IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Как се краде..... я дай пример щото вече съм объркан

    Коментар


    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
      Мажо затапва цената щото иска да продава на тия нива


      Освен ако не иска да продава на сватята, кумата и тъщата.....

      Лошото е, че на мажо хич не му пука за цената на акцията...Ако се появи някой чужд фонд или заблуден инвеститор, за 5 дни ще я вдигне 5 пъти....Нооо, имиджа е лайнян, американските фондове яко прецакани, а дребните направо наритани....

      Така че, ще си менкаме ла..., пардон акциите и ще се погребем с тях.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
        Мажо затапва цената щото иска да продава на тия нива
        Стига писа глупости от 2.20 те затапват теб

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          Така се получава. На БФБ "топ" позиции са Мондованската перачница, щото тукащните банки са шит, но тамошните са бомба, куфарният/гаражния търговец на смарт джонжурийки всякакви дранкулки, супер разстежен, продава по цял свят от Амазон.
          Аз нямам думи, защо се получава така, но затова е БФБ и затова не върви.
          Миии така е и така ще бъде докато сравнително коректни мажоритарни са собственици на тези дружества. Какво са ти виновни Доверие и Алтерко, че работят и са що годе коректни/това за Доверие!/.
          Специално за хим сме видели цяла палитра от едната до другата крайност в отношенията към малките. Е няма как да се получи друго.
          Кво ти е ви овно Алтерко, че Пиб-а прецака малките с увеличението, а?! Цената ще се влачи по корем до момента в който Цеко не му потрябва по-висока. Ревеш на луната ма няма смисъл.
          Ходи реви пред управляващите БФБ и управляващите държавата. 11 години твоя гуру на когото се кланяше до земята лъже, маже и краде. Целия свят разбра, че сме най-крадливите. То навсякъде се краде ама наще го правят най-идиот ски с двете шепи пред всички, че и се хвалят. Понеже не вярвам това да не се вижда още от началото на членството ни в ЕС ама си траят щото кратуната им е удобна да си прокарват интересите. Не си мисли, че ЕЗ ще е панацея. Няма да е! Докато не се смени мисленето на управляващите ни, както и мисленето на народа надежда всяка остави. Седим си в ла*ната на дъното на ЕС, а след 3-4години на на дъното на ЕЗ/за нас ще го измислят дъното/. Няколко години и ще сме по след и и на балканите и в източна Европа.

          ​​​​​

          Коментар


          • Мажо затапва цената щото иска да продава на тия нива

            Коментар


            • Този Хим верно стана голямо дърво

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                Така се получава. На БФБ "топ" позиции са Мондованската перачница, щото тукащните банки са шит, но тамошните са бомба, куфарният/гаражния търговец на смарт джонжурийки всякакви дранкулки, супер разстежен, продава по цял свят от Амазон.
                Аз нямам думи, защо се получава така, но затова е БФБ и затова не върви.
                Е ти окека всички позиции и после мрънкаш защо индекса не расте

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                  От криза на криза и все движенията на юг хващаме, докогааа....
                  Седя и си чакам!
                  Така се получава. На БФБ "топ" позиции са Мондованската перачница, щото тукащните банки са шит, но тамошните са бомба, куфарният/гаражния търговец на смарт джонжурийки всякакви дранкулки, супер разстежен, продава по цял свят от Амазон.
                  Аз нямам думи, защо се получава така, но затова е БФБ и затова не върви.

                  Коментар


                  • От криза на криза и все движенията на юг хващаме, докогааа....
                    Седя и си чакам!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Тези дни излезнах оттук с най-голямата ми загуба и като %, и като абсолютна стойност в моята история. Все още мисля, че Химимпорт е доста подценена компания, но ми писна от шмекерии, неизвестни и т.н..!
                      Успех на държащите, наистина вярвам, че някой ден ще избухне.
                      To хубаво да избухне, само да не е с имплозия. Така че, поздравления за решението
                      Като хванеш друга растежна акция, изобщо няма да го мислиш повече това

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                        Напротив, нямаше да е вече трейдър, а вероятно сервитьор на морето.
                        Мммм, те тия като него не обичат да работят.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                          Вярно е,че е щял да се е занули,но пък сега вече щеше да е трейдър с опит ,а не аматьорче
                          Напротив, нямаше да е вече трейдър, а вероятно сервитьор на морето.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            WOW, сериозна аргументация.. ако някой е използвал същата при ниво 15 000 пункта и е скочил яко с къси, отдавна е занулил акаунтите!

                            Ти не инвестираш на финансовите пазари или поне не с реални суми нали? Само ги коментираш и открехваш незнаещите?
                            Вярно е,че е щял да се е занули,но пък сега вече щеше да е трейдър с опит ,а не аматьорче

                            Коментар


                            • Основната ми позиция за БФБ от 2016-та е тук. средната ми покупна е малко над 1,70...Януари-Февруари 2018та като стана над 2,50 си мислих да продам половината ама тъй като кеша не ми трябваше за нищо, и да го мисля къде да го прехвърлям се спрях. Надявам се някой ден ако наистина ми притрябват пари, че да се налагам да изкарвам, поне да е около средната ми. Вярвам, че пак ще се върне на тези нива, без много усилия. Успешна и ползотворна година пожелавам на всички "мъчители" на БФБ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Не си спомням ДАУ някога да е бил над 30 000 ,дано издържи поне до май преди.....
                                WOW, сериозна аргументация.. ако някой е използвал същата при ниво 15 000 пункта и е скочил яко с къси, отдавна е занулил акаунтите!

                                Ти не инвестираш на финансовите пазари или поне не с реални суми нали? Само ги коментираш и открехваш незнаещите?

                                Коментар

                                Working...
                                X