IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

    този холдинг работи с всички правителства. Как го правят не знам, ама евала колко са гъвкави.
    възможно ли е според вас софикс, стигайки над 700 цената тук все още да се върти на тези нива?
    Верно бе, как ли го правят ?

    Коментар


    • Трудно ще е Софикс да катери без да тръгнат четирите тежки гемии - Хим, ЦЦБ, ПИБ и фармата.
      Фармата ще тръгне с помощта на чичо, но останалите три не виждам как ще стане. Мажо е за**ал бим и ПИБ, а ЦЦБ без Хим няма да мръдне.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
        Дали новото правителство ще работи с компанйте на Химимпорт.
        този холдинг работи с всички правителства. Как го правят не знам, ама евала колко са гъвкави.
        възможно ли е според вас софикс, стигайки над 700 цената тук все още да се върти на тези нива?

        Коментар


        • Дали новото правителство ще работи с компанйте на Химимпорт.

          Коментар


          • Че само те имат такъв капацитет

            Коментар


            • Новото правителство иска да направи постепенно летище Русе от регионално в национано.Дали ТИМ няма да участват със стопанистването, с полетите,,,,Само предположения.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

                За хиените паниката не е когато се срине пазара, а че панически (или тихинко и кротко) трябва да купуват активи които са подценени. При хима имаше усещане за подобна паника началото на Август, но оттогава е спих и се вижда че има още продажби особено края на миналия месец. Ниската ликвидност е пречка пред големи инвеститори защото те са свикнали на лесен живот. Разпрориха компании като VALE или BABA като свински джигер, подкупват анализатори да държат кофти рейтинг за по-дълго и си пълнят спокойто и обилно. Така че моето мнение е че няма да дойдат пари отвън, но ротация от други акции би трябвало да има и надали цената ще е тази след 2 месеца.
                При пет години чакане два месеца няма да ги правим на въпрос. Време е за промяна, интересно ще е как, кога и колко?...
                М.... . ш..... ..й.о!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                  Възможно е?! Даже кеша от разпродажбите на световните борси е възможно да се насочи към Химимпорт.Ми така де,хората търсят сигурно убежище
                  За хиените паниката не е когато се срине пазара, а че панически (или тихинко и кротко) трябва да купуват активи които са подценени. При хима имаше усещане за подобна паника началото на Август, но оттогава е спих и се вижда че има още продажби особено края на миналия месец. Ниската ликвидност е пречка пред големи инвеститори защото те са свикнали на лесен живот. Разпрориха компании като VALE или BABA като свински джигер, подкупват анализатори да държат кофти рейтинг за по-дълго и си пълнят спокойто и обилно. Така че моето мнение е че няма да дойдат пари отвън, но ротация от други акции би трябвало да има и надали цената ще е тази след 2 месеца.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    Най-забавното е, че дроновете са с по-голяма оценка на практика
                    Как пък го изчисли това?

                    Коментар


                    • Най-забавното е, че дроновете са с по-голяма оценка на практика

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                        Иначе модерно казано..... имам усещането че Рамфарм разтовариха и се насочват към Химимпорт
                        Възможно е?! Даже кеша от разпродажбите на световните борси е възможно да се насочи към Химимпорт.Ми така де,хората търсят сигурно убежище

                        Коментар


                        • Иначе модерно казано..... имам усещането че Рамфарм разтовариха и се насочват към Химимпорт

                          Коментар


                          • Парите от софарма ще влезнат по сметките след два дни ...... бг посредниците нямат такива наличности за да посрещнат още днес бъдещите покупки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

                              Имаш прекрасна възможност да си свалиш средната. Не е препоръка
                              Може, става и така. Въпросът е КОГА ще тръгне това нещо... Щото и да сваля средната, то ако си седи на тези нива - няма полза. Пък в момента има къде по-интересни възможности.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                Не си сам - аз имам на средна лев и деветдесет. Държа си ги
                                Имаш прекрасна възможност да си свалиш средната. Не е препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X