IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За мен такава търговия с такива количества на тези цени е положителен сигнал. Вие какво мислите?
    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

    Коментар


    • Май отърваха продавача от мъката му. Къде е Полки с неговият анализ? Той е най-близо до истината! Цифрите ( на оборот и поръчки ) пак започват да се увеличават и цената върви нагоре!
      Last edited by radon222a; 26.01.2018, 17:21.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Мераклиите за продажби на това ниво силно намаляха, което значи...
        Североизток

        Коментар


        • Мераклиите за продажби на това ниво силно намаляха, което значи...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

            Рот фронт,бригаденфюрер! Не знам дали знаете,но "Турски поток"го строи компанията "Южен поток" с бивше представителство и във Варна....Изводите оставям на Вас и както казва Преци дано не сте заразен от спекулативен бяс....Ваша песенка до конца не спета! Но повнимательнее....

            https://www.youtube.com/watch?v=XkhRO2i1wqk

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
              Финансовата страна ме интересува,но не е на преден план....
              Рот фронт,бригаденфюрер! Не знам дали знаете,но "Турски поток"го строи компанията "Южен поток" с бивше представителство и във Варна....Изводите оставям на Вас и както казва Преци дано не сте заразен от спекулативен бяс....Ваша песенка до конца не спета! Но повнимательнее....

              https://www.youtube.com/watch?v=XkhRO2i1wqk


              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                Всъщност това са намалелите след продажби във вторник акционери.....
                Така е, идеята е, че ден след ден намаляват.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                  И днес акционерите намаляват до 3636.
                  Няма другаде такава устойчива тенденция.
                  Да видим докога.
                  Всъщност това са намалелите след продажби във вторник акционери.....

                  Коментар


                  • И днес акционерите намаляват до 3636.
                    Няма другаде такава устойчива тенденция.
                    Да видим докога.

                    Коментар


                    • Според мен има потенциал за ръст, има солидна подкрепа на тези нива и методично се прибират акциите на продавачите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение

                        И как да ги следваме като е пълна мъгла - както винаги тук.Много е важно КОЙ купува,ЗАЩО го прави и най-важното кога ще спре.Да купуваш защото някой голям го прави е като да бомбардираш палестинците защото евреите го правят.Относно ЦИРКА-тук винаги е било така-от 18 лава до 65 стотинки при същите мажоритари и отчети.И защо да не пишем и да се надъхваме-нали за това е форума-вярно има не до там прецизни постове,но това е рискът на живото предаване.Имаше тук едни с дълбоки джобове и излязоха.Е загубиха 85-90 % от парите си,после други купуваха като замаяни до 2.20 и после излизаха под 1,8 ако не се лъжа,Затова е борса,не банка.В заключение да кажа-имам и купувам , защото мисля,че купува мажоритаря и това не е защото ....... Безплатен обяд няма и онова за раменете на главата мноооого ми хареса.
                        Нормално е да го закара на 4,5 и мисля ,че рано или късно ще го направи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение

                          Извода колеги, е че повечето дрънкат глупости и се надъхват, защото имат акции или пък другата крайност продали, защото са прецененили неправилно ситуацията и сега плюят с цел да надъхват имащите книжа да продават. Или с една дума ЦИРК.
                          Тук е редно да вметна, че евала правя на "15%" много коректно игра колега !!!!
                          Честно да Ви кажа не разбирам, защо ги дъвчете тези % на ФФ-та мислите по този начин да разберете дали купува мажоритарния собственик? Надявам се да се сещате, че и за един лев да купи той е длъжен да го обяви публично ( това е уведомлението по чл.19) и тогава всички ще разберете или извода, е че дори и да го прави той вие няма как да разберете, защото ще купува там където не можете да го хванете и няма да обявява. Още повече, че не е гласувана процедура по обратно изкупуване на ОСА и т.н. и т.н много е дълго.
                          Надявам се не го приемете за заяждане, но повечето мнения тук са ала бала ако искате да правите пари следвайте тренда няма голямо значение кой купува важното е да с дълбок джоб, а вие това можете да го разберете само по ордерите и поведението му на пазара. До тук това, което аз виждам, е че казва "давайте аз купувам на тази цена"
                          Тази игра е за големите риби и ако малките искат да са успешни трябва да ги следват или да се крият в сянката им.
                          Това не е прецедент в БГ така е в целия свят на всички капиталови пазари.

