IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Не ми е проблем да изчакам няколко месеца.. Обикновено след това бивам щедро възнаграден за търпението!
    След няколко месеца възходящият тренд може да се окаже изчерпан и какво от това ,че тоя е продал ще излязат други още
    по-големи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

      А на кой му дреме къде ще влезнеш!
      На който му дреме, къде си влязъл и ти.... Дай да закриваме форума тогава?!...
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        Щото и без това не се случва нищо по позицията.
        А да, чакам причина, да вляза в позицията, имаш ли да ми дадеш такава?
        А на кой му дреме къде ще влезнеш!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          а що се в темата списваш?
          Щото и без това не се случва нищо по позицията.
          А да, чакам причина, да вляза в позицията, имаш ли да ми дадеш такава?
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

            Ръст си нямате. Добре, че не затворих средства тук, щях да пропусна на други места да реализирам. Доволен съм от решението си.
            а що се в темата списваш?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

              Пускай ги да пасат .
              Да, пасат проценти яката извън тази позиция. Супер стана, че излязох навреме +17% зимата и ги пренасочих.
              Last edited by Manyface God"; 24.04.2017, 11:31.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                И аз така ще изчакам, но до тогава парите ми не стоят вързани.
                Пускай ги да пасат .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Не ми е проблем да изчакам няколко месеца.. Обикновено след това бивам щедро възнаграден за търпението!
                  И аз така ще изчакам, но до тогава парите ми не стоят вързани.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                    Ръст си нямате. Добре, че не затворих средства тук, щях да пропусна на други места да реализирам. Доволен съм от решението си.
                    Не ми е проблем да изчакам няколко месеца.. Обикновено след това бивам щедро възнаграден за търпението!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Разчистване на терена и продажба на пакетче. Май отново е по правилното да не се вярва в конспирации.. Изглежда си имаме реален продавач, а не преднамерено натискане на цената.
                      Ръст си нямате. Добре, че не затворих средства тук, щях да пропусна на други места да реализирам. Доволен съм от решението си.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Разчистване на терена и продажба на пакетче. Май отново е по правилното да не се вярва в конспирации.. Изглежда си имаме реален продавач, а не преднамерено натискане на цената.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Във фармата големият продавач изглежда свърши бройките тука продължава да затапва. Някой гледал ли е скоро ФФ?
                          Сутринта гледах цифрите по Наредба 16. Няма съществени промени, такива, каквито видях при Атера, например.

                          http://www.bse-sofia.bg/?page=News&uniqid=58f8c26531d50
                          Мненията ми не са препоръка за търговия.

                          Коментар


                          • Във фармата големият продавач изглежда свърши бройките тука продължава да затапва. Някой гледал ли е скоро ФФ?

                            Коментар


                            • Аз бях купувача, пък не се броя за много нов.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pig Разгледай мнение
                                Такива сделки според мен говорят за нови хора на борсата . Днес вкарват 150 лв , утре ще са 1500
                                За цял ден търговия до 16 30 ми говори за други работи ,но не ми се коментира.

                                Коментар

                                Working...
                                X