IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ferry, трябва да видиш завода за биогоривото))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

      Аз просто споделям това, което мисля. Честно, откровено и напълно открито. Няма по-читава компания от Химимпорт с по-ясна и достъпна за разбиране бизнес визия. Всеки във Варна знае това.
      и изпълнителен директор, кйто слиза при плебеите да разяснява ясно, детайлно и свободно стратегията на всички фирми в групата!!! с което успя да пожъне кратковременен успех 02.2008, а след това се отдаде на тренировки с бутона "Share" десетки пъти на ден във фейсбук.

      много препоръчително е да се включи рекламирането на компанията във фб и туитър.
      току виж и бившите тюлени намерят време за някое интервю както едно време в паузите м/у тренировките

      Коментар


      • Давидов, а извън Варна не го ли знаят !?))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

          Иване, щях да падна от стола като го прочетох това. Ти им набра, като почнаха да забраняват да се пише абревиатурата във форума, а?
          Аз просто споделям това, което мисля. Честно, откровено и напълно открито. Няма по-читава компания от Химимпорт с по-ясна и достъпна за разбиране бизнес визия. Всеки във Варна знае това.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

            Че защо да ме замерят? Аз казвам самата истина и то по най-положителния начин, на който съм способен. Химимпорт е най-яката компания на нашата борса, с най-добър мениджмънт, най-подробните и достъпни отчети, бизнесът е ясен и прозрачен, и директорът за връзка с инвеститорите винаги изпълнява обещанията, които е поел пред миноритарните акционери!
            Иване, щях да падна от стола като го прочетох това. Ти им набра, като почнаха да забраняват да се пише абревиатурата във форума, а?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

              Че защо да ме замерят? Аз казвам самата истина и то по най-положителния начин, на който съм способен. Химимпорт е най-яката компания на нашата борса, с най-добър мениджмънт, най-подробните и достъпни отчети, бизнесът е ясен и прозрачен, и директорът за връзка с инвеститорите винаги изпълнява обещанията, които е поел пред миноритарните акционери!
              Чакай малко да се включат Монти и Ташуняка.Ще се получи добра престрелка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Недей,че ще те замерят кой с каквото докопа!!
                Че защо да ме замерят? Аз казвам самата истина и то по най-положителния начин, на който съм способен. Химимпорт е най-яката компания на нашата борса, с най-добър мениджмънт, най-подробните и достъпни отчети, бизнесът е ясен и прозрачен, и директорът за връзка с инвеститорите винаги изпълнява обещанията, които е поел пред миноритарните акционери!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                  Хвала, хвала на най-прозрачната компания на нашата борса, която сериозно взима под внимание обратната връзка от миноритарните си акционери!
                  Недей,че ще те замерят кой с каквото докопа!!

                  Коментар


                  • Хвала, хвала на най-прозрачната компания на нашата борса, която сериозно взима под внимание обратната връзка от миноритарните си акционери!

                    Коментар


                    • В тоя ред на мисли предполагам че ще обявят датата на ОСА със предложението за дивидент около 18 май ......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Откакто го наблюдавам това дружество все някой голям излиза.Продаде един , вдигнат малко и веднага друг се нарежда да се маха.
                        Трудно ми е да забележа някой голям да влезе,купуват все дребни спекуланти ,които си мислят ,че един хубав ден ще стане чудо.
                        Това, което казваш е така, а аз просто написах какво мисля, че би станало в описания от теб вариант за криза след някой месец. Другото според мен важно е, че акциите не си менят броя, а само цената. Т.е. след като излизат огромни, то влизат и огромни. Няма как шепа спекуланти да поемат всички излизащи.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                          Ако следваме тази хипотеза за криза след няколко месеца, то тогава някои АДСИЦ-и и Хима според мен биха паднали най-слабо от днешните си нива. С колко биха паднали при този вариант СТарата планина, Спиди, Монбат и т.н.?
                          Откакто го наблюдавам това дружество все някой голям излиза.Продаде един , вдигнат малко и веднага друг се нарежда да се маха.
                          Трудно ми е да забележа някой голям да влезе,купуват все дребни спекуланти ,които си мислят ,че един хубав ден ще стане чудо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Аз няма да ти давам причина да влезеш в позицията. Чудя се обаче ти от форума ли я чакаш тази причина?
                            Не, чакам да потели нагоре, за да видя начало на ръст. За сега няма такава опасност.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              След няколко месеца възходящият тренд може да се окаже изчерпан и какво от това ,че тоя е продал ще излязат други още
                              по-големи.
                              Ако следваме тази хипотеза за криза след няколко месеца, то тогава някои АДСИЦ-и и Хима според мен биха паднали най-слабо от днешните си нива. С колко биха паднали при този вариант СТарата планина, Спиди, Монбат и т.н.?
                              Last edited by 15%; 24.04.2017, 16:20.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                                Щото и без това не се случва нищо по позицията.
                                А да, чакам причина, да вляза в позицията, имаш ли да ми дадеш такава?
                                Аз няма да ти давам причина да влезеш в позицията. Чудя се обаче ти от форума ли я чакаш тази причина?

                                Коментар

                                Working...
                                X