                          Спокойна вечер !
                          И как да ги следваме като е пълна мъгла - както винаги тук.Много е важно КОЙ купува,ЗАЩО го прави и най-важното кога ще спре.Да купуваш защото някой голям го прави е като да бомбардираш палестинците защото евреите го правят.Относно ЦИРКА-тук винаги е било така-от 18 лава до 65 стотинки при същите мажоритари и отчети.И защо да не пишем и да се надъхваме-нали за това е форума-вярно има не до там прецизни постове,но това е рискът на живото предаване.Имаше тук едни с дълбоки джобове и излязоха.Е загубиха 85-90 % от парите си,после други купуваха като замаяни до 2.20 и после излизаха под 1,8 ако не се лъжа,Затова е борса,не банка.В заключение да кажа-имам и купувам , защото мисля,че купува мажоритаря и това не е защото ....... Безплатен обяд няма и онова за раменете на главата мноооого ми хареса.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                            И какъв е извода според Вас ?
                            Извод е, че не купуваме аз и ти, аз поне нямам претенцията да имам дори и 2 % от капитала.
                            Другия извод е, че тия покрай ФФ са 1/6 от всичкия оборот. Да приемем, че не всичко все пак е събиране, а и продажби, пак си има явно и други заинтересовани страни.
                            Но да, беше прекрасно точно покрай преоценките да тръгне влака. Имах усещане, че е заради тях, но при една кажи-речи нулева година не виждах лично смисъл, а и риска след затишие да има буря си се увеличи.
                            Нямам препоръки!

                            Коментар


                            • DD, ама кво мрънкаш бре, ами да, броим акции, следим ФФ, чудим се Батко ли , друг голям ли е, марсианци ли са, все тая,
                              10 години купуваме, прдодаваме. ушили сме се (аз особено) в тоя шит и се кефим кът ни е вързало, кога беше близо лефф, що не питаш как бяхме, ай със здраве.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение

                                Извода колеги, е че повечето дрънкат глупости и се надъхват, защото имат акции или пък другата крайност продали, защото са прецененили неправилно ситуацията и сега плюят с цел да надъхват имащите книжа да продават. Или с една дума ЦИРК.
                                Тук е редно да вметна, че евала правя на "15%" много коректно игра колега !!!!
                                Честно да Ви кажа не разбирам, защо ги дъвчете тези % на ФФ-та мислите по този начин да разберете дали купува мажоритарния собственик? Надявам се да се сещате, че и за един лев да купи той е длъжен да го обяви публично ( това е уведомлението по чл.19) и тогава всички ще разберете или извода, е че дори и да го прави той вие няма как да разберете, защото ще купува там където не можете да го хванете и няма да обявява. Още повече, че не е гласувана процедура по обратно изкупуване на ОСА и т.н. и т.н много е дълго.
                                Надявам се не го приемете за заяждане, но повечето мнения тук са ала бала ако искате да правите пари следвайте тренда няма голямо значение кой купува важното е да с дълбок джоб, а вие това можете да го разберете само по ордерите и поведението му на пазара. До тук това, което аз виждам, е че казва "давайте аз купувам на тази цена"
                                Тази игра е за големите риби и ако малките искат да са успешни трябва да ги следват или да се крият в сянката им.
                                Това не е прецедент в БГ така е в целия свят на всички капиталови пазари.

                                Спокойна вечер !

                                +111 освен лайк под поста

                                Коментар

                                Working...
                                X