IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

    Е има си хас..., ти да нЕмаш..., Та нали от него си купил... тапетите.... ))))))))))))))))))
    Разбираш ги нещата.

    Коментар


    • Коментар


      • Всеки път, като се появи индианеца купувам. И тоз път излезе прав.

        Не е препоръка за абсолютно нищо.
        колкото толкова

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

          Бе ти с мен не се занимавай, когато постигнеш доходност и бета индикатора на портфейла ми, само с акции, тогава ми се катери.
          Минке,хубаво е,че правиш голяма доходност с акции,остана да се научиш и да четеш.Този мой отговор беше адресиран към фатмака дето чакал флагана за стотинки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение

            Много са интересни тези, които имат 5 акции, а менторстват и определят посоките все едно имат 50 млн.
            С идея да си купят 1000 акции с 5 ст. под пазарната цена даже наричат акцията боклук и се титулуват големи специалисти!
            Смешно е колеги !


            Приятна почивка на всички !
            В това е смисъла на форума. Като няма акции, барем лакърдията да върви.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение
              За вас не знам , но като гледам що народ дето няма акции тук как се е загрижил и пише и маже се чувствам спокоен за инвестицията - все пак хората следят и акъл дават.
              Междувременно някакви си шваби баш тоя шит и тапет за партньор си избрали, и работни места разкриват и хангарите наети за години напред въобще мъка, мъка и срив и слалом и каски и шейни и др. такива хиляди мнения.
              Майтапа на страни - все пак голяма европейска компания е предпочела Бг за най - голяма база, повече новини като тази пожелавам, слабостите си ги знаем .
              Нищо не препоръчвам имам и на тези цени не давам
              Много са интересни тези, които имат 5 акции, а менторстват и определят посоките все едно имат 50 млн.
              С идея да си купят 1000 акции с 5 ст. под пазарната цена даже наричат акцията боклук и се титулуват големи специалисти!
              Смешно е колеги !


              Приятна почивка на всички !

              Коментар


              • Какво става?!

                Коментар


                • За вас не знам , но като гледам що народ дето няма акции тук как се е загрижил и пише и маже се чувствам спокоен за инвестицията - все пак хората следят и акъл дават.
                  Междувременно някакви си шваби баш тоя шит и тапет за партньор си избрали, и работни места разкриват и хангарите наети за години напред въобще мъка, мъка и срив и слалом и каски и шейни и др. такива хиляди мнения.
                  Майтапа на страни - все пак голяма европейска компания е предпочела Бг за най - голяма база, повече новини като тази пожелавам, слабостите си ги знаем .
                  Нищо не препоръчвам имам и на тези цени не давам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    Имам, разбира се.
                    Е има си хас..., ти да нЕмаш..., Та нали от него си купил... тапетите.... ))))))))))))))))))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                      Не знам какво е казала Минкината майка,но знам какво каза майката на Минка-"Страхлив Петко,празна му е торбичката /порфейлчето/ "
                      Бе ти с мен не се занимавай, когато постигнеш доходност и бета индикатора на портфейла ми, само с акции, тогава ми се катери.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

                        Ееее,недей така и ти.Всичко вече е бивало.Има една история,която започва с думите:"Нали знаете какво е казала Минкината майка".А сега прочети какво е написала Минка....После ще чакаме.
                        Не знам какво е казала Минкината майка,но знам какво каза майката на Минка-"Страхлив Петко,празна му е торбичката /порфейлчето/ "

                        Коментар


                        • http://www.capital.bg/biznes/kompani..._za_remont_na/

                          Странно защо никой от хетърите на коментира лошата статия ;-))))

                          Тук вчера беше постната статията и някак си изчезна. Затова я слагам отново с надежда някой от големите специалисти, които по-долу наричат акцията "боклук" да се изкажат отново компетентно!

                          Спорна !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

                            Ееее,недей така и ти.Всичко вече е бивало.Има една история,която започва с думите:"Нали знаете какво е казала Минкината майка".А сега прочети какво е написала Минка....После ще чакаме.
                            Щом си решил, следвай Минка и нейната майка. Мен не ме намесвай.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                              Така е, прав си. С теб дори не споря. Просто на тези нива купувах на времето. Сега нямам. Ти имаш нали?!
                              Имам, разбира се.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Гаки, гаки, да се излагаш така пред новобранците.
                                Ееее,недей така и ти.Всичко вече е бивало.Има една история,която започва с думите:"Нали знаете какво е казала Минкината майка".А сега прочети какво е написала Минка....После ще чакаме.

                                Коментар

                                Working...
                                X