IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Мноооого високо бе,ти нали беше за питнайсет стинки.
    Ослушвайте се още.... а евтините акции са на свършване

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      Кво мислите за осемдесе стинки другата седмица. Или седемдесе.
      Мноооого високо бе,ти нали беше за питнайсет стинки.

      Коментар


      • В Б-я няма закон и КФН, която да следи за такива манипулации, за съжаление.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Па ще взема 100-на т.
          Хубаво ще направиш, само без Репа моля, че големите това гледат. И затова натискат цените според мен. Голям продавач очевидно няма, има големи, които си правя гавра с цените за да могат наготово да вземат акциите от репата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Кво мислите за осемдесе стинки другата седмица. Или седемдесе.
            Па ще взема 100-на т.

            Коментар


            • Кво мислите за осемдесе стинки другата седмица. Или седемдесе.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Сега ще кажа какво гледам, 1. Приходите, не ми хареса перото Други, 2. нещото което не лъже - Паричния поток. Операции с финансови инструменти не гледам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                  Отделих време само за второто тримесечие отчетите - по 2 мин. Гледам няколко показателя и въобще не ми харесаха. Не ангажирам никого, просто моят скрининг е безпощаден и не съм доволен от видяното.
                  гледай, гледай още малко! Явно по 2мин. не стигат за да кажеш нещо конктретно. Това тоето аз видях за 3мин. е, че ако "операции с финансови инструменти" бяха като миналата година, печалба тази щеше да е по-висока от миналата

                  Коментар


                  • Отделих време само за второто тримесечие отчетите - по 2 мин. Гледам няколко показателя и въобще не ми харесаха. Не ангажирам никого, просто моят скрининг е безпощаден и не съм доволен от видяното.

                    Коментар


                    • основната разлика с миналата година е от "Нетен резултат от операции с финансови инструменти" . Какво ще рече това ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                        Загубата на самолетното дружество е неочаквано малка.
                        Именно, видял си най-важното мисля че в последно време го управляват значително по-добре евала Ивак

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          По-добре така отколкото да е купил на 16 лева и да продаде на питнайсстинки,

                          Представяш ли си има хора дето още ги стискат от 16 лв и вярват в дядо Коледа Мъка мъка мъка !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            И кво купил си на 85 ст пък ще продаваш на 15 ст,отиде вилата на морето
                            Нищо не купувам на БФБ.Приключих с тая умряла и мошеническа борса.Ти ако си купил Потъник на 85 ст може наистина да го продаваш на 15 ст.Мисли за себе си не за мен.Между другото за днес до сега съм с 1650 $ кеширана печалба от дей-трейдинг,а с 18к $ печалба от миналата седмица наистина капарирах поредния апартамент на 100 м от плажа.Лятото ако търсиш хубав апартамент до плажа заповядай .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              Загубата на самолетното дружество е неочаквано малка.
                              Не лети и не губи.. тук е ясно

                              Коментар


                              • Загубата на самолетното дружество е неочаквано малка.

                                Коментар

                                Working...
                                X