IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
    Лично аз съм разочарован от Химимпорт, като най-голям холдинг. Приветствам спирането на дивидента. НО изминаха 6 месеца от началото на Ковид пландемията, при все че е ясно че път назад няма, тези като най-големи трябваше да водят останалите по-малки компании с нова визия и тотална трансформация. Като им отвориш презентациите за холдинга лъха на СТАРО, на отминалия век, 70 г. история, какво е било когато са били най-голямото търговско дружество през комунизма, СГРАДИ, остаряли проекти, които не са реализирани досега, че сега ли ще ги правя?
    А Ковид пландемията навлиза във втората си фаза, от която не се знае как ще излезе света, но със сигурност СТАРИТЕ ПРОЕКТИ НА ХИМА СА ВЕЧЕ НЕВАЛИДНИ.
    Ти пък ...
    На бфб сме все пак
    Флагманчето е забило нос до шамандурата, но си остава флагманче : със или без дивидент

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Гледам го ,че продава акции от целият индекс Софикс ,но защо го прави на тези цени...... може би иска играчите и брокерите да го запомнят като добър самарянин,нещо като Дядо Коледа.Къде се загуби оня Дядо Коледа ,неговите суджуци на много хора приседнаха?
      Сигурно знае че ще си ги купи после на още по-ниски цени .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

        Аз пък имам усещане, че при ЦКБ или няма или въобще не му се продава, защото знае, че това не е цената. Просто е смешно да продаваш качествена компания ей така заради арбитраж с Хима примерно, без да ти се налага, и да реализираш загуба. Който продава и Хим и ЦКБ под лев за мен си взема загубите, защо да го прави?
        Гледам го ,че продава акции от целият индекс Софикс ,но защо го прави на тези цени...... може би иска играчите и брокерите да го запомнят като добър самарянин,нещо като Дядо Коледа.Къде се загуби оня Дядо Коледа ,неговите суджуци на много хора приседнаха?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Колко му са бройките при ЦКБ и Хима ? Щото имам усещането ,че при Хима е към края си а при банката още не е почнал.
          Аз пък имам усещане, че при ЦКБ или няма или въобще не му се продава, защото знае, че това не е цената. Просто е смешно да продаваш качествена компания ей така заради арбитраж с Хима примерно, без да ти се налага, и да реализираш загуба. Който продава и Хим и ЦКБ под лев за мен си взема загубите, защо да го прави?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            всичко зависи от продавача ...... зависи до къде ще иска да си свали гащите за да се наведе...
            Колко му са бройките при ЦКБ и Хима ? Щото имам усещането ,че при Хима е към края си а при банката още не е почнал.

            Коментар


            • Лично аз съм разочарован от Химимпорт, като най-голям холдинг. Приветствам спирането на дивидента. НО изминаха 6 месеца от началото на Ковид пландемията, при все че е ясно че път назад няма, тези като най-големи трябваше да водят останалите по-малки компании с нова визия и тотална трансформация. Като им отвориш презентациите за холдинга лъха на СТАРО, на отминалия век, 70 г. история, какво е било когато са били най-голямото търговско дружество през комунизма, СГРАДИ, остаряли проекти, които не са реализирани досега, че сега ли ще ги правя?
              А Ковид пландемията навлиза във втората си фаза, от която не се знае как ще излезе света, но със сигурност СТАРИТЕ ПРОЕКТИ НА ХИМА СА ВЕЧЕ НЕВАЛИДНИ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Ще удържи ли котата 0,9 Флагманчето , след сделка от под 0,9 ?! !?
                Трудна работа,Рубикон е преминат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Ще удържи ли котата 0,9 Флагманчето , след сделка от под 0,9 ?! !?
                  всичко зависи от продавача ...... зависи до къде ще иска да си свали гащите за да се наведе...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Ще удържи ли котата 0,9 Флагманчето , след сделка от под 0,9 ?! !?
                    Не разбирам мотивацията да продаваш под 0.9лв. освен, ако не си опрял до бързи кредити.

                    Коментар


                    • Ще удържи ли котата 0,9 Флагманчето , след сделка от под 0,9 ?! !?

                      Коментар


                      • Стабилно се запътил картона на 85 ст.Ейй пак ще позная .
                        Last edited by X_Y; 20.09.2020, 10:02.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Разпродажбата не е само в Хима. Има за всички от всичко
                          Това успокоява ли те?

                          Коментар


                          • Изклатиха, пардон, издрусаха никиту и някой ще направи едни бързи 100 - 200 К за почерпка на Малдивите......

                            пп Наздраве !
                            Last edited by 4i40; 18.09.2020, 18:11.

                            Коментар


                            • Разпродажбата не е само в Хима. Има за всички от всичко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Карай да е весело,подозирам че и още по-весело ще стане.

                                ... при едни 80 стинки срещу папирата... още по-весело

                                Коментар

                                Working...
                                X