяхте на друго мнение
        Къде си бе...?
        Не вярвам да падне цената чак до 60ст. Аз бих заложил в рамките на 75-80 като абсолютно дъно. Ще поживеем и ще видим.
        Last edited by aleks262; 08.09.2020, 15:21.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

          Тази цена от 60ст, взе да Ви се вижда реалистичнаПреди 2г, бяхте на друго мнение
          Преди 2 г много пишмян инвестори дори ми обесняваха как съм изтървал влака като излязах на 1.72 при цкб . Що съм купувал имоти а не артии Хихихихи ! Идиоти !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Ташуне за сега познаваш ! Кажи поне на колко да я чакаме, 50-60ст. или чак там няма да отиде ? Признавам, че липсата на дивидент много ме разочарова и мен, даже продадох това което ми беше на печалба при покупките ми от март месец !
            Тази цена от 60ст, взе да Ви се вижда реалистичнаПреди 2г, бяхте на друго мнение

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Ташуне за сега познаваш ! Кажи поне на колко да я чакаме, 50-60ст. или чак там няма да отиде ? Признавам, че липсата на дивидент много ме разочарова и мен, даже продадох това което ми беше на печалба при покупките ми от март месец !
              Аз бих я чакал на 80-85 ст.Там ще иде без проблемно!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Какво става с тоя Потъник бре.Уж нямаше да падне под левче а то сега не може да изплува над него.Нека дойде есента да се преброят пилците пък после и зимата та да видим тогава дали няма да иде още надолу .
                Ташуне за сега познаваш ! Кажи поне на колко да я чакаме, 50-60ст. или чак там няма да отиде ? Признавам, че липсата на дивидент много ме разочарова и мен, даже продадох това което ми беше на печалба при покупките ми от март месец !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Че тя есента дойде Вожде, - след 10тина дена, денят = нощта
                  Значи скоро ще е дръвцето.Нека още се посговнясат нещата па ти да видиш.Тя тая артия и без криза си е шит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Какво става с тоя Потъник бре.Уж нямаше да падне под левче а то сега не може да изплува над него.Нека дойде есента да се преброят пилците пък после и зимата та да видим тогава дали няма да иде още надолу .
                    Че тя есента дойде Вожде, - след 10тина дена, денят = нощта

                    Коментар


                    • Какво става с тоя Потъник бре.Уж нямаше да падне под левче а то сега не може да изплува над него.Нека дойде есента да се преброят пилците пък после и зимата та да видим тогава дали няма да иде още надолу .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                        Стаб, плачеш за бой! Те са едномандатни, но доживотно!
                        Чиче, като те прочетоха и веднага Ъп на зрънчо
                        Мани, мани....
                        Започнах да се притеснявам, че КаФеНе-то ще ми почука на вратата.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          Пичове, съжалявам, че не може да ме разберете. Гледам да пиша кратко, ясно, с епитети, метафори, та всякакви да могат да разберат къде е истината. Както не ме разбрахте, че преди ЕРМ2 всички трябваше да застаант зад Боросов за да ни приемат, а сега трябва да направим обатното да застанем срещу мутрите, за да може да влзем колко се може по скоро в Еврозоната и да променим икономиката си, така и при Хим къде е по-изгодно да вземеш акция на 97 ст да кажем, без дивидент, която е оставила кеша в компанията, и къде е да си овчи и дъми да се радваш, че си купил същата тази компания с по-малко кеш в баланса, може би и поставена под риск заради Ковид стреса, с дивидент 6 ст за 1.10 примерно?
                          Кое е по-добре?
                          Или напук на Ковид стреса да увеличиш дивидента, има и такива?
                          Ако излезете от овчите си разбирания, ще разберете.
                          Естесствено, че дивидентът е най-добре, И освен това е реален кеш. Вече ни взе за мезе тука. Бъзикаш ли се или мислиш, че някой ще ти върже

                          Коментар


                          • Стаб, плачеш за бой! Те са едномандатни, но доживотно!
                            Чиче, като те прочетоха и веднага Ъп на зрънчо

                            Коментар


                            • Жената вкъщи трябва да е като президент!!! Кара два мандата и да идва следващата...

                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • И на 10лв да продадеш - пак ще има мръмкане

                                Коментар

                                Working...
                                X