IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всички със знак минус ... единствено при Софарма посоката беше нагоре

    Коментар


    • https://www.youtube.com/watch?v=3KSKdEukNZo Препоръки никакви.......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение

        Ми ниско ликвидна борса с голям спред.

        Ами какво да прави човек ако са му останали 3 акции ?

        Примерно е имал 1553 , пуснал ги за продажба, купили 1100, после 450 и?
        Или пуска пазарна за 2553 и насреща има купува за 477, 477 ....477 и т.н

        На мен така ми продадоха 8 бройки (от друга позиция) при поръчка от около 500 . Много по-лошото е когато искаш да влезеш в дадена позиция, сдобиеш се с такъв куц брой и после цената се вдигне и вече не ти е изгодна. Оставаш си с "пакет" от 5 акции - ни да го продадеш ни да го увеличиш..
        Ма тия работи си ги знаете, кво ли ги дъвчем ...
        Съгласен съм, но в рамките на минута-две се сключиха няколко сделки с по едноцифрено число акции в различни позиции. Едва ли е такъв случая.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от wallbanger Разгледай мнение

          Много е тъпо това. И за съжаление не е рядкост. Коментарите са излишни.
          Ми ниско ликвидна борса с голям спред.

          Ами какво да прави човек ако са му останали 3 акции ?

          Примерно е имал 1553 , пуснал ги за продажба, купили 1100, после 450 и?
          Или пуска пазарна за 2553 и насреща има купува за 477, 477 ....477 и т.н

          На мен така ми продадоха 8 бройки (от друга позиция) при поръчка от около 500 . Много по-лошото е когато искаш да влезеш в дадена позиция, сдобиеш се с такъв куц брой и после цената се вдигне и вече не ти е изгодна. Оставаш си с "пакет" от 5 акции - ни да го продадеш ни да го увеличиш..
          Ма тия работи си ги знаете, кво ли ги дъвчем ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от psa Разгледай мнение

            За съжаление аз понесох това "страховито изсипване" за 5,18лв от Карол
            Много е тъпо това. И за съжаление не е рядкост. Коментарите са излишни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от wallbanger Разгледай мнение
              Това за мен са изключителни идиоти! 2, 3 акции ..
              За съжаление аз понесох това "страховито изсипване" за 5,18лв от Карол

              Коментар


              • Това за мен са изключителни идиоти! 2, 3 акции ..

                Коментар


                • По няколко позиции направиха същото...

                  Коментар



                  • Последни сделки за деня




                    11:20:26 1.727 3 -0.63%
                    Това вече е подигравка
                    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                    Коментар


                    • риск губи - риск печели ако на'ща борсичка се е позабавили, то поне едни 50% още тук да направим скоро
                      добавих днес 10

                      Коментар


                      • Странно нещо слагат големи бидове ниско ,а като тръгнат да продават и ги наближат ги отдръпват......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Спиред мен с новия Софикс ще видим раздвижване по три от позициите на холдинга... До тогава ...Hooold
                          https://youtu.be/iDVuQi4gdtk
                          за 2 се сещам, но коя е третата?
                          Остави го софикс, там два фонда машинално разместват малко акции...кога ще видим търсене и купувачи тук?

                          Коментар


                          • Отчетът за първото тримесечие беше перфектен с +30% печалба. За втора поредна година дават дивидент, като сега той е с 20% по-голям от предходният, но явно реотанът е български и ще загрее малко по - късно и тогава може да видим истинско движение като за флагман. Не препоръчвам нищо. Сега като излезе отчетът за второто тримесечие ще видим как ще реагира пазарът.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              какво става?
                              Всичко расте, всичко напъпило пред избухване, а тук ТИШ(Х)ИНА?!?!
                              Очакваме отчет за трим(моля буквата "р" да се чете ясно иначе ще бъда изтрит)
                              Спиред мен с новия Софикс ще видим раздвижване по три от позициите на холдинга... До тогава ...Hooold
                              https://youtu.be/iDVuQi4gdtk
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • какво става?
                                Всичко расте, всичко напъпило пред избухване, а тук ТИШ(Х)ИНА?!?!
                                Очакваме отчет за трим(моля буквата "р" да се чете ясно иначе ще бъда изтрит)

                                Коментар

                                Working...
                                X