IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Copy на името, в контролен панел влизаш, долното поле даваш paste и после запазваш промените.
    Единствения проблем остава при честите писаници от тези лица - в коментари показва че има ново мнение, и ако следиш постоянно темата, влизаш пак да откриеш, че няма ново мнение. Ако влизаш като мен по 1-2 пъти на ден, тогава супер пести време.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Контролен панел и пишеш ника....
      чудесна функция - много съм доволен!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

        как се пуска игнора?
        Контролен панел и пишеш ника....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
          Vale, добре е да ползваш ingnore функцията. Много помага
          как се пуска игнора?

          Коментар


          • Vale, добре е да ползваш ingnore функцията. Много помага

            Коментар


            • Съгласен, спор няма... развитие на БФБ няма (станаха ли вече 20г ?).
              Затова всеки има глава на раменете си (друг е въпроса дали използват онова нещо вътре в главата).
              Който не харесва, излиза и това е. Аз също искам да изляза от последните си 2 позиции в БФБ и скоро не мисля да се връщам.
              Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение

                Тъпо е да чакаш в точно определен ден някой да ти купи акциите на точно определена цена. Все едно да чакаш CSCO примерно преди няколко дни да пробие 35 долара и да ревеш защо точно в определения ден не го е пробил.
                Това показва само че борсата ни е в стадий на развитие ембрион .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                  2 страници плямпане за 3 хил бр. акции с разлика от 100 лв. както каза vale1. Ташунко, моите уважения ама това си е чист спам. И аз имам много бройки тука, но не плямпам. Като не съм доволен, слагам ордер продава и продавам.
                  За друго ставаше въпрос.Не е за някакви си 3-4 к артии.Както и да е няма значение.Който успее максимално да изцеди тоя шит и да се махна с време ще е ок.Останалите ще си загубят парите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Ами айде като съм смешен ги купете тия мизерни бройки де пишмян инвестори.За мен не е никакъв проблем да ги пусна на насрещна цена и не ме интересува дали ще изкарам + или - 200 лв но когато разправяте че е подцинена и все пълните ли пълните огромни пакети и кеша няма свършване докажете го с дела.Толкова ли не ти стана ясно че провокирах отворковците и лаладжиите да се види колко стоят зад приказките.
                    Тъпо е да чакаш в точно определен ден някой да ти купи акциите на точно определена цена. Все едно да чакаш CSCO примерно преди няколко дни да пробие 35 долара и да ревеш защо точно в определения ден не го е пробил.
                    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                    Коментар


                    • 2 страници плямпане за 3 хил бр. акции с разлика от 100 лв. както каза vale1. Ташунко, моите уважения ама това си е чист спам. И аз имам много бройки тука, но не плямпам. Като не съм доволен, слагам ордер продава и продавам.
                      Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                        Почваш да ставаш смешен - големия бизнесмен.
                        Пробваш да продадеш някакво малко пакетче -3720 бр на цена с около 2-3 ст по-висока от борсовата през форума ?.
                        Става въпрос за по-малко от 100 лв разлика ?
                        И за това пишеш не знам колко си поста ?
                        Не знам как го мислиш ,но трудно ще накараш някой да плати и 1 ст повече от борсовата цена за да се оттърве от коментарите на досадния и преуспял бизнесмен ,
                        Пък и не е сигурно ,че ще спреш да ръсиш в темата.
                        Ами айде като съм смешен ги купете тия мизерни бройки де пишмян инвестори.За мен не е никакъв проблем да ги пусна на насрещна цена и не ме интересува дали ще изкарам + или - 200 лв но когато разправяте че е подцинена и все пълните ли пълните огромни пакети и кеша няма свършване докажете го с дела.Толкова ли не ти стана ясно че провокирах отворковците и лаладжиите да се види колко стоят зад приказките.Аз не съм голям бизнесмен нито се имам за малък дори,но със сигурност съм светлинни години напред от много от тука пишещите само че мене няма да ме чуеш да пиша че постоянно пълня пакети и че кеша няма свършване.Разликата между мен и много други е че не ми дреме да кажа за акция в която имам участие че е боклук когато се представя като боклук.Такава е тази артия за мен.И повярвай ми всеки месец мога да купувам за минимум 15 к акции,но не вярвам вече в тая наша българска борса че да го правя.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Пуснах ги на 1.748 и отново никой не купи тази подценена артия.Пълна аматьорщина.Иначе все пълнят и допълват ама май само памперсите.Ебати и борсата щом няма кой да поеме тая толкова ценна артия.Почвам да си мисля че тук сериозни инвеститори няма а само плямпала които драскат по форума с надеждата да изкарат 2-3000 лв на година.
                          Почваш да ставаш смешен - големия бизнесмен.
                          Пробваш да продадеш някакво малко пакетче -3720 бр на цена с около 2-3 ст по-висока от борсовата през форума ?.
                          Става въпрос за по-малко от 100 лв разлика ?
                          И за това пишеш не знам колко си поста ?
                          Не знам как го мислиш ,но трудно ще накараш някой да плати и 1 ст повече от борсовата цена за да се оттърве от коментарите на досадния и преуспял бизнесмен ,
                          Пък и не е сигурно ,че ще спреш да ръсиш в темата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                            вожде, намали цената ли?
                            Пуснах ги на 1.748 и отново никой не купи тази подценена артия.Пълна аматьорщина.Иначе все пълнят и допълват ама май само памперсите.Ебати и борсата щом няма кой да поеме тая толкова ценна артия.Почвам да си мисля че тук сериозни инвеститори няма а само плямпала които драскат по форума с надеждата да изкарат 2-3000 лв на година.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
                              Червенокожия май ще го огрее
                              абе ще почака още малко май

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                                за 3-ка ще чакаш доста мисля
                                последна грижа ми е. нека отлежава и снася по нещо, докато и дойде времето

                                пари като вестници

                                Коментар

                                Working...
                                X