IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами мисля си, че като влезе повече кеш...не нашите стотинки, дето си ги местим по позициите, а сериозни нови пари за някакъв период...те и от фонда си казаха, че това им е тактиката да пазаруват от по- малките. Но мръдне ли ХИМ групата ще се вкопчат като пирани. Най- вероятно са преценили, че не могат да потенцират ръст във въпросните дружества и са атакували там, където им стигат силите, за да покажат бързо потенциал и малко да побутнат ръста. А ХИМА и Зрънчо им трябват няколко сесии с по няколко стотин хиляди, за да потеглят и се надявам, че скоро и това ще се случи, но явно няма да е първото тримесечие, надявам се на второто и третото...
    Не е препоръка!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Не се тюхкайте, а се възползвайте от аномалията докато я има! То БФБ затова си е сладък пазар и си стоя тук, въпреки че ми е отесняло..
      Целия маркет нагоре, а Хима тъпче на място... Хич не ме притеснява, а ме кефи! Днес си увеличих позицията с още към 8% И нека при Софикс 700 пак да е под 1,60 че да си добавяме евтино, докато не изригне за месец с 50%
      Батя купи ли фарми?

      п.п. ти ли купува Хим днес - мислех че фонда пълни, а те кога ще пълнят?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Не разбирам какъв трябва да си за да затапваш дадена позиция въпреки, че виждаш, че има интерес и със същия успех можеш да продаваш с 20тина % по високо?
        как какъв - мениджър на фонд(бил той и американски) управляващ чужди пари, решил просто да излезе от позиция....

        Коментар


        • Не се тюхкайте, а се възползвайте от аномалията докато я има! То БФБ затова си е сладък пазар и си стоя тук, въпреки че ми е отесняло..
          Целия маркет нагоре, а Хима тъпче на място... Хич не ме притеснява, а ме кефи! Днес си увеличих позицията с още към 8% И нека при Софикс 700 пак да е под 1,60 че да си добавяме евтино, докато не изригне за месец с 50%

          Коментар


          • Не разбирам какъв трябва да си за да затапваш дадена позиция въпреки, че виждаш, че има интерес и със същия успех можеш да продаваш с 20тина % по високо?

            Коментар


            • Абе обещах на Модито да не пиша, че да ляга ама ме сърбят ръцете и да се включа и аз в тази тема.
              Един известен и успял съфорумец преди години, на едно оса в разговор с мен сподели - Пазара ще тръгне наистина като тръгнат големите. Предполагам визираше СФАРМ и холдингите..... В наши дни СФАРМ е натисната от тапа, а Хим се вее лежерно насам-натам. Единствените холдинги които излетяха са Планината и ХИКА, та наистина пазара тръгна от друго място.
              Дали и кога, ако въобще тръгнат...... дано е скоро за да подкрепят ръста!

              Коментар


              • Точно
                Не е препоръка!

                Коментар


                • Малките предполагам визираш Софарма, Планината? Фонда като почна да купува веднага намери големи пакети тук. А планината е със оскъден брой свободни акции и трудно се намират пакети. Според мен това по-скоро е причината някои да мръднат а някои не.

                  Коментар


                  • Обаче на тия като мен, дето сме държатели ни е нервно да чакаме и да гледаме как наоколо расте...
                    Не е препоръка!

                    Коментар


                    • Аз си мисля, колеги, че просто този път "вълната" се движи по- друг начин. Първо тръгнаха по-малките, като се поизчерпи устрема им и влязат още пари, ще тръгнат и по- големите и се надявам да бъдат като цунами.
                      Не е препоръка!

                      Коментар


                      • Спамите бе хора! Уиски, дрън-дрън. Утре дори кафе няма да пия, заради вас...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Какво направих?
                          Тони може би защото сме приятели предполагам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                            Що триете бе? Някой знае причината Хим да се клати и Вие му затваряте устата.
                            Никой нищо не знае според мен .
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Какво направих?

                              Коментар


                              • Що триете бе? Някой знае причината Хим да се клати и Вие му затваряте устата.

                                Коментар

                                Working...
                                X