IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
    Хайде честити 2 лв. Историята показва, че е по-трудно да се запазят, отколкото да се достигнат, но да стискаме палци.
    С тези яки поръчки купува не разрешават цената да слиза надолу. Всеки ден затваряме на +. Големи продавачи няма и "БАТКО" прави каквото си иска, НО ТОВА Е ДОБРЕ ЗА ВСИЧКИ. А пък сега ни гонят и продалите преди нова година.

    Коментар


    • Хайде честити 2 лв. Историята показва, че е по-трудно да се запазят, отколкото да се достигнат, но да стискаме палци.
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

        не мисля, че е така. те и сега си ги возят достатъчно.... при това не в биснес класа.
        миналата и по-миналата година почти всяка седмица се засичах с Лилянки и компания в бгеър, НО те седяха чинно в иконом. класа
        добермана Веско и телохранител предпочитат Луфтханза(също иконом. класа), както се отчете многократно през годината.
        освен ако Тиквата е наредил отново хайвер и шампанско, но за бгеър, а не за правителствения отряд

        но каквото стане... важното е здрави и с пълни сметки!
        Е майтап да става. То и в бизнес да са не мисли, че е на много различна цена.
        Но цялото войнство да извозят пак няма да окаже мисля съществен резултат на групата. Най-много да платят пак нещо на НАП и Летище София.
        Кой е Веско добермана?
        За двойката - забелязва се късно следобяд едно раздвижване.
        Без препоръки!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
          Така като гледам двойката, трудно ще я докоснем днес, малко сутрешен ентусиазъм и това е!
          Бъркаш много

          Коментар


          • Така като гледам двойката, трудно ще я докоснем днес, малко сутрешен ентусиазъм и това е!
            Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
              Е как, ще возят повече чиновници.
              Би било добре днес да мине 2ри номер е трамвая, но да видим.
              Няма препоръки!
              не мисля, че е така. те и сега си ги возят достатъчно.... при това не в биснес класа.
              миналата и по-миналата година почти всяка седмица се засичах с Лилянки и компания в бгеър, НО те седяха чинно в иконом. класа
              добермана Веско и телохранител предпочитат Луфтханза(също иконом. класа), както се отчете многократно през годината.
              освен ако Тиквата е наредил отново хайвер и шампанско, но за бгеър, а не за правителствения отряд

              но каквото стане... важното е здрави и с пълни сметки!

              Коментар


              • Е как, ще возят повече чиновници.
                Би било добре днес да мине 2ри номер е трамвая, но да видим.
                Няма препоръки!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                  ... А и тази година сме по-забележителни с европредседателството. Това мисля е и целта на "БАТКО" - да продава после скъпо на желаещите....
                  защо тази глупава детинска наивност?? какво общо има Химимпорт с бг европредседателството?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                    И на мен ми се струва, че си има цел това пробуждане. Дали е покрай Франкфурт, дали друго - ще видим, все пак трайно да закрепи нагоре.
                    А намалението на ФФ все пак е 2.67 %.
                    Като цяло засега сме в пожелателното мислене.
                    Да,така е объркал съм мерната единица.
                    Last edited by radon222a; 05.01.2018, 00:02.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                      Ако и Н.Василев се включи след 10.01.2018г. ще върви нагоре. Кеширалите се таят от ляво с айсберги, но .......главният играч не пуска цената надолу изкупува мощно нагоре.Така обра евтино много акции.
                      В тази история има ЦЕЛ.Моята мисъл е, че при по-голяма цена има голям постоянен оборот и всички са щастливи ( е....кеширалите се хапят отзад, но....не може всички да са добре ). А и тази година сме по-забележителни с европредседателството. Това мисля е и целта на "БАТКО" - да продава после скъпо на желаещите.
                      Не препоръчвам нищо.Успех.

                      Само да добавя:
                      free float
                      03.01.2018 21.08
                      01.12.2017 23.75
                      Представете си намаление само за един месец с повече от 10%.
                      Какво мислите? Каква цена е целта на "БАТКО"?
                      И на мен ми се струва, че си има цел това пробуждане. Дали е покрай Франкфурт, дали друго - ще видим, все пак трайно да закрепи нагоре.
                      А намалението на ФФ все пак е 2.67 %.
                      Като цяло засега сме в пожелателното мислене.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        Големи песимисти сте, аз се надявам на 3 лева още за Q1

                        *Не е препоръка, имам акции.
                        Ако и Н.Василев се включи след 10.01.2018г. ще върви нагоре. Кеширалите се таят от ляво с айсберги, но .......главният играч не пуска цената надолу изкупува мощно нагоре.Така обра евтино много акции.
                        В тази история има ЦЕЛ.Моята мисъл е, че при по-голяма цена има голям постоянен оборот и всички са щастливи ( е....кеширалите се хапят отзад, но....не може всички да са добре ). А и тази година сме по-забележителни с европредседателството. Това мисля е и целта на "БАТКО" - да продава после скъпо на желаещите.
                        Не препоръчвам нищо.Успех.

                        Само да добавя:
                        free float
                        03.01.2018 21.08
                        01.12.2017 23.75
                        Представете си намаление само за един месец с повече от .....
                        Какво мислите? Каква цена е целта на "БАТКО"?
                        Last edited by radon222a; 04.01.2018, 23:38.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          Тук комбинацията от дивидент и капиталова е прекрасна Шамарите са големи за мИчетата
                          Дивидента е добре дошъл,ама капиталова е едва 50 процента и то от минимума за 3 годишен период......все още според мен е много "рахитично" представянето ,но има пробуждане
                          Last edited by спекуланта; 04.01.2018, 20:10.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                            Колега, това не е дивидентна/АДСИЦ акция, че да я смяташ през див. доходност.. Те изобщо не даваха дивидент на времето, а бяха 18 лева
                            Тук комбинацията от дивидент и капиталова е прекрасна Шамарите са големи за мИчетата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                              по-добре ще е да се реализира една по-солидна капиталова печалба, отколкото да се робува на дивидент и застой
                              Напълно съм съгласен, но няма да откажа и дивидент

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                                Има още над шест месеца, всичко е възможно ... но вече нямат задължения към прив. акции, така че ако запазят див. си политика от миналата година, печалбата до момента и добро желание нищо чудно да видим и 0,10лв дивидент.
                                по-добре ще е да се реализира една по-солидна капиталова печалба, отколкото да се робува на дивидент и застой

                                Коментар

                                Working...
                                X