IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://segabg.com/category-observer...-na-letishteto

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

      еврейче още ли купуваш химимпорт . яко си се набалбукал . скоро ще те фалирам . хяхяхяхяхяхяяяяяя
      Прибирай се в пещерата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Бягай тогава.
        еврейче още ли купуваш химимпорт . яко си се набалбукал . скоро ще те фалирам . хяхяхяхяхяхяяяяяя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          И що я държиш? Винаги съм се чудил на хората, дето държат нещо, само за да не го продадат на загуба и то трупа още по-голяма загуба и пропуснати ползи. Да, гадно е да продаваш на загуба и да, докато на продадеш не си пишеш нито печалбата, нито загубата и тя е виртуална, ама? Обаче пък повече инвеститори на БФб сте се пръснали в по 20 компании, така че явно не ви бърка, че тази пада - всеки със стратегията си, аз се ограничавам до макс 3
          До миналата година снасяше не лош дивидент, затова я държа. Като се надявам да го възобновят, а иначе не ми е проблем да продам на загуба, както съм го правил и при други компании през годините ! Общо в 13 компании имам акции ако включа и вчерашните от ИПОто ! Портфейла не е малък и трябва да се диверсифицира ! Абсурд е да държа две или три компании, ако играя с 10-50000лв. може би две три компании ще са достатъчни, но при стотици хиляди левове играта е друга !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
            Еййй, тая подводница не мърда и не мърда, всичко е в зелено тя пак надолу ! Тоя мажоритар съсипа хубавия холдинг !
            Трудна работа вече да мръдне, заседнала е подводницата, парите си намират други места, както започна на 10-15 дни ИПО и увеличения, едва ли ще мръдне. А и мажо не иска явно, иначе щеше да даде 1-2 ст дивидент.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
              Еййй, тая подводница не мърда и не мърда, всичко е в зелено тя пак надолу ! Тоя мажоритар съсипа хубавия холдинг !
              И що я държиш? Винаги съм се чудил на хората, дето държат нещо, само за да не го продадат на загуба и то трупа още по-голяма загуба и пропуснати ползи. Да, гадно е да продаваш на загуба и да, докато на продадеш не си пишеш нито печалбата, нито загубата и тя е виртуална, ама? Обаче пък повече инвеститори на БФб сте се пръснали в по 20 компании, така че явно не ви бърка, че тази пада - всеки със стратегията си, аз се ограничавам до макс 3
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

                еврейче още ли купуваш химимпорт .
                след като такива като тебе купуват бягам като дявол от тамян от химимпорта
                Бягай тогава.

                Коментар


                • Еййй, тая подводница не мърда и не мърда, всичко е в зелено тя пак надолу ! Тоя мажоритар съсипа хубавия холдинг !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз

                    Ъх, точно пък кой го казва.
                    еврейче още ли купуваш химимпорт .
                    след като такива като тебе купуват бягам като дявол от тамян от химимпорта
                    Last edited by the architect; 08.07.2021, 11:52.

                    Коментар


                    • Еврохолд е осигуил средствата за покупка на ЧЕЗ........Химимпорт държат над 5 % от капитала таа едни пари ще влезнат в групата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dr.Tren4eff Разгледай мнение

                        много по-важен е въпросът-каква част от фрий флоута е извън шихан-а тя не е повече от 5-10%
                        Каква е частта според мен никак не е важно. И 49% да е няма да има кой знае каква разлика.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                          Не е мърдал месеци.
                          много по-важен е въпросът-каква част от фрий флоута е извън шихан-а тя не е повече от 5-10%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                            Колеги, как е фрифлота преди събранието......важно е
                            Не е мърдал месеци.

                            Коментар


                            • Колко ще е дивидента.

                              Коментар


                              • Мислим че двайс стинки най и приляга на таз артия.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X