Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Ще има доста да си ги държим.....
    Софарма си изкупува обратно акциите, ИХ и той ( специално те ме накефиха, щото си регулираха капитала, спрямо активите !)
    Нашите сръдльовци нямало да правят обратно изкупуване и нулиране на акции, въпреки че затриха бизнеса на ЗХБГ, ХИМА крета с врътки и т.н.

    Дано не се пържа в ада, че доста хора съм набутал с реклама на групата......

    пп За свежите мръвки един съвет - далече, далече, https://www.youtube.com/watch?v=TAJ3snGhfBI
    Аз не мисля да ги стискам още дълго,при първото възходящо движение ще изпукам всичко.Най-вероятно, тъпата авантюра с Химимпорт ще ми струва поне 10 бона.Майната им!Нали тук всички продават на печалба,е аз явно ще съм първия дървояд
    Last edited by strol; 01.12.2021, 14:48.

    Коментар


    • Тия 40 милиона от софарма трябва да влезат някъде нсе пак ......

      Коментар


      • Излезе консолидирания. Прави впечатление, че се разпродават участията в дъщерите.
        колкото толкова

        Коментар


        • Ще има доста да си ги държим.....
          Софарма си изкупува обратно акциите, ИХ и той ( специално те ме накефиха, щото си регулираха капитала, спрямо активите !)
          Нашите сръдльовци нямало да правят обратно изкупуване и нулиране на акции, въпреки че затриха бизнеса на ЗХБГ, ХИМА крета с врътки и т.н.

          Дано не се пържа в ада, че доста хора съм набутал с реклама на групата......

          пп За свежите мръвки един съвет - далече, далече, https://www.youtube.com/watch?v=TAJ3snGhfBI

          Коментар


          • Не си сам - аз имам на средна лев и деветдесет. Държа си ги

            Коментар


            • Луда работа!Повечето хора тук поумняха и се осъзнаха,а изглежда аз съм оглупял щом още стискам химаджийски артии

              Коментар


              • [QUOTE=polax;n3838013]

                Има да по чакаш....
                Във фармата вършеше мажо, а тук мажо не му пука. [/Q

                За сега

                Коментар


                • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                  Плюс Фарма си удвои печалбата, а тук е същата като миналата година. Поне дивидент нещо да имаше.
                  Като кожеш думата дивидент във форума и мажо прав се изправя

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Има да по чакаш....
                    Във фармата вършеше мажо, а тук мажо не му пука.
                    Плюс Фарма си удвои печалбата, а тук е същата като миналата година. Поне дивидент нещо да имаше.
                    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                      Очаквам Софарма да повлече крак и тук
                      Има да по чакаш....
                      Във фармата вършеше мажо, а тук мажо не му пука.

                      Коментар


                      • Очаквам Софарма да повлече крак и тук

                        Коментар


                        • Чета и май сантимента е жив при флагмана, ако и да го бъркат с подводници , потъници Вера сута и т.н.
                          Едно време какви прахосмукачки имаше - дето се вика за ден можеше да ми стигнат средната.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            С погнуса гледам, че цеко и пеко, дето ми откраднаха 100 акции от БОРОСПОРТ, се грижат повече за акциите си, отколкото нашите сръдльовци ...
                            Така е, цековци, лековци, градусовци, еверести, чичовци ... имат някаква кумова загриженост.
                            С крокодолски сълзи и тях да ги ожалиш

                            Коментар


                            • С погнуса гледам, че цеко и пеко, дето ми откраднаха 100 акции от БОРОСПОРТ, се грижат повече за акциите си, отколкото нашите сръдльовци ...

                              Коментар


                              • хима е като намазани дрехи с нафталин,все някога ще е пак на мода,коги Байохуйос се завърне на власт може би

                                Коментар

                                Working...
                                X