IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
    Аз влезнах тука на 1,69 и излезнах на 1,85 , на ЦКБ вход на 1,02 , изход на 1,13 . Каквото стана за един ден - стана, сега си седя на кеша. И аз като други колеги очаквам през уикенда да излезне още информация около КТБ и в понеделник да има нов гърч надолу. Тогава може пак нещо да скалпирам. Не е препоръка
    Според мен си постъпил правилно.Нещата няма да се успокоят само с едно изказване на Искров.

    Коментар


    • Аз влезнах тука на 1,69 и излезнах на 1,85 , на ЦКБ вход на 1,02 , изход на 1,13 . Каквото стана за един ден - стана, сега си седя на кеша. И аз като други колеги очаквам през уикенда да излезне още информация около КТБ и в понеделник да има нов гърч надолу. Тогава може пак нещо да скалпирам. Не е препоръка

      Коментар


      • Как е колеги? Като гледам вече не се виждат "лабави". Който успял да купи... това беше. Днешният ден е исторически. А се жалите че нямало ликвидност. Какъв оборот сме спретнали.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
          Според мен съпорта трябва да е тука някъде, защото в момента чукнахме първичния тренд.
          Това е АВС корекция- чакай още път надолу

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
            съпорта е на 1,69 .............. това го знае всяко хлапе
            Не, това е средната на прив-те ми.
            Съпорта на обикновените за мене е на 1.50-55.

            Коментар


            • И керезов е купил на 2,1 е верно дребни бройки ама..
              Game Over...

              Коментар


              • съпорта е на 1,69 .............. това го знае всяко хлапе

                Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                Според мен съпорта трябва да е тука някъде, защото в момента чукнахме първичния тренд.
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                  Според мен съпорта трябва да е тука някъде, защото в момента чукнахме първичния тренд.
                  Според мен си избрал най-неподходящия момент за ТА. (лично мнение)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                    Като каза за кредити....току що звъннах на мой приятел с повечко излишни пари.Попита ме "колко" и "за кога"....безлихвени,това е по подразбиране.Но нещо не горя от желание да избързвам.
                    да рано е.....но все пак ни очакват необичайни неща

                    Коментар


                    • За хима ще е най здравословно да си бие обема на 1 лев за да може после спокойно да се насочи за 13.58.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                        е прекара ги човечеца ама ние с теб няма как иначе да правиме кинти.. всеки си има глава на раменете.всичко е накупило като лудо в очакване на 10 лева а то като гледам в много скоро време ще се слагат черните фереджета.не е за смях ама колко хора теглиха и кредити и какво ли не а сега за дни пред очите им ще изчезне всичко.и като гледам каква и политическа и нова финансова криза се задава------само мога да се моля за душите на всички.нищо от тук написаното не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.
                        Като каза за кредити....току що звъннах на мой приятел с повечко излишни пари.Попита ме "колко" и "за кога"....безлихвени,това е по подразбиране.Но нещо не горя от желание да избързвам.

                        Коментар


                        • Според мен съпорта трябва да е тука някъде, защото в момента чукнахме първичния тренд.
                          Last edited by kashoooo; 20.06.2014, 12:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                            Пантерке,цената от 2.00 я представяха като линията "Мажино" с главнокомандващ - Батя.Полезно е да се учи история...
                            е прекара ги човечеца ама ние с теб няма как иначе да правиме кинти.. всеки си има глава на раменете.всичко е накупило като лудо в очакване на 10 лева а то като гледам в много скоро време ще се слагат черните фереджета.не е за смях ама колко хора теглиха и кредити и какво ли не а сега за дни пред очите им ще изчезне всичко.и като гледам каква и политическа и нова финансова криза се задава------само мога да се моля за душите на всички.нищо от тук написаното не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Последната подкрепа беше на 2.05, сега къде е ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                                на 2.00 лева кой продал продал ех че ми е яко така да съм си на кеша и да си чакам..Над 1.20 не купувам ако ще турско да става.най ме кефят колегите дето се кефиха че като падаше цената се хвалеха че на 2.00 осредняват и купуват ли купуват.Е на под 1.20 ще ви изчакам като решите че няма нужда от акциите ви
                                Пантерке,цената от 2.00 я представяха като линията "Мажино" с главнокомандващ - Батя.Полезно е да се учи история...

                                Коментар

                                Working...
                                X