IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • иха!
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KoMetov Разгледай мнение
      CHIM - 1.48 лв. CCB - 1.50 лв.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • CHIM - 1.48 лв. CCB - 1.50 лв.

        Коментар


        • Много ни поздрави от Черешко и БХ ще почакаме за 2 лева

          Коментар


          • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
            Няма дъно таз позиция Да не е заради дълговете към Летището ...Да излезе някой да внесе яснота НЕ
            В света авиокомпаниите, които са на печалба, сигурно се броят на пръстите на едната ръка....

            Ние си имаме две губещи......

            Докато не продадат едната( поне) авиокомпания и както писа един колега " най-мразената компания на БФБ - ЗХБГ ", няма да има съществено позитивно движение на акцията ...

            имам и съвети не вдявам....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Не мисля че ще видиш 2 лв до края на годината.Борсата ми се струва че ще върне.
              здраве да е .....каквото това.....не юреживявам за първи път пазарен срив или корекция.....конкретно тук не смятам да допълвам докато не направи поне 30% надолу от цената ми на придобиване....успех на всички!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                Тук се набих на 1.66 средна....буффф добрата новина е че позицията все пак е с тежест едва 11% от протфейла......ще се оправяме някак си все пак вярвам че до края на годината ще видим нива до около 2 лева
                Не мисля че ще видиш 2 лв до края на годината.Борсата ми се струва че ще върне.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Абе тя акцията си е хубава,но съвета ми е не се водете по хората какво казват по форумите,а действайте според собствените си сметки.2014 година Батя-та доста ги беше надъхал тук......умната!
                  Мдаааа и някой здраво се набутаха.

                  Коментар


                  • Тук се набих на 1.66 средна....буффф добрата новина е че позицията все пак е с тежест едва 11% от протфейла......ще се оправяме някак си все пак вярвам че до края на годината ще видим нива до около 2 лева

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                      Още ли имаш тук? :P
                      аха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                        Някак по-спокоен съм, че Батя купува тука. Справка ПИБ
                        Ти пък ако вярваш на Батя до никъде няма да я докараш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Към дъното се е насолчила.Това е Потъник !!!!
                          Още ли имаш тук? :P
                          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                            Няма дъно таз позиция Да не е заради дълговете към Летището ...Да излезе някой да внесе яснота НЕ
                            Към дъното се е насолчила.Това е Потъник !!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                              Май ще стигне 1,40 по-бързо от очакваното...
                              Хихихи !!

                              Коментар


                              • Няма дъно таз позиция Да не е заради дълговете към Летището ...Да излезе някой да внесе яснота НЕ

                                Коментар

                                Working...
                                X