IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    смятал ли си колко % от ФФ държат ЮЛ?

    те и по отчетите даваха подобна разбивка, но съм забравил какви бяха цифрите...
    224 362 232

    http://tranzit.dir.bg/load.php?id=sU...wmsaGGF3018569

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

      Две-три страници назад качих акционерна на ЮЛ отпреди година и половина.
      смятал ли си колко % от ФФ държат ЮЛ?

      те и по отчетите даваха подобна разбивка, но съм забравил какви бяха цифрите...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

        Справка за резултатите ( период: от 25.12.2017 до 22.01.2018, търсене по компания CHIM - Химимпорт АД):
        Сделки: 2 161
        Обем (брой лотове): 3 601 419
        Средна цена на лот: 2.141
        Обем лева: 7 713 518.66

        от 28,12,2017
        да де, но тази статистика е за 1 месец през който цената варираше от 1,66 до 2,43 и всички тези акции не са събрани само от мажоритаря

        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
          Един хубав мечи капан се заформя
          само гледай мача .............. най-интересното предстои
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            ФФ флоута в момента е около 20% което значи, че свободно се тръгуват около 50 млн.акции

            15-20% от 50 млн.акции е 7-10 млн акции които според теб трябва да се прехвърлят на тези нива за да тръгне акцията към 3 лв.

            до сега минаха 1,6 млн.акции ................ значи остават още поне 6 млн. акции да се прехвърлят за да се отвори пътя нагоре

            не знам .................. малко не ми се вярва това да се случи, макар, че всички помним, че при ХИМ са минавали подобни пакети, но не си спомням да са събирани от пазара в този размер в толкова тесни граници от 10 ст.
            Справка за резултатите ( период: от 25.12.2017 до 22.01.2018, търсене по компания CHIM - Химимпорт АД):
            Сделки: 2 161
            Обем (брой лотове): 3 601 419
            Средна цена на лот: 2.141
            Обем лева: 7 713 518.66

            от 28,12,2017

            Коментар


            • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение

              Има ли акции част от ФФ,контролирани от Мажоритаря и колко са те.Тук ФФ не е това което е
              това е въпрос за един милион
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение

                Има ли акции част от ФФ,контролирани от Мажоритаря и колко са те.Тук ФФ не е това което е
                Две-три страници назад качих акционерна на ЮЛ отпреди година и половина.
                Актуалната, доколкото има такива показва само акциите, всичко друго е скрито.
                Въпросът бе, че в БФБ ФФ е един, в ЦД е друг, по-адекватен на понятието ФФ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                  Отговарям на бързо.
                  На важни нива за да е силен пробива и да последва силен и устойчив ръст след това, е добре да минат 15 - 20 % от ФФ около пробив
                  Колкото по-гоолям е обема,толко по сигурен ще бъда аз.
                  ФФ флоута в момента е около 20% което значи, че свободно се тръгуват около 50 млн.акции

                  15-20% от 50 млн.акции е 7-10 млн акции които според теб трябва да се прехвърлят на тези нива за да тръгне акцията към 3 лв.

                  до сега минаха 1,6 млн.акции ................ значи остават още поне 6 млн. акции да се прехвърлят за да се отвори пътя нагоре

                  не знам .................. малко не ми се вярва това да се случи, макар, че всички помним, че при ХИМ са минавали подобни пакети, но не си спомням да са събирани от пазара в този размер в толкова тесни граници от 10 ст.
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Един хубав мечи капан се заформя

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                      Според ЦД ФФ е 64 799 020. От 239 646 267 акции общо или 27.04 процента. Или 20 % от тях се явяват 12 959 804, а не просто едни 2 милиона акцийки.
                      Та с такова число незнам...Някакъв много голям катарзис трябва да има в редица лица за да ги видим на борсата.
                      Нямам препоръки!
                      Има ли акции част от ФФ,контролирани от Мажоритаря и колко са те.Тук ФФ не е това което е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                        6C4 Химимпорт АД-София ФФ 20.99

                        dim11, няма вече толкова големи продавачи с милиони, то нема с половинка.....Кажи колко акции са това според теб?
                        Според ЦД ФФ е 64 799 020. От 239 646 267 акции общо или 27.04 процента. Или 20 % от тях се явяват 12 959 804, а не просто едни 2 милиона акцийки.
                        Та с такова число незнам...Някакъв много голям катарзис трябва да има в редица лица за да ги видим на борсата.
                        Нямам препоръки!

                        Коментар


                        • 6C4 Химимпорт АД-София ФФ 20.99

                          dim11, няма вече толкова големи продавачи с милиони, то нема с половинка.....Кажи колко акции са това според теб?

                          Коментар


                          • Колко е фф и колко ше са очакваните от теб 15-20 процента?

                            Коментар


                            • Отговарям на бързо.
                              На важни нива за да е силен пробива и да последва силен и устойчив ръст след това, е добре да минат 15 - 20 % от ФФ около пробив
                              Колкото по-гоолям е обема,толко по сигурен ще бъда аз.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                                Ако искаме да качваме към 3лв., тука чисто технически ще трябва да минат много по голям обем от 400 хиляди акции.
                                Според мен поне петорно и отгоре.
                                би ли пояснил какво означава "чисто технически ще трябва да минат много по голям обем от 400 хиляди акции", че аз лично не разбирам написаното ............ как така "технически"??? каква е тази техника???

                                също така ми е интересно как реши, че обема трябва да е "петорно и отгоре над 400 хиляди акции" .................. ако няма кой да изсипе още 2 млн.акции тогава какво ще правим?!?!?!

                                много интересен пост си написал и ще се радвам да го разясниш
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X