IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
    Бай Софикс, ти защо пишеш, след като преди време каза, че повече в този форум няма да пишеш?
    За да питам това онова

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Бай Иване, как стоят нещата от техническа гледна точка?
      Бай Софикс, ти защо пишеш, след като преди време каза, че повече в този форум няма да пишеш?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
        На купилите в ниското - честито!

        На продалите във високото - и на тях честито!

        Аз засега съм някъде по средата.
        Бай Иване, как стоят нещата от техническа гледна точка?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
          Колега, и анализа и прогнозата са ти поп-фолк. Според мен още известно време ще има емоционални панически разпродажби докато се изясни кризата около КТБ и кога ще са предсочните избори. След което очаквам да се завърнем някъде около сегашната трендлиния. От там нататък всичко зависи от ситуацията след изборите - дали ще има политическа стабилност или не.

          При всички положения с тази паника в момента има супер възможности за изгодно пазаруване и сделки по тази и доста други ликвидни позиции. Само трябва да се внимава.

          Не е препоръка.
          +111

          Коментар


          • На купилите в ниското - честито!

            На продалите във високото - и на тях честито!

            Аз засега съм някъде по средата.

            Коментар


            • Много шутове , много нещо .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                Пантеро, преди седмица каза 1.20 лв. сега 0.70 лв., другата седмица да чакаме ли 0.30 лв.?
                Абе то майтап майтап ама .... нали помните цар Симеон Велики и прогнозите за патката!?
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                  като гледам графиката най невероятното е директно към 0.70 лева за акция.е там ви чакам колеги инвеститори.и най якото е че като слезе дотам бая време ще бъде там
                  Пантеро, преди седмица каза 1.20 лв. сега 0.70 лв., другата седмица да чакаме ли 0.30 лв.?
                  Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                    като гледам графиката най невероятното е директно към 0.70 лева за акция.е там ви чакам колеги инвеститори.и най якото е че като слезе дотам бая време ще бъде там
                    Колега, и анализа и прогнозата са ти поп-фолк. Според мен още известно време ще има емоционални панически разпродажби докато се изясни кризата около КТБ и кога ще са предсочните избори. След което очаквам да се завърнем някъде около сегашната трендлиния. От там нататък всичко зависи от ситуацията след изборите - дали ще има политическа стабилност или не.

                    При всички положения с тази паника в момента има супер възможности за изгодно пазаруване и сделки по тази и доста други ликвидни позиции. Само трябва да се внимава.

                    Не е препоръка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                      като гледам графиката най невероятното е директно към 0.70 лева за акция.е там ви чакам колеги инвеститори.и най якото е че като слезе дотам бая време ще бъде там
                      Да вземеш да спреш попфока, че не ти влияе добре!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                        като гледам графиката най невероятното е директно към 0.70 лева за акция.е там ви чакам колеги инвеститори.и най якото е че като слезе дотам бая време ще бъде там
                        Щом много време ще е там, значи нема се пуашим колега - ще спестяваме от банички, да се правим на играчори
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                          Според мен съпорта трябва да е тука някъде, защото в момента чукнахме първичния тренд.
                          като гледам графиката най невероятното е директно към 0.70 лева за акция.е там ви чакам колеги инвеститори.и най якото е че като слезе дотам бая време ще бъде там

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Имам покупки, да!
                            Не можах да се похваля и аз, нямаше ме до обяд, изтървах няколко избушеняка Нищо - следващия път
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hurricane Разгледай мнение
                              Вчера имаше акции под 1.70 лв.Попълни ли си пакета?
                              Имам покупки, да!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Още малко намачкайте и да почвам пак да си събирам онази 1/4 от пакета дето дадох без желание около 2,14
                                Вчера имаше акции под 1.70 лв.Попълни ли си пакета?

                                Коментар

                                Working...
                                X