IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Не си спомням ДАУ някога да е бил над 30 000 ,дано издържи поне до май преди.....
    Гросс ти кажи за флагмана, синият чип, остави дау на други.
    Кога очакваш педесе стинки?

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Щом си толкова уверен, предполагам точно преди това ще заложиш на късо и ще направиш луди пари!?
      Не си спомням ДАУ някога да е бил над 30 000 ,дано издържи поне до май преди.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение

        Е ,аз не съм оракула от Троян ,че да позная на 100 % може и така да стане
        Нали знаеш лафа "Дойде ли май всичко продай"........

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Да, има вълна за нагоре тук, но също има и разпродажби при Алтерко, а нямах кеш за там. Бях "принуден" да е тези дни.

          П.П. Е, надявам се да не ми се смеете, че съм споделил откровено какво мисля, правя и кога го правя.
          Ако нямаше разпродажби на другото място, щях да си стоя тук. Пак казвам, че има потенциал за нагоре според мен и ви го пожелавам!
          Лично аз смятам че постъпката е достойна.
          Понякога се налага човек да поеме загубата и да научи ценни уроци които в никой университет на света не може да научи.
          Доста хора продадоха тук и надали ще се върнат някога.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            След 6 месеца всичко по света ще се срива.
            Щом си толкова уверен, предполагам точно преди това ще заложиш на късо и ще направиш луди пари!?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              След 6 месеца всичко по света ще се срива.
              Е ,аз не съм оракула от Троян ,че да позная на 100 % може и така да стане

              Коментар


              • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение

                В момента избухване няма да има по нито една позиция,такова аз очаквам след едни 6 месеца. Хубаво е да се държат /купуват евтини хартии сега. Ако продадеш евтина книга и с парите купиш друга евтина е все тая
                След 6 месеца всичко по света ще се срива.Би трябвало сега да избухне за да има посме накъде да пада.
                Last edited by Grosss; 06.01.2021, 18:52.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Тези дни излезнах оттук с най-голямата ми загуба и като %, и като абсолютна стойност в моята история. Все още мисля, че Химимпорт е доста подценена компания, но ми писна от шмекерии, неизвестни и т.н..!
                  Успех на държащите, наистина вярвам, че някой ден ще избухне.
                  В момента избухване няма да има по нито една позиция,такова аз очаквам след едни 6 месеца. Хубаво е да се държат /купуват евтини хартии сега. Ако продадеш евтина книга и с парите купиш друга евтина е все тая

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                    Много акции бяха разпродадени, за да се пренесат пари по Лешерко ли Лешперко ли е, което не е нито технологична компания, камо ли растежна. Това ще се разбере ясно още тази година, по-ясно в следващите години , когато липсата на иновативен капацитет ще се проличи и няма да имат какво да продават, както и да е. Затова е нормално спекулативния капитал да се премести там където му е мястото, в това което всеки го знае какво е и какво може да очаква. Със сигурност ще продължи.
                    Трябваше тия пари да идат в ПИБ, пък в те в Лешперко. Глупави пари.

                    Коментар


                    • Аз пък се радвам че е имало Кой да му купи пакета и да ме реализира загубата ,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Да, има вълна за нагоре тук, но също има и разпродажби при Алтерко, а нямах кеш за там. Бях "принуден" да е тези дни.

                        П.П. Е, надявам се да не ми се смеете, че съм споделил откровено какво мисля, правя и кога го правя.
                        Ако нямаше разпродажби на другото място, щях да си стоя тук. Пак казвам, че има потенциал за нагоре според мен и ви го пожелавам!
                        Е, ако си подпрян от времето, е друго..
                        М.... . ш..... ..й.о!

                        Коментар


                        • Много акции бяха разпродадени, за да се пренесат пари по Лешерко ли Лешперко ли е, което не е нито технологична компания, камо ли растежна. Това ще се разбере ясно още тази година, по-ясно в следващите години , когато липсата на иновативен капацитет ще се проличи и няма да имат какво да продават, както и да е. Затова е нормално спекулативния капитал да се премести там където му е мястото, в това което всеки го знае какво е и какво може да очаква. Със сигурност ще продължи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                            Доста тъп момент за излизане. Ще се посмеем един ден.
                            По скоро се смея на теб, че се присмиваш на човек, който си е взел загубата и си търси алтернативи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                              Доста тъп момент за излизане. Ще се посмеем един ден.
                              Да, има вълна за нагоре тук, но също има и разпродажби при Алтерко, а нямах кеш за там. Бях "принуден" да е тези дни.

                              П.П. Е, надявам се да не ми се смеете, че съм споделил откровено какво мисля, правя и кога го правя.
                              Ако нямаше разпродажби на другото място, щях да си стоя тук. Пак казвам, че има потенциал за нагоре според мен и ви го пожелавам!
                              Last edited by 15%; 06.01.2021, 16:32.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                                Тези дни излезнах оттук с най-голямата ми загуба и като %, и като абсолютна стойност в моята история. Все още мисля, че Химимпорт е доста подценена компания, но ми писна от шмекерии, неизвестни и т.н..!
                                Успех на държащите, наистина вярвам, че някой ден ще избухне.
                                Доста тъп момент за излизане. Ще се посмеем един ден.
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X