IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

    Само дето има айсберг купува на 1,81 за 20к акции
    Извинявам се за грубия въпрос, но как се разбра общия брой?
    Освен ако не е твоя поръчка де.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

      Само дето има айсберг купува на 1,81 за 20к акции
      Не знаех за айберга, но за мен е добър сигнал

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        С оглед на поръчките продава, ако някой реше да продаде 5К отиваме на 1,6лв, което хич не ме кефи..
        Само дето има айсберг купува на 1,81 за 20к акции

        Коментар


        • ....много плахо се пипа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
            Интересно тук какво ще е движението
            С оглед на поръчките продава, ако някой реше да продаде 5К отиваме на 1,6лв, което хич не ме кефи..

            Коментар


            • Интересно тук какво ще е движението

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                Не е мажоритаря ,но може би е "близко стоящ"
                През последните дни броя на акции фри флоут не са се променяли според ЦД , т.е тези които имат над 5 % нито са купували ,нито са продавали акции.
                В същото време фри флота отчитан по критериите на БФБ е спаднал с 2,6 % ,което е над 6 мил.акции - възможното обяснение е : акционер с около и над 1 % акции си е купил още толкова.
                Преди време 1 колега беше писал ,че още малко по-засилена търговия и ще минем на горното стъпало.
                Дано през новата година се изкачим нагоре !
                Желая успехи на ръководството на холдинга и да ни зарадват с отлични резултати и дивидент тази година !
                Мда, .. бичи сигнал виждам аз ...
                Винаги съм смятал, че подобна промяна на ФФ с изчакване и изкачване на стълбицата и вид "награда" ...
                Ако се случи някой непросветен да се усети, то ще може да се възползва от попътния вятър...
                Туитър -муитър бейби ...би казал Ердоган
                Възможно е пазара да е "по-коректен" отколкото си въобразявам и просто да съм в заблуда .
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                  Купувачът от последните дни по-всяка вероятност е мажоритаря.Кое е добре.Смята,че нивата са подходящи за влизане.
                  Не е мажоритаря ,но може би е "близко стоящ"
                  През последните дни броя на акции фри флоут не са се променяли според ЦД , т.е тези които имат над 5 % нито са купували ,нито са продавали акции.
                  В същото време фри флота отчитан по критериите на БФБ е спаднал с 2,6 % ,което е над 6 мил.акции - възможното обяснение е : акционер с около и над 1 % акции си е купил още толкова.
                  Преди време 1 колега беше писал ,че още малко по-засилена търговия и ще минем на горното стъпало.
                  Дано през новата година се изкачим нагоре !
                  Желая успехи на ръководството на холдинга и да ни зарадват с отлични резултати и дивидент тази година !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                    не ми се вярва...

                    идеалния вариант е купувача от последните дни да продължи да купува поне до 1,95 .............. в момента в който цената мине 1,90 нашите "спекуланти с 4 млн. кеш" се включват да не изпуснат ралито и в надпреварата помежду си закарват цената на 2,20

                    ех, мечти ............ само те са безплатни, нали
                    Купувачът от последните дни по-всяка вероятност е мажоритаря.Кое е добре.Смята,че нивата са подходящи за влизане.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Горе-долу мисля като теб, но според мен ще трябва малко повече време.
                      историята помни какви ли не случки .................. в това число и такива при които до една дата някой е купувал акции, а на следващия ден същия започва разпродажбата им

                      струва ми се, че няколко дни няма да има оборот .................... а после всичко ще зависи от това дали на някой ще му потрябва спешно кеш или на друг ще му потрябват спешно акции на хим...

                      Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      От една страна има освободен доста кеш по тази позиция и спекулантите ще започнат да пълнят продадените бройки
                      мислиш, че някой спекулант ще се занимава с тази гимнастика за по-малко от 5% ли? .................. и ще тръгне да купува през 3-5 стинки?

                      не ми се вярва...

                      идеалния вариант е купувача от последните дни да продължи да купува поне до 1,95 .............. в момента в който цената мине 1,90 нашите "спекуланти с 4 млн. кеш" се включват да не изпуснат ралито и в надпреварата помежду си закарват цената на 2,20

                      ех, мечти ............ само те са безплатни, нали

                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        сметни другата седмица с какъв оборот цената ще се върне с 5%
                        Горе-долу мисля като теб, но според мен ще трябва малко повече време. От една страна има освободен доста кеш по тази позиция и спекулантите ще започнат да пълнят продадените бройки
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          По много груби сметки, с оборот 4 млн. лева, цената се вдигна с 5% откакто се появи изведнъж интерес за покупки миналата седмица.
                          сметни другата седмица с какъв оборот цената ще се върне с 5%
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Може..... но тогава защо не ги прибраха както каза "на сигурно" края на октомври или началото на ноември или средата и т.н. а точно последните дни на годината.....ясно е че се "демонстрират мускули" предновогодишно


                            по-интересното е какво ще демонстрират следновогодишно
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Доста съм изненадан колко голямо предлагане всъщност има на нива 1,75-1,80! Нищо според мен не подсказваше подобно нещо, но явно продавачите си знаят уроците и не се издават, а само при нужда подават. По много груби сметки, с оборот 4 млн. лева, цената се вдигна с 5% откакто се появи изведнъж интерес за покупки миналата седмица.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                                Може..... но тогава защо не ги прибраха както каза "на сигурно" края на октомври или началото на ноември или средата и т.н. а точно последните дни на годината.....ясно е че се "демонстрират мускули" предновогодишно
                                Винаги в края на годината има свободни пари,които са печелели някаде другаде.Що да не ги завъртят през акции за една бърза спекулка януари,
                                февруари?

                                Коментар

                                Working...
                                